Smyčce, Dechy, dekorace… křest Vážné hudby od Prago Union v LMB

Smyčce, Dechy, dekorace… křest Vážné hudby od Prago Union v LMB

Email Tisk

200osPrago Union pokřtí svou čtvrtou studiovou desku Vážná hudba v pražském Lucerna Music Baru už ve čtvrtek 14.11.

 

 

 

 

No, a to bysme měli. Všechno zásadní info: kdo, kdy a kde tam je. Suchoprdel styl jistě neurazí a informaci předá. Ale Prago Union zase ať klidně urazí. A křest desky, jo? No to mě poser, to by si zasloužilo trochu nadšení, ne? To se oslaví, ne? Jo, jo a jo. Jo je odpověď. Bude to klasika, ale stejně v novým hávu. Základ bude totiž pochopitelně tvořit matro z nový desky Vážná hudba. Lucerna Music Bar s jeho kulatým jevištěm a Prago se za ty léta znají velmi dobře. Tahle kombinace byla u toho, když se Pragofka po pěti letech zvedala z popela jak Fénix. Byla u toho, když se zrodila kapela Livě Band, dnes Champion Sound. Právě tady jste prvně viděli Smyčce, Dechy, dekorace… Viděli jste tam toho tolik, až občas přes všechnu tu nádheru okolo možná přestávalo být vidět to hlavní. Vážený autor. Proto jsme se rozhodli, že zvlášť na křest tak osobní desky, jako je Vážná hudba to bude jinak. Nebudem rozptylovat. Nebudem odvádět pozornost. Nebudem nafukovat. Nebudem plýtvat hosty. Od všech spešl projektů, spoluprací, hostovaček a dalšího fanfarónství to vrátíme pěkně na dřeň. Prago Union + Champion Sound a skoro dvouhodinovej koncik je to, co vás ve čtvrtek 14.11. v Lucerna Music Baru na mejdanu Vážný BOOMBOX čeká a nemine.

os

Takže to, že na tom konciku není nic zvláštního, je na něm to zvláštní? Přesně tak. Není to málo? Zmlsaný a léta rozmazlovaný posluchač nechť ráčí prominout, ale je to tak akorát. Je to normálka, klasika jak UHO, kde se pokřtí deska Vážná hudba. Deska, co si s průměrným hodnocením v recenzích 90% tak trošku koleduje. Nejspíš o nějakou tu hudební cenu. Champion Sound poladil zvuk i obsazení. Nový bicman Gury neshořel ve zkoušce ani na všech velkých festivalech, ani před 12.000 lidmi na světovém finále Battle Of The Year. Nový pecky šlapou. Novej gear se dvěma pady hrne. Starý pecky prošli restaurací, poladil je vrchní auto mekánik Radimo… Úplná normálka. „Nikdo nás neobviní, že jsme parta, co to šidí.“ A když po dvou letech na domácím hřišti křtíme desku, můžeš si zažvejkat, že to vrátíme na čistou špínu. 1 MC, 1 DJ, 1 kapela a zvuk chlupatej jak deka, ulepenej špínou světa. UÍÍÍÍ.

VÁŽNÝ BOOMBOX: PRAGO UNION + CHAMPION SOUND
14.11. Lucerna Music Bar od 20h
support: Matheus & Renk, DJs Kato, Lil Rowa, Maro & Jeffology

Vstupenky v předprodejích Eventim, Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream za 200Kč + poplatky prodejce. Na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatků. Vstupenky večer v den koncertu na místě za 250Kč (pokud už nebude vyprodáno).

http://lucerna.musicbar.cz/2013/10/co-vas-ceka-na-krtu-vazneSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 
PřihlášeníAnketa

  • Výstava Most
    Ve sportovní hale Most proběhla 1. dubna 2019 vernisáž výstavy tří autorů kresleného humoru, členů našeho Klubu kreslířů a humoristů,...
  • Soutěž s Tapírem
    Předplaťte si Tapíra a můžete vyhrát víkendový pobyt v lázních. Předprodej je možný vyřešit ZDE: www.send.cz/tapir Klikni do obrázku pro zvětšení:...
  • Výstava Pirkl, Veverka a Urban
    Srdečně vás zveme na výstavu tří kreslířů z našeho Klubu kreslířů a humoristů, které znáte i z časopisu Tapír. Přijďte...

Rozhovor

Alžběta Bartošová – Mladá talentovaná Slovenka, která si užívá Prahu.

bart200Herečka Alžběta Bartošová nyní hraje v divadle Kalich v představení Horečka sobotní noci a nově od září v Atlantidě.

...

Hledat

Chaty s osobností

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (28)

Čtěte také...

Melos – Étos sa stal hostiteľom Svetových dní novej hudby ISCM

2000hudDvanásty ročník Medzinárodného festivalu súčasnej hudby Melos – Étos sa začal 8. novembra koncertom Melos Ethos Ensemble v malej sále v Slovenskej filharmónii v Bratislave. Celý program slávností novej hudby potrvá až do 14. novembra. Organizuje ho Hu...

Z archivu...


Literatura

Jakub Malovaný: Posedlost rozhovory vyústila v knihu

rozhovory jakub malovanyJméno Jakuba Malovaného většině z vás v tuto chvíli pravděpodobně nic neříká. Měli byste to napravit, obzvlášť pokud jste fandy Tří sester, Daniela Landy, Richarda Krajča nebo t...

Divadlo

Nevíte, co s dětmi o prázdninách? Pořádáme divadelní tábor!

letni divadlo 200Milí velcí a malí příznivci Divadla na cucky, připravujeme první příměstský divadelní tábor! Přijďte s námi vytvořit představení v prostorách profesionálního divadla.

...

Film

Film Hugo a jeho velký objev připomíná prvního filmového kouzelníka Georgese Mélièse
ImageGEORGES MÉLIÈS (1861-1938) začínal jako pouťový eskamotér, předváděl na jevišti kouzelnické výstupy, promýšlel nejrůznější iluzionistické triky, konstruoval mechanismy automatů, které někdy připomín...