Herec MICHAL NESVADBA při autogramiádovém turné představí show na ledě JEN POČKEJ, ZAJÍCI

Herec MICHAL NESVADBA při autogramiádovém turné představí show na ledě JEN POČKEJ, ZAJÍCI

Email Tisk

jenpockejzajici perexHerec a mim Michal Nesvadba se zúčastní autogramiádového turné, na kterém představí show na ledě JEN POČKEJ, ZAJÍCI. Ta se uskuteční v září, říjnu a listopadu v sedmi městech Čech a Moravy.

 

 


Společně s postavičkami Vlka a Zajíce se nyní objeví právě na místech, kam se jako průvodce příběhu na podzim vrátí. Děti, ale i jejich rodiče, kteří vyrůstali na seriálu “Jen počkej, zajíci“, si během následujících dvou týdnů mohou přijít pro Michalův autogram, společně se i s hlavními hrdiny vyfotografovat a získat dárek spojený se show na ledě.

Autorem roztomilých kostýmů „Vlka a Zajíce“, které návštěvníci autogramiád uvidí, je předníčeský kostýmní výtvarník Roman Šolc.

jenpockejzajici

Autogramiády začnou vždy v 16 hodin ve vybraných obchodních centrech.

PRAHA 24.3.2014 OC Černý Most

PARDUBICE 25.3.2014 AFI Palace

LIBEREC 26.3.2014 OC Nisa

Č.Budějovice 27.3.2014 IGY Centrum

OLOMOUC 31.3.2014 Galerie Šantovka

BRNO 1.4.2013 Avion Shopping park

OSTRAVA 2.4.2014 Avion Shopping Park

„Velmi se na děti i jejich rodiče těším. Už dlouho jsem nebyl k dětem tak blízko, jako budu přiautogramiádě. Plácnu si s nimi rukou na pozdrav a řekneme si, že tohle je naše první setkání, před tím druhým, kdy se uvidíme při velkolepé lední show „Jen počkej zajíci,“ říká Michal Nesvadba.

nesvatba

Na samotnou podzimní show na ledě se už teď velmi těší. Prožije totiž jednu z dalších premiér svého uměleckého života.

„Bude to pro mě nová zkušenost. Musím se vám k něčemu přiznat. Já jsem vždycky hrál pouze ve svých věcech, které jsem si napsal. Tohle je pro mě velká výzva. Stanu se součástí nezapomenutelných honiček vlka se zajícem, které jsem jako malý tolik miloval. A navíc, kdo by si nevzpomněl na tu typickou a podmanivou hudbu, kterou stále nosím v uších,“ dodává Nesvadba.

Kromě něj se v samotném programu objeví exkluzivní host, mistr Evropy v krasobruslení, rodák z jihočeského Písku TOMÁŠ VERNER, a také další známý krasobruslař RENÉ NOVOTNÝ

Především pro Tomáše Vernera, který letos po olympiádě v Soči oznámil konec své aktivní profesionální kariéry, půjde o netradiční roli na ploše některých zimních stadionů v ČR.

Součástí show Jen počkej, zajíci!“ budou výstupy špičkových krasobruslařů, desítky kostýmů v pohádkové dekoraci, projekce animovaných spotů a nová scénická hudba s použitím původních písní ze stejnojmenného seriálu.

Show na ledě se během podzimu představí v devíti městech v České republice a na Slovensku. Turné startuje 20. září v Praze a dále navštíví zimní stadiony v Olomouci, Pardubicích, Liberci, Českých Budějovicích, Brně, Ostravě.

Předprodej vstupenek v cenových relacích od 395 do 795 Kč byl už zahájen v sítích Ticket Art Praha, a Ticketportal. Děti do 12 let mají slevu až 150 Kč nebo 100 Kč podle cenové kategorie vstupenek.

jenpockejzajici plakat

Podrobné informace najdou zájemci včas na webu: http://www.jenpockejzajici.cz/
a na facebooku: https://www.facebook.com/jenpockejzajicinalede


 
PřihlášeníAnketa

  • Tapír č. 3- 2019
    Od 30. dubna vychází další číslo našeho humoristického časopisu TAPÍR. Můžete se těšit na: – Rozhovor s Miloslavem Martenkem (kreslíř, humorista, letec…)...
  • Výstava Most
    Ve sportovní hale Most proběhla 1. dubna 2019 vernisáž výstavy tří autorů kresleného humoru, členů našeho Klubu kreslířů a humoristů,...
  • Soutěž s Tapírem
    Předplaťte si Tapíra a můžete vyhrát víkendový pobyt v lázních. Předprodej je možný vyřešit ZDE: www.send.cz/tapir Klikni do obrázku pro zvětšení:...

Rozhovor

Vlaďka Dobiášová: „Každý by se měl pomocí módních trendů snažit najít svůj styl a ne je pouze bezhlavě kopírovat“

vladka dobiasova perexPozvání k rozhovoru přijala paní Vlaďka Dobiášová, sběratelka historického a dobového oblečení, jeho doplňků, bižuterie, knoflíků, šicích potřeb a ozdob. Věci z její sbírky můžete vidět napříkl...

Hledat

Chaty s osobností

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (33)

Čtěte také...

Darujsprávně.cz - pomozte obnovit altán Vily Čerych

altan Vila CerychPřed několika dny odstartoval sbírkový projekt na obnovu zahradního altánu VILY ČERYCH - v místě, které tolik okouzlilo VÁCLAVA HAVLA, že sem umístil děj filmu ODCHÁZENÍ.

 ...


Literatura

Pohádky po telefonu

pohadky po telefonuDílko, které je s to přetnout věčnou mantru velice zaměstnaných rodičů o trvalém nedostatku času, například k tomu, aby si ho našli pro své ratolesti a sešli se s nimi nad večerní pohádkou. Rodiče, kterým na dětech a jejich vzt...

Divadlo

Česká premiéra inscenace Sissi v titulní roli s Pavlínou Kafkovou!

ndmNárodní divadlo moravskoslezské uvedete v české premiéře drama Viliama Klimáčka Sissi (Útěky Alžběty Rakouské). Tato demytizující současná slovenská hra dosahující až antických rozměrů představuje Alžbětu nejen tak, jak ji známe, ale poodhaluje nám tajemství, o ...

Film

Prestižní soutěž Jameson Done in 60 Seconds v režii Jameson whiskey je zpět!

altV letošním roce proběhne již druhý ročník soutěže Jameson Done In 60 Seconds v rámci Jameson Empire Awards, která je určena pro všechny fanoušky filmu.

 

...