Herec MICHAL NESVADBA při autogramiádovém turné představí show na ledě JEN POČKEJ, ZAJÍCI

Herec MICHAL NESVADBA při autogramiádovém turné představí show na ledě JEN POČKEJ, ZAJÍCI

Email Tisk

jenpockejzajici perexHerec a mim Michal Nesvadba se zúčastní autogramiádového turné, na kterém představí show na ledě JEN POČKEJ, ZAJÍCI. Ta se uskuteční v září, říjnu a listopadu v sedmi městech Čech a Moravy.

 

 


Společně s postavičkami Vlka a Zajíce se nyní objeví právě na místech, kam se jako průvodce příběhu na podzim vrátí. Děti, ale i jejich rodiče, kteří vyrůstali na seriálu “Jen počkej, zajíci“, si během následujících dvou týdnů mohou přijít pro Michalův autogram, společně se i s hlavními hrdiny vyfotografovat a získat dárek spojený se show na ledě.

Autorem roztomilých kostýmů „Vlka a Zajíce“, které návštěvníci autogramiád uvidí, je předníčeský kostýmní výtvarník Roman Šolc.

jenpockejzajici

Autogramiády začnou vždy v 16 hodin ve vybraných obchodních centrech.

PRAHA 24.3.2014 OC Černý Most

PARDUBICE 25.3.2014 AFI Palace

LIBEREC 26.3.2014 OC Nisa

Č.Budějovice 27.3.2014 IGY Centrum

OLOMOUC 31.3.2014 Galerie Šantovka

BRNO 1.4.2013 Avion Shopping park

OSTRAVA 2.4.2014 Avion Shopping Park

„Velmi se na děti i jejich rodiče těším. Už dlouho jsem nebyl k dětem tak blízko, jako budu přiautogramiádě. Plácnu si s nimi rukou na pozdrav a řekneme si, že tohle je naše první setkání, před tím druhým, kdy se uvidíme při velkolepé lední show „Jen počkej zajíci,“ říká Michal Nesvadba.

nesvatba

Na samotnou podzimní show na ledě se už teď velmi těší. Prožije totiž jednu z dalších premiér svého uměleckého života.

„Bude to pro mě nová zkušenost. Musím se vám k něčemu přiznat. Já jsem vždycky hrál pouze ve svých věcech, které jsem si napsal. Tohle je pro mě velká výzva. Stanu se součástí nezapomenutelných honiček vlka se zajícem, které jsem jako malý tolik miloval. A navíc, kdo by si nevzpomněl na tu typickou a podmanivou hudbu, kterou stále nosím v uších,“ dodává Nesvadba.

Kromě něj se v samotném programu objeví exkluzivní host, mistr Evropy v krasobruslení, rodák z jihočeského Písku TOMÁŠ VERNER, a také další známý krasobruslař RENÉ NOVOTNÝ

Především pro Tomáše Vernera, který letos po olympiádě v Soči oznámil konec své aktivní profesionální kariéry, půjde o netradiční roli na ploše některých zimních stadionů v ČR.

Součástí show Jen počkej, zajíci!“ budou výstupy špičkových krasobruslařů, desítky kostýmů v pohádkové dekoraci, projekce animovaných spotů a nová scénická hudba s použitím původních písní ze stejnojmenného seriálu.

Show na ledě se během podzimu představí v devíti městech v České republice a na Slovensku. Turné startuje 20. září v Praze a dále navštíví zimní stadiony v Olomouci, Pardubicích, Liberci, Českých Budějovicích, Brně, Ostravě.

Předprodej vstupenek v cenových relacích od 395 do 795 Kč byl už zahájen v sítích Ticket Art Praha, a Ticketportal. Děti do 12 let mají slevu až 150 Kč nebo 100 Kč podle cenové kategorie vstupenek.

jenpockejzajici plakat

Podrobné informace najdou zájemci včas na webu: http://www.jenpockejzajici.cz/
a na facebooku: https://www.facebook.com/jenpockejzajicinalede


 
Banner

PřihlášeníAnketa

  • Tapíří letní dárek
    Máte již poslední číslo Tapíra přečtené a nechce se vám čekat na nové, které vyjde 30. srpna? Připravili jsme pro...
  • Mezinárodní festival kresleného humoru 2019
    Čtvrtý ročník skončil a opět se vydařil. Kdo jste nepřijeli, budete celý rok litovat, že jste nebyli. Tak příští rok...
  • Tapír červenec-srpen 2019
    Od 28. června vychází další číslo našeho humoristického časopisu TAPÍR. Můžete se těšit na: – Rozhovor s Václavem Vydrou a Pavlem Rakem...

Rozhovor

MUDr. Jan Hnízdil vydává svou knihu i na Slovensku: Není v ní nic, co byste nevěděli

hnozd200Léčí svým celostním přístupem k pacientovi. Zdraví netvoří jen tělo, ale především duše, styl života a to, jakým způsobem sami se sebou zacházíme. Když ale necháme vzletných slov, můžeme MUDr. Jana Hnízdila charakterizovat jako člověka, který se svým...

Hledat

Chaty s osobností

Čtěte také...

SPAR ČOS zve na Prague Food Festival 2013


prague food festival 200Společnost SPAR ČOS zve všechny příznivce dobrého jídla a pití na Prague Food Festival 2013, který se letos koná od 24. do 26. května v královské zahradě Pražského hradu. Sedmý roč...

Z archivu...


Literatura

Lovci – letní superhrdinské čtení od Františka Kotlety

kotleta lovci 200Nakladatelství Epocha nám servíruje další výborný chod, tentokráte futuristickou akční adrenalinovku od Františka Kotlety, která nese úsečný název Lovci. Kdo by si ji neměl nechat ujít a čím vším oblaží vaše smysly, se dozvíte v nás...

Divadlo

John Sinclair: Umění Braku ON AIR – Moravská tour

brak200Pražské herecké naděje dobývají moravská podia navštíví na přelomu ledna a února Zlín, Brno, Ostravu a Olomouc. Pod režijním vedením Petry Tejnorové vznikla autorská inscenace John Sinclair: Umění braku ON AIR, inspirována brakovou literaturou.

...

Film

Pí a jeho život aneb Proč začneme s tygrem komunikovat?!

pi a jeho zivotNový film „Pí a jeho život“, jehož režie se ujal oscarový Ang Lee, můžeme poprvé zhlédnout, ve 3D provedení, již pár dní před letošním Štědrým dnem. Chlapec, tygr a moře – to jsou hlavní hrdi...