Vylomeniny – 2. díl

Vylomeniny – 2. díl

Email Tisk

vylomeniny logo 200Druhým dílem pokračuje na Prima family soutěž, která vám může přinést až 20 tisíc korun! Moderátoři Martin Dejdar a Tomáš Měcháček dávají úkoly přes neviditelné sluchátko, a když je splníte, peníze jsou vaše. To všechno pochopitelně za přítomnosti kamery. Ale ne tak ledajaké kamery!

 

 

Představte si, že jdete takhle večer s někým blízkým do restaurace. Sednete si k jídlu, popíjíte a pak zničehonic dostanete šanci vyhrát 20 tisíc korun. Má to ovšem jeden háček: váš spolustolovník nemá ani tušení, že se tady (o) něco hraje a že on je té hry přímou součástí! Martin Dejdar a Tomáš Měcháček vám dají k dispozici neviditelné sluchátko a vy pak děláte divné věci: blufujete, vymýšlíte si, a když se vám zadaří, za každý splněný úkol inkasujete částku. A štáb vaše vylomeniny sleduje přes skrytou kameru. Co vás čeká v druhém díle? Budou létat talíře, trojka bude na spadnutí a taky uvidíte muže, který celou hru předčasně vzdá!

V druhém díle Vylomenin budou hrát prim ženy. A hned ta první, Zuzana, si bude muset poradit několika záludnými úkoly. Jak zvládne použít v konverzaci slova hezký, voňavá, věrná, ovšem v jejich opačném významu? A co když jí dvojice Dejdar – Měcháček uloží zvednout ruce nad stůl a spojit je s těmi partnerovými? A vydržžžžeeettt, dokud moderátoři neřeknou dost. A dost začíná mít i „Prcek", jak Zuzana laškovně oslovuje svého partnera. „Ty jsi praštěná, nebo co?“ ptá se své ženy. A to ještě netuší, že Zuzana bude o minutu později jako pominutá třískat do klavíru, popisovat správné sexuální polohy vhodné pro početí a rozbíjet o zem talíře s jídlem, které jí do té doby snad chutnalo. Nebo? Nebo se to Prckovi všechno jenom zdá? Je Zuzana jenom opilá, nebo se teprve teď, po letech, projevila taková, jaká skutečně je?

vylomeniny dejdar mechacek1

Nejen Prcek, ale i Martin z druhé dvojice bude zírat, co za ženu s ním dnes večer sedí u stolu. Je to opravdu JEHO Martina? Jeho Martina, která by chtěla vypadat jako známá herečka? Jeho Martina, která do sebe na ex obrátí pivo, které jinak vůbec nepije? Jeho Martina, která mu nadělí dárek, jaký si vůbec nepřál? A jeho Martina, která by ráda sex, ovšem trochu jinak než obvykle? A vydrží tyhle úchvatné herecké schopnosti Martině až do posledního, pátého kola?

V poslední dvojici konečně přijde na řadu muž, který není na večeři s partnerkou, ale se ženou, s níž si vyká. Radek je každopádně příkladem toho, jak rychle se člověk nechá strhnout hrou. Používání slov „nicméně" a „jakoby" mu jde nadmíru dobře. Co až mu ale moderátoři uloží druhý úkol – dát ruce vzhůru a držet je nad hlavou, dokud neřeknou dost? Jak Radek vysvětlí své nevšední počínání partnerce, která nestačí na svého spolustolovníka valit oči? A nebude to vysvětlení poslední, ukáže se hned záhy. Za Radkem totiž přichází muž a vyčítá mu jeho nepřítomnost na náboženských setkáních a pochopitelně konzumaci alkoholu. Jak zareaguje Radek na „starého známého" a jak jeho vysvětlení přijme spolustolovnice? A kolik z možných dvaceti tisíc si tento pár nakonec odnese?

Dívejte se v pondělí 11. března ve 21:45 na Prima family!

Zdroj foto: Prima FTV


 
Banner

Přihlášení  • Tapíří letní dárek
    Máte již poslední číslo Tapíra přečtené a nechce se vám čekat na nové, které vyjde 30. srpna? Připravili jsme pro...
  • Mezinárodní festival kresleného humoru 2019
    Čtvrtý ročník skončil a opět se vydařil. Kdo jste nepřijeli, budete celý rok litovat, že jste nebyli. Tak příští rok...
  • Tapír červenec-srpen 2019
    Od 28. června vychází další číslo našeho humoristického časopisu TAPÍR. Můžete se těšit na: – Rozhovor s Václavem Vydrou a Pavlem Rakem...

Rozhovor

Rozhovor s Jiřím Macháčkem u příležitosti podzimního turné MIG 21 s názvem „Šňůra Tour“

200rozMIG 21 vyráží na tradiční podzimní turné. Rozhovor s Jiřím Macháčkem Vám přinášíme i na našich stránkách.

...

Hledat

Chaty s osobností

Čtěte také...

S Krásnými ztrátami se v Arše rozloučí hvězdní hosté

200osPopulární talk show Michala Prokopa, Krásný ztráty, se s diváky rozloučí na konci roku, kdy Česká televize odvysílá poslední pětistý díl s tisícím hostem. Finále Krásných ztrát, které proběhne v rámci tradičního Vánočního koncertu Michala Prokopa 19. pros...


Literatura

Jak si naplánovat vlastní svatbu

svatba pripravy 200Populární blogerka Eva Mchitarjan, známá pod přezdívkou Ejvi, vydala průvodce pro nevěsty s kreativním plánovačem, který pojmenovala Svatební přípravy podle Ejvi. Její blog EJVIFREEDOM.COM vznikl v roce 2010. Nejčtenějším článkem za...

Divadlo

Tramtarie vydává své první CD

cd sejkyVůbec poprvé v historii vydává Divadlo Tramtarie vlastní cédéčko se soundtrackem k inscenaci. Objeví se na něm písničky z oblíbené komedie Kabaret nahatý Shakespeare, která už dva roky baví diváky nejen v Olomouci a nyní ji čeká 80. r...

Film

Film Ghoul

ghoul 200Film Ghoul je temný thriller inspirovaný skutečnými událostmi, který má 26. Února celosvětovou premiéru v České republice.

...