Oblečte se do růžové a vyrazte na luhačovický Avon pochod

Oblečte se do růžové a vyrazte na luhačovický Avon pochod

Email Tisk

avon 200V sobotu 23. května se Luhačovice odějí do růžové barvy – u přehrady se totiž koná Avon pochod bojující proti rakovině prsu. Program začíná už ve dvanáct hodin a  ve 14:00 se slavnostně přestřihne páska a tím odstartuje pochod kolem přehrady. Jde o příjemnou procházku pro všechny věkové kategorie, tak si to nenechte ujít a přijďte podpořit dobrou věc.

Tato akce je pozvánkou na velký Avon pochod, který se koná 6. června v Praze. Jako vstupenka na Avon pochod Luhačovice slouží jakýkoliv zakoupený předmět s růžovou stužkou, čímž přispějete na konto boje proti rakovině prsu. Koupit si můžete i speciální růžové lázeňské oplatky, ale z nabídky si jistě každý najde to svoje – od triček, přes hrníčky po silikonové náramky na ruce.

Program u přehrady začíná už ve 12 hodin, kdy začnou zajímavá vystoupení a  bude připravena spousta aktivit nejen pro děti.  Milovníky hudby potěší vystoupení mladé zpěvačky Alice Konečné, která v roce 2000 zazářila na Zlíntalentu. Zumbu si mohou návštěvníci užít v podání Marie Vaněčkové ze zlínského studia Oriana. Ta se může pochlubit tím, že tancuje například s taneční skupinou Dana Nekonečného. Děti i dospělí budou určitě s nadšením sledovat vystupení známého zlínského kouzelníka Šeklina. Předvedou se také mažoretky z tradiční Taneční školy Mědílkovi a baletky z Baletní školy Ballerine.

avon plakat

Fit program představí neuvěřitelně ohebný i charismatický Charles Burton. Nezisková organizace pomáhající ženám s rakovinou prsu Mamma Help ukáže samovyšetření prsu a pro ženy zde bude i kosmetické poradenství. Samozřejmostí je pak charitativní prodej. Děti se mohou vyblbnout na skákacím hradu nebo si vyzkoušet disc golf – hru vzniklou na základě golfu, ale používající plastový disk podobný frisbee. Ten se musí hodit do ocelového koše. Na památku si kromě zážitků mohou návštěvníci odnést profesionální fotografii z fotokoutku Bobinie.

Samotný Avon pochod odstartuje ve 14 hodin slavnostním přestřižením pásky. Půjde se kolem luhačovické přehrady, což je nenáročná trasa po pevném chodníčku v délce 3, 3 kilometrů. Po šestnácté hodině se na znamení naděje a podpory vypustí stovka růžových balónků.

Program:

12:00 Začátek programu
12:50 Marie Vaněčková, taneční škola
13:25 Alice Konečná
13:50 Mažoretky taneční školy Mědílkovi
14:10 Přestřižení pásky a START pochodu
15:00 Konec pochodu
15:20 Kouzelník Šeklin
15:25 Charles Burton taneční vystoupení
15:35 Tombola
15:45 Ballerine - taneční škola Zlín
16:00 Rozhovor s vílami
16:10 Vypouštění balonků

Více informací: www.resort-luhacovice.czNejnovější články:
Starší články:

 

Rozhovor

Šárka Eliášová: Tak se prozpívávám a protancovávám...

sarka 200Pokud hodláte vyrazit do Londýna, je dost možné, že v parku nebo v klubu narazíte na skupinu The Shinings.

Hledat

Chaty s osobností

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (21)

Z archivu...

Čtěte také...

OSN JMENOVALA „RUĎÁKA“ Z FILMU ANGRY BIRDS ČESTNÝM VYSLANCEM PRO EKOLOGII U PŘÍLEŽITOSTI MEZINÁRODNÍHO DNE ŠTĚSTÍ

rudak200Ruďák, jeden z hlavních hrdinů chystaného animovaného filmu Angry Birds ve filmu, byl v rámci mezinárodního dne štěstí Organizací spojených národů jmenován jejím čestným vyslancem pro ekologii. Jmenování Ruďáka vyslancem je součastí kampaně #AngryBirds...


Literatura

Případ otce a dcery – Než přijde mráz Henninga Mankella

mraz perexKomiař Kurt Wallander je neúnavným potíratelem zla ve svém rajonu. Jakmile vyčenichá stopu, neuhne se z ní, doku případ nevyšetří. To je o něm známo. Kvůli tomu, že se tak říkajíc oženil s prací, rozešla se s ním žena. I s dcerou má trošku složitější...

Divadlo

Divadelní debut Radima Špačka je příběhem lásky na pozadí arabsko-izraelského konfliktu.

milenec perexSvou první divadelní inscenaci, která bude mít premiéru 1. května v pražské MeetFactory, režíruje oceňovaný filmový režisér a dokumentarista Radim Špaček. Zpracoval adaptaci rom...

Film

Opět se koná přehlídka francouzského filmu

fff perexUž po dvacáté  - v Praze ve dnech 22.-29.11.2017 a poté v dalších městech České republiky (Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Ostrava) - se k publiku obrací přehlídka trochu domýšlivě nazvaná Festival francouzského filmu.