Vyhrajte strhující thriller Sběratel motýlů

Email Tisk

sberatel motylu 200Sběratel motýlů je znepokojující román, který neodložíte, dokud vám hlavní hrdinka neřekne úplně všechno. i kdyby to znamenalo projít si noční můrou.

 

 

 

Kolem izolované vily se rozprostírá krásná zahrada. V ní kvetou nádherné květiny, vzrostlé stromy… a je tu taky sbírka nádherných motýlků – mladých žen, které byly uneseny. Na to vše dohlíží Zahradník, surový zvrhlý muž posedlý uchováváním krásných dívek. Když je zahrada objevena, jedna z přeživších dívek je přivedena k výslechu. Agenti FBI Victor Hanoverian a Brandon Eddison mají za úkol vyřešit nejotřesnější případ své kariéry. Ale zdá se, že dívka je případ sama o sobě. Jak postupně odkrývá podrobnosti o životě v Zahradě motýlů a o svém
vězniteli, začínají agenti přemýšlet, co před nimi skrývá…

Jak se jí podařilo utéct? Přežily ještě další dívky? Co se stalo se zahradou – a zahradníkem?

Soutěžní úkol: Na jakou knihu se ptá Eddison v ukázce (listování knihou)?
Správnou odpověď naleznete ZDE pod obálkou - Listování.
Odpověď zasílejte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , do předmětu mailu napište Sběratel motýlů a nezapomeňte připojit celé jméno a adresu. Duplicitní a neúplné maily budou ze soutěže vyřazeny.
Uzávěrka soutěže bude 3. října 2017

sberatel motylu

Z došlých odpovědí, které budou splňovat všechny uvedené podmínky, vylosujeme tři výherce, kterým zašleme knihu Sběratel motýlů od Dot Hutchison.

Výsledky soutěže se jmény výherců zveřejníme na facebooku a informaci o výhře zašleme mailem.

Přejeme hodně štěstí a děkujeme nakladatelství Albatros media za soutěž!


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

IRENA AMBROŽOVÁ


redaktorka ve věku kolem třiceti let :-)

    Pochází z Prahy, kde strávila celý svůj život, kromě půlročního studia v Litvě a několika měsíčního toulání se Asií.

    Vystudovala Provoz a řízení letecké dopravy na ČVUT a Enviromental Engineering na ČZU. Pracuje jako dispečer v letecké dopravě.

    Pro K21 píše od léta 2014, před tím pracovala jako redaktorka a korektorka pro Studentpoint.cz, též přispívala do Informuji.cz, Info-Koktejl, CityBee a dalších. Na K21 má ráda příjemnou atmosféru podobně naladěných lidí  a možnost se dostat k zajímavým knižním a filmovým titulům.

    Mezi koníčky Ireny patří: literatura, letectví, cestování, tvůrčí psaní (je spoluautorkou dvou almanachů Odemykání), sport (zejména běh – členka běžeckého oddílu SK Svěrák, aktivně se účastní běžeckých závodů všech délek  a profilů, od krátkých krosů až po silniční maratony), běhá i Spartan race, ráda trávím čas v horách a nepohrdne dobrým pivem a vínem.

    A Ireny motto? „Daleká ať cesta má! Marné volání“

Toulavka

Anketa


Banner

Partneři

Hledat

Mimísek 26

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Hravou formou na angličtinu pro děti

anglictina 200Děti, rodiče i učitelé se začátkem nového školního roku jistě uvítají Praktickou angličtinu pro děti s výstižným podtitulem Aby se rychle rozmluvily, kterou pro nás připravilo nakladatelství Portál. Zábavnou formou nás provede každodenními si...

Divadlo

Lednová premiéra HaDivadla - Maryša, krojovaná revolta v režii Lukáše Brutovského

Marysa perexHaDivadlo uvedlo ve dnech 10. a 11. ledna v první a druhé premiéře inscenaci hry Aloise a Viléma Mrštíkových Maryša v režii mladého slovenského režiséra Lukáše Brutovského. V hlavní roli se v alternaci představily...

Film

Smutný konec nezapomenutelné herečky Kláry Jernekové

klara 200Kdysi slavná herečka Klára Jerneková, dlouholetá členka činohry Národního divadla Praha, zažila hořký konec své kariéry, deprese z osamění a alkohol jen urychlily její předčasnou smrt. Tak jako tak vytvořila řadu rolí, které přežily ji samotnou a má...