Celé Česko čte dětem

Celé Česko čte dětem

Email Tisk

Cesko cte  detem 200Udělejte radost svým nejbližším a přispějte dobré věci. Navštivte stránky společnosti Celé Česko čte dětem a vyberte si z nabídky vánočních balíčků. Ale pospěšte si, objednávky se přijímají jen do 5.12.2014.

O co jde? Jedná se o neziskovou organizaci a obecně prospěšnou společnost Celé Česko čte dětem, která se už osmým rokem zaměřuje na podporu čtenářské gramotnosti dětí a mládeže, ale také na propagaci hodnotné literatury a budování rodinných vazeb prostřednictvím společného čtení. Pravidelné předčítání má významný podíl na rozvoji emocionální stránky dítěte, ale i paměti a představivosti.  

Cesko cte detem1

Letos si pro děti, rodiče, přátele, zaměstnance a také firemní klienty připravila vánoční balíčky. Koupí takovéhoto balíčku uděláte radost nejen druhým, ale přispějete na podporu činnosti této organizace. Pomůžete tak například nakoupit nové knihy pro děti do nemocnicí a pořídit ceny do celostátních soutěží pro děti nebo také vyškolit další dobrovolníky, kteří předčítají dětem v nemocnici.

Jak můžete konkrétně vy přispět? Na internetových stránkách společnosti Celé Česko čte dětem si prohlédněte a vyberte některý z vánočních balíčků. Nalézt v nich můžete například knížku pro děti dle vlastního výběru, záložku do knížky, magnetku s logem Celé Česko čte dětem nebo vánoční pohlednici vytvořenou těšínským malířem Ladislavem Spyrzem. Potom jen stačí uhradit částku 300 Kč plus poštovné a balné a těšit se z dárku.

Cesko cte detem 2

Dárek, který potěší hned dvakrát, objednávejte do 5.12.2014 na emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Více podrobností naleznete na stránkách www.celeceskoctedetem.cz.

Foto: https://www.facebook.com/celeceskoctedetem/photos_stream


 
Banner

Rozhovor

Barbora Adamcová: Ráda nasávám vůni deště

BARAperexPrvní místo v literární soutěži na téma Všechny vůně a chutě světa patří díky hlasování čtenářů Kultury21 teprve patnáctileté Barboře Adamcové z Litoměřic. Zajímalo mě, zda jsou všechny zážitky popsané v povídce její vlastní, jaké má plány do budou...

Hledat

Chaty s osobností

Čtěte také...

Ani v Anglicku vám nič samé od seba z neba nespadne. ŽIVOT JE BOJ, príbeh kurdského občana z Istanbulu

VB report perexNiekedy je život k ľuďom nespravodlivý. Musia sa ním ťažko prebíjať. Tridsaťtri ročný kurdský občan Salman Gullu z Istanbulu, vie o tom svoje.

...

Literatura

Asfaltoví andělé – když víra zachází až příliš daleko

andele perexSvět se vlivem globalizace (jakoby) zmenšuje, to pociťuje asi každý z nás. Jeden by si mohl myslet, že když lidé žijí v multikulturních prostředích, že začnou být více tolerantní a otevření. Praxe ale tuto domněnku úplně nepotvrzuje. Například n...

Divadlo

Na podzim do divadla: Soudce v nesnázích

200 divadlo mO prázdninách divadla nehrají představení, ale připravují se na další sezonu. Díky nám si můžete vybrat, na co v podzimních měsících vyrazíte! Na britskou komedii můžete vyrazit do Klicperova divadla v Hradci Krá...

Film

Školák natočil film, pojede s ním soutěžit do Hollywoodu

Vycpana duse 200Teprve čtrnáctiletý školák Jan-Karel Pavlík z Prahy natočil film, se kterým pojede v listopadu soutěžit na festival studentských snímků do Hollywoodu. Úspěch začínajícího filmaře zaujal i minist...