Oblečte se do růžové a vyrazte na luhačovický Avon pochod
Banner

Oblečte se do růžové a vyrazte na luhačovický Avon pochod

Email Tisk

avon 200V sobotu 23. května se Luhačovice odějí do růžové barvy – u přehrady se totiž koná Avon pochod bojující proti rakovině prsu. Program začíná už ve dvanáct hodin a  ve 14:00 se slavnostně přestřihne páska a tím odstartuje pochod kolem přehrady. Jde o příjemnou procházku pro všechny věkové kategorie, tak si to nenechte ujít a přijďte podpořit dobrou věc.

Tato akce je pozvánkou na velký Avon pochod, který se koná 6. června v Praze. Jako vstupenka na Avon pochod Luhačovice slouží jakýkoliv zakoupený předmět s růžovou stužkou, čímž přispějete na konto boje proti rakovině prsu. Koupit si můžete i speciální růžové lázeňské oplatky, ale z nabídky si jistě každý najde to svoje – od triček, přes hrníčky po silikonové náramky na ruce.

Program u přehrady začíná už ve 12 hodin, kdy začnou zajímavá vystoupení a  bude připravena spousta aktivit nejen pro děti.  Milovníky hudby potěší vystoupení mladé zpěvačky Alice Konečné, která v roce 2000 zazářila na Zlíntalentu. Zumbu si mohou návštěvníci užít v podání Marie Vaněčkové ze zlínského studia Oriana. Ta se může pochlubit tím, že tancuje například s taneční skupinou Dana Nekonečného. Děti i dospělí budou určitě s nadšením sledovat vystupení známého zlínského kouzelníka Šeklina. Předvedou se také mažoretky z tradiční Taneční školy Mědílkovi a baletky z Baletní školy Ballerine.

avon plakat

Fit program představí neuvěřitelně ohebný i charismatický Charles Burton. Nezisková organizace pomáhající ženám s rakovinou prsu Mamma Help ukáže samovyšetření prsu a pro ženy zde bude i kosmetické poradenství. Samozřejmostí je pak charitativní prodej. Děti se mohou vyblbnout na skákacím hradu nebo si vyzkoušet disc golf – hru vzniklou na základě golfu, ale používající plastový disk podobný frisbee. Ten se musí hodit do ocelového koše. Na památku si kromě zážitků mohou návštěvníci odnést profesionální fotografii z fotokoutku Bobinie.

Samotný Avon pochod odstartuje ve 14 hodin slavnostním přestřižením pásky. Půjde se kolem luhačovické přehrady, což je nenáročná trasa po pevném chodníčku v délce 3, 3 kilometrů. Po šestnácté hodině se na znamení naděje a podpory vypustí stovka růžových balónků.

Program:

12:00 Začátek programu
12:50 Marie Vaněčková, taneční škola
13:25 Alice Konečná
13:50 Mažoretky taneční školy Mědílkovi
14:10 Přestřižení pásky a START pochodu
15:00 Konec pochodu
15:20 Kouzelník Šeklin
15:25 Charles Burton taneční vystoupení
15:35 Tombola
15:45 Ballerine - taneční škola Zlín
16:00 Rozhovor s vílami
16:10 Vypouštění balonků

Více informací: www.resort-luhacovice.czNejnovější články:
Starší články:

 
PřihlášeníAnketa


Partneři

Hledat

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (3)

Čtěte také...

Uděláme si to hygge!

Hygge perexZe severu na nás útočí krimi romány, ale teď to vypadá, že nás zaplavily knihy, které odhalují tajemství hygge – tajemství šťastného dánského života. Dánsko se totiž v posledních letech umisťuje v různých žebříčcích na předních místech, co se t...


Literatura

Poetiku gotických románů, cynický humor a nové možnosti výkladu děl E. A. Poea přináší deváté umění

duchove mrtvych200Po více než 160ti letech se vrací otec detektivního žánru. Scenárista a výtvarník Richard Corben se v knize „Duchové mrtvých“ ztotožňuje se stále aktuálním E. A. Poem. Legendární dílo tak nabralo nový (a značně mrazivý) dech.

Divadlo

Holešovská Regata 2014 nabídne i divadelní zážitky

regata 200Čtvrtý ročník rodinného festivalu Holešovská Regata se koná 20. – 21. června v areálu holešovského zámku. Právě u zámku úspěšně proběhla rekonstrukce nádvoří, což nalákalo organizátory festivalu k uspořádání několika divadelních ak...

Film

Do Říma s láskou …a z Říma bez bolesti

Filmová tvorba Woodyho Allena je tak jedinečná a rozmanitá, že než abychom ji nahlíželi jako celek, lépe je si ji nejprve rozdělit do několika (přesněji tří) tvůrčích období. První skupinu tvoří jeho rané filmové grotesky, v nichž prokázal svůj pozo...