Tisková zpráva ÝBRKÝBL :: Fashion bazar vol. 3

Tisková zpráva ÝBRKÝBL :: Fashion bazar vol. 3

Email Tisk

200spolÝBRKÝBL je fashion bazáč s oblečením a módními doplňky, který rád přivítá vás všechny, kdo máte vkus a nebojíte se ho použít! Podzimní ÝBRKÝBL načneme 14.9. na festivalu Jahodový jam v Modřanech a další víkend, v pátek 20.9. a v sobotu 21.9., to rozbalíme v plné parádě v novém prostoru v centru Prahy.

 

 

 

Po dvou úspěšných ročnících, které se konaly v Pragovce v ulici Kolbenova, se ÝBRKÝBL stěhuje do nového, neotřelého prostoru GRID (www.facebook.com/gridprague) v samém srdci Prahy (Opatovická 18). Pokud si chcete po prázdninách obměnit šatník, nebo vydělat nějakou tu korunu, zapište si datum 20.-21.9.2013 červeně do diáře.

spol1

Bazáč funguje na jednoduchém principu: přines přebytečné oblečení, stanov si ceny, a my prodáme, co se dá; zbytek ti vrátíme a vyplatíme utržené peníze. Pokud chceš vdechnout svým šatům nový život, stačí se zaregistrovat na www.ybrkybl.cz, zadat jednotlivé kousky k prodeji a donést je na místo ve dnech před akcí. Na bazáč se může přihlásit až 100 lidí a každý bude moci prodat celkem 30 kousků. S přihlášením ale moc neotálej, místa mizí bleskovou rychlostí. Na minulé akci jsme prodejcům vypláceli v průměru 450 Kč, ale měli jsme i takové rekordmany, kteří si odnesli 1 800 Kč.

spol3

Oproti online bazaru nabízí kamenný ÝBRKÝBL možnost, jak prodat větší počet kusů během podstatně kratšího období. Nespornou výhodou jak pro prodejce, tak i nakupující, je samozřejmě i možnost vyzkoušet si oblečení přímo na prodejně a ušetřit tak například za poštovné. Na nakupující navíc bude čekat pestrý doprovodný program a dobroty od vycházející gastronomické hvězdy Biting Hanah. Za zmínku stojí i právě vznikající netradiční prostor v centru Prahy, který se poprvé otevře veřejnosti právě u příležitosti konání ÝBRKÝBLu. Zářijový fashion bazar se nově přátelí s módním e-shopem ZOOT (www.zoot.cz), který se tak stal naším hrdým partnerem. Během probírání zboží tak budete moci narazit i na exkluzivní nové ZOOTí kousky za speciální ýbrceny, stačí jen hledat.

FB stránka: www.facebook.com/ybrkybl
FB událost: www.facebook.com/events/672403109438756/Nejnovější články:
Starší články:

 
PřihlášeníAnketa

  • Mezinárodní festival kresleného humoru 2019
    Čtvrtý ročník skončil a opět se vydařil. Kdo jste nepřijeli, budete celý rok litovat, že jste nebyli. Tak příští rok...
  • Tapír červenec-srpen 2019
    Od 28. června vychází další číslo našeho humoristického časopisu TAPÍR. Můžete se těšit na: – Rozhovor s Václavem Vydrou a Pavlem Rakem...
  • Tapír č. 3- 2019
    Od 30. dubna vychází další číslo našeho humoristického časopisu TAPÍR. Můžete se těšit na: – Rozhovor s Miloslavem Martenkem (kreslíř, humorista, letec…)...

Rozhovor

Na vánoční kapry se mi vylilo červené víno, říká poslankyně Jitka Chalánková

chalan 200Poslankyně sněmovny Jitka Chalánková (TOP 09) má k jídlu, eufemisticky řečeno, kladný vztah. Ráda jí, ráda vaří, ráda stoluje s celou rodinou, přidává i jednu vánoční historku s kapry polité červeným vínem.

...

Hledat

Chaty s osobností

Čtěte také...

Žáci sesbírali téměř 22 tisíc starých mobilů na dobrou věc

venuj mobil 200Ve třetím ročníku kampaně „Věnuj mobil a vyhraj výlet pro svou třídu“ sesbíraly děti ze základních, mateřských a středních škol 21 973 použitých mobilních telefonů. Akce, kterou pořádá společnost ASEKOL ve spolupráci se...

Z archivu...


Literatura

Nápady pro týdenní detox organismu za pomoci zelených smoothies

smoo200Zima svou vládu ještě neskončila a jaro se s jarní únavou ještě nedostavilo, proto je nyní vhodná doba na týdenní detox! Novou příručku Zelené smoothie  s podtitulem 7 – denní detox si pro nás a naše zdraví připravilo nakladatelství Noxi.

...

Divadlo

TANEC PRAHA 2014 26. Mezinárodní festival současného tance a pohybového divadla

TP perexČervnový program 26. Mezinárodního festivalu současného tance a pohybového divadla TANEC PRAHA 2014, který probíhá v rozmezí 26.5.-26.6.2014, je velmi bohatý a přináší milovníkům tohoto žánru spoustu krásných představení pro dospělé i děti.

...

Film

Nakladatelství Argo se představuje

argo-logoNakladatelství Argo nabízí knihy velice různorodé, vedle divácky atraktivního čtiva (kde nechybí ani comics) vydává i výsostně odborné publikace, které se týkají dějin – ať již zkoumají takříkajíc jejich každodennost, skryté tend...