Vyhrajte vstupenky na Vyšehrátky
Banner

Vyhrajte vstupenky na Vyšehrátky

Email Tisk

Vysehratky perexFestival VyšeHrátky tento rok nabídne dvojnásobný počet pohádek, workshopy, off-program a také původní divadelní bojovku s podtitulem Vítejte v Československu! Festival se uskuteční v termínu od 3. do 12. září.VyšeHrátky letos budou spojeny s oslavami 100. výročí založení Československa. V rámci každoročního programového taháku festivalu – tedy původně inscenované divadelní bojovky přímo pro daný ročník festivalu – se vrátíme do roku 1918 a společně založíme nový stát! Účastníci bojovky dostanou za úkol vydobýt státní suverenitu, získat území, vytvořit nezaměnitelné státní symboly a mnoho dalšího. Stát není samozřejmost a letos se na vyšehrátkovské divadelní bojovce dozvíte, co všechno je k jeho založení potřeba!

Kromě divadelní bojovky, kterou ve všední dny hrají pro školy a v neděli 9. září od 16.00 na závěr festivalu také pro veřejnost, letos VyšeHrátky nabídnou opravdu nabitý program. Během víkendu od pátku 7. do neděle 9. září 2018 se můžete těšit na více než 20 pohádek! Opravdu bude z čeho vybírat.

Festival VyšeHrátky 2018 se koná od 3. do 12. září v prostorách Královské akropole na pražském Vyšehradě. Ve všední dny se v dopoledních hodinách hraje divadelní bojovka pro školy, víkendový program pro veřejnost proběhne od pátečního odpoledne (7. září) do neděle (9. září).

Vysehratky 2

Soutěžní úkol: Jmenujte 5 ocenění, které od své premiéry získala inscenace Bajaja, kterou budete moci vidět na VyšeHrátkách v pátek 7. 9. v 16.30.
Správnou odpověď najdete v programu

Odpověď zasílejte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , do předmětu mailu napište VyšeHrátky a nezapomeňte připojit celé jméno a adresu. Duplicitní a neúplné maily budou ze soutěže vyřazeny.

Uzávěrka soutěže bude 26. srpna 2018

Vysehratky plakat

Z došlých odpovědí, které budou splňovat všechny uvedené podmínky, vylosujeme jednoho výherce, který získá dvě vstupenky (pro dítě a dospělého) na představení Bajaja, které se koná v pátek 7. září v 16.30.

Výsledky soutěže se jménem výherce zveřejníme na facebooku a informaci o výhře zašleme mailem.

Přejeme hodně štěstí a děkujeme pořadatelům VyšeHrátek za soutěž!


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

Anketa


Partneři

Hledat

Nové komentáře


Literatura

Zabij mě znovu

zabij me znovu 200V pořadí již čtvrtý, v České republice vydaný román britské spisovatelky Rachel Abbottové – Zabij mě znovu - představilo na konci roku 2016 nakladatelství Mladá fronta. Detektivním příběhem plným napětí a místy i strachu čtenáře prove...

Divadlo

Společnost Franze Kafky dává příležitost mladým divadelníkům. V pátek 7. listopadu 2014 pořádá premiéru hry Petera Handkeho Sebeobviňování

sebe 200Divadelní představení nejmladší tvůrčí generace je vedle studentské literární soutěže Cena Maxe Broda dalším projektem Společnosti pro mladou generaci.

...

Film

Rosemary má děťátko – hororová klasika, která nezklame
ImageKam až sahá láska matky k dítěti? Je pro něj schopna obětovat i svůj život? Klasika mezi filmovými horory s příznačným názvem Rosemary má děťátko vychází začátkem února na DVD.

...