SKLUZAVKA PRO DĚTI A DALŠÍ NOVINKY V AFI PALÁCI
Banner

SKLUZAVKA PRO DĚTI A DALŠÍ NOVINKY V AFI PALÁCI

Email Tisk

AFI Palac skluzavka200Na návštěvníky pardubického AFI Paláce čeká i zkraje nového roku řada novinek. Pro děti je připravena další zábavná atrakce - kromě oblíbeného vláčku, herny a venkovního hřiště se nyní mohou v AFI Paláci vydovádět na skluzavce. Nově je v AFI Paláci otevřen také stánek Fruitisimo s čerstvými ovocnými a zeleninovými koktejly a lahodnými zmrzlinami, obchod s českou módou W-Linie a zrekonstruovaný obchod Baťa.

 

Barevná skluzavka určitě nenechá v klidu žádné dítě. Propojuje prostor pasáže v 1. patře s prostorem 2. patře a zaručuje tak dostatečně dlouhou zábavnou jízdu.

„Chceme vytvořit příjemné, bezpečné a zábavné místo pro děti a rodiny našich zákazníků. K celkové spokojenosti návštěvníků AFI Paláce přispívají i nejlepší značky, které jsou zde zastoupeny,“ uvedl Ilan Kalimi, ředitel AFI Paláce.

Nový stánek Fruitisimo nabízí široký sortiment fresh džusů, čerstvých šťáv a zmrzlin. Fruitisimo má dva koncepty – Fruitisimo Ice Cream a Fruitisimo Fresh. Oba nabízejí zdravé, kvalitní a nové produkty, které nejsou v České republice obvyklé nebo běžně dostupné. Všechny produkty jsou připravované dle receptur s využitím čerstvých a vysoce kvalitních surovin.

AFI Palac skluzavka 01

Další novinkou je také obchod s dámskou módou vyráběnou v Česku. Jde o obchod W-Linie, který navrhuje, vytváří a nabízí luxusní dámskou konfekci. Na českém trhu působí od roku 1990. Značka W-Linie nese rukopis módní návrhářky Hany Chocholáčové a orientuje se na business a městkou módu určenou ženám pohybujícím se ve sféře středního a vyššího managementu. W-Linie má vlastní značkové prodejny a podporuje franchisingovou formu prodeje.

Kromě nových obchodů dochází v AFI Paláci ke stěhování některých značek. Prodejna s oblečením pro mladé Tally Weijl se rozšiřuje a brzy bude pro zákazníky otevřen její nový moderní koncept. Albi, obchod s dárkovým zbožím a papírnictvím se také rozrůstá. Nedávno byl také znovu otevřen obchod Baťa, který v nové prodejně nabízí zákazníkům AFI Paláce mnohem více zboží.

AFI Palac skluzavka 02Související články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

 • Tapír už tento týden!
  POZOR, POZOR! Na vědomost se dává, že první číslo Tapíra vyjde zcela výjimečně už tento týden! A to 23. března! ...
 • Předplatné časopisu Tapír
  Hledáte předplatné časopisu Tapír? Na níže uvedeném odkazu ho najdete nejvýhodněji, levněji než v trafice, u vybraných variant předplatného dárky...
 • Tapír na papír!
  Sen se stal skutečností! Po třech letech existence našeho klubu se pomalu ale jistě zhmotňuje sen o tištěném Tapírovi. Naše...

K21 se představuje

RENÁTA LUCKOVÁ


redaktorka

  je fotografka, novinářka, moderátorka a koučka. V autorské dvojici s Pavlem Veselým organizovali a moderovali mnoho akcí. Vedla rozhovory s různými významnými osobnostmi – podnikateli, manažery, politiky, diplomaty, s lidmi z kultury a dalšími. Její fotografie a texty byly publikovány např. v Katolickém týdeníku, na webových stránkách Arcibiskupství pražského, Historická šlechta, Svět úspěšných, v kulturní a hospodářské revue Fragmenty, v časopise Naše rodina, v tiskové agentuře MediapressServis, v časopise Policista, Český bratr, Překvapení aj. Absolventka VŠE a UK. Má zkušenosti v oblasti PR, reklamy a marketingu, ale i v oblasti  firemních financí, personálního řízení a andragogiky.

  Spolu s Pavlem Veselým jsou autoři knihy "Setkání s Dominikem kardinálem Dukou OP", která vyšla k jeho 70-tým narozeninám, kde publikovala i své fotografie.

Toulavka

Anketa


Partneři

Hledat

Mimísek 38

Čtěte také...

Symfonie ledu v říjnu do Česka přiveze zlaté krasobruslaře

krasobrusleni hulka 200Kombinaci operní a muzikálové hudby a krasobruslení přiveze na začátku října do Prahy, Ostravy a Brna nová show Symfonie ledu. Představí se v ní mimo jiné olympijský vítěz z roku 2002 Alexej Jagu...

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Recenze: S hlavou v (oblacích) pejru

S hlavou v pejru 200S hlavou v pejru. Jak bych tuhle publikaci jednoduše popsala. Stačí dvě slova – červená knihovna. Pokud jste vyznavači zamilovaných románů s bohatým milovníkem veskrze kladného charakteru a krásno...

Divadlo

Hledá se vrah

posledni vikend 200V české premiéře se ve Východočeském divadle v Pardubicích představila detektivní hra Agathy Christie Poslední víkend.

...

Film

Ranhojič v přestrojení

ranhojic perexVýpravnou historickou podívanou Ranhojič natočil německý režisér Philipp Stölzl podle stejnojmenného románu Noaha Gordona, známého též z českého překladu. Diváky zavádí do Ang...