Vyhrajte u nás vstupenku na Colours of Ostrava s Objevte Více Muziky!
Banner

Vyhrajte u nás vstupenku na Colours of Ostrava s Objevte Více Muziky!

Email Tisk

objevte vice muziky 200Od 18. do 21. července se v industriálním areálu Dolních Vítkovic rozezní tóny multižánrového festivalu Colours of Ostrava. Letos bude opět nabitý zahraničními i tuzemskými hudebními hvězdami. Na programu budou kromě koncertů tradičně také další aktivity jako například divadlo, workshopy nebo filmy. Pokud u toho nechcete chybět, pusťte se do naší soutěže!


Soutěžní otázka: Kolik vstupenek na jeden festival se dá koupit z jednoho registrovaného profilu?

a) Pouze jedna vstupenka

b) Více vstupenek

Správnou odpověď a více informací naleznete ZDE nebo na nebo na www.objevtevicemuziky.cz.

Odpověď zasílejte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , do předmětu mailu napište Objevte více muziky a nezapomeňte připojit celé jméno a adresu. Duplicitní a neúplné maily budou ze soutěže vyřazeny.
Uzávěrka soutěže bude 15. července 2018

objevte vice muziky 1

Z došlých odpovědí, které budou splňovat všechny uvedené podmínky, vylosujeme dva výherce, kdy každý obdrží jednu vstupenku na festival Colours of Ostrava, který se koná 18. až 21. července v areálu Dolních Vítkovic. 

Výsledky soutěže se jmény výherců zveřejníme na facebooku a informaci o výhře zašleme mailem.

Přejeme hodně štěstí a děkujeme Objevte Více Muziky za soutěž!


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

Anketa


Partneři

Hledat

Nové komentáře


Literatura

Jak fungují auta - to je tedy věc!

auta perexTak tohle je tedy věc! Sice je tahle interaktivní kniha s jednoduchým názvem Jak fungují auta určena pro děti od 7 let, ale u nás zaujala hned tři generace obou pohlaví.

 

...

Divadlo

Hrabě Monte Carlo byl fascinující

HrabeMC perexMěstské divadlo Zlín přeneslo své návštěvníky do město hazardu – Monte Carla, kde se na malém zapadlém náměstíčku rozjela napínavá komedie plná lásky.

...

Film

Největší padouch chce ukrást Měsíc

ja padouch 200Animovaná komedie Já padouch (2010) nás dostává do malovaného sousedství, plného rozkvetlých zahrad a dobrých lidí, kde v černém vysokém domě spřádá své plány jeden velký zločinec.

...