SKLUZAVKA PRO DĚTI A DALŠÍ NOVINKY V AFI PALÁCI

SKLUZAVKA PRO DĚTI A DALŠÍ NOVINKY V AFI PALÁCI

Email Tisk

AFI Palac skluzavka200Na návštěvníky pardubického AFI Paláce čeká i zkraje nového roku řada novinek. Pro děti je připravena další zábavná atrakce - kromě oblíbeného vláčku, herny a venkovního hřiště se nyní mohou v AFI Paláci vydovádět na skluzavce. Nově je v AFI Paláci otevřen také stánek Fruitisimo s čerstvými ovocnými a zeleninovými koktejly a lahodnými zmrzlinami, obchod s českou módou W-Linie a zrekonstruovaný obchod Baťa.

 

Barevná skluzavka určitě nenechá v klidu žádné dítě. Propojuje prostor pasáže v 1. patře s prostorem 2. patře a zaručuje tak dostatečně dlouhou zábavnou jízdu.

„Chceme vytvořit příjemné, bezpečné a zábavné místo pro děti a rodiny našich zákazníků. K celkové spokojenosti návštěvníků AFI Paláce přispívají i nejlepší značky, které jsou zde zastoupeny,“ uvedl Ilan Kalimi, ředitel AFI Paláce.

Nový stánek Fruitisimo nabízí široký sortiment fresh džusů, čerstvých šťáv a zmrzlin. Fruitisimo má dva koncepty – Fruitisimo Ice Cream a Fruitisimo Fresh. Oba nabízejí zdravé, kvalitní a nové produkty, které nejsou v České republice obvyklé nebo běžně dostupné. Všechny produkty jsou připravované dle receptur s využitím čerstvých a vysoce kvalitních surovin.

AFI Palac skluzavka 01

Další novinkou je také obchod s dámskou módou vyráběnou v Česku. Jde o obchod W-Linie, který navrhuje, vytváří a nabízí luxusní dámskou konfekci. Na českém trhu působí od roku 1990. Značka W-Linie nese rukopis módní návrhářky Hany Chocholáčové a orientuje se na business a městkou módu určenou ženám pohybujícím se ve sféře středního a vyššího managementu. W-Linie má vlastní značkové prodejny a podporuje franchisingovou formu prodeje.

Kromě nových obchodů dochází v AFI Paláci ke stěhování některých značek. Prodejna s oblečením pro mladé Tally Weijl se rozšiřuje a brzy bude pro zákazníky otevřen její nový moderní koncept. Albi, obchod s dárkovým zbožím a papírnictvím se také rozrůstá. Nedávno byl také znovu otevřen obchod Baťa, který v nové prodejně nabízí zákazníkům AFI Paláce mnohem více zboží.

AFI Palac skluzavka 02Související články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

Anketa


Partneři

Hledat

Čtěte také...

Žatecké muzeum láká na výstavu o čaji

Hus200V Regionálním muzeu K.A. Polánka v Žatci mají momentálně napilno. Vrcholí totiž přípravy výstavy Čajem nečajem, která bude v hlavní budově muzea zahájena ve čtvrtek 28. ledna v 17 hodin. Účastníci vernisáže se mohou těšit na ochutnávku několika druhů čajů a...

Nové komentáře


Literatura

Cikán Gabriel s černou hřívou v oblaku meruňkové vůně

Gabriel perexProč se o některých knihách hned tolik mluví, stávají se bestsellery, které závratným tempem mizí z pultů knihkupectví a regálů knihoven, jejich autoři jsou vynášeni do nebes a jiné jen tiše čekají na teplý dotek lidských dlaní, citlivě hle...

Divadlo

Luboš Pospíšil s kapelou 5P zahraje po dvou letech opět ve Vsetíně

pospisil perexVe čtvrtek 25. ledna otevře v 19.00 hodin klubovou scénu roku 2018 v malém sále vsetínského Domu kultury český matador s hlasem, který si nespletete. Řeč je o Luboši Pospíšilovi a skupině 5P pod vedením kapelníka Ondř...

Film

Seznamte se s The Anomalous!

200filmAnomalous je tým významných sportovců a lidí, kteří vyznávají nevšední činnosti a aktivity. Věnují se sportům, které nejsou příliš známé a podporované. To vše je skloubeno do jedinečného filmového dokumentu o kterém celý Anomalous je.

...