Dyzajn market představil festivalovou Limitovku

Kultura21.cz

Dyzajn market představil festivalovou Limitovku

Email Tisk

Limitovka dyzajn 200Patnáct vybraných českých a slovenských designérů vytvořilo pro Dyzajn market exkluzivní a limitovanou kolekci výrobků s názvem Limitovka. V Limitovce je 100 unikátních produktů, které jsou jak pro dámy, tak pro pány. “Jelikož je celý Dyzajn market Festival o spojení designu a hudby, tak i Limitovka se nese v podobném duchu. Ústředním tématem byla hudba, festival a barva rozmačkaných borůvek, protože ta k létu neodmyslitelně patří,” říká Terezie Tunková, zakladatelka Dyzajn marketu.

 

Na festivalové Limitovce  se podílely značky Black Mountain, Studio Malíská, Krispol Store, PunkTura, Mlask Design, Art Gi, Akari, PAN MON, Vivido, Marylyn, Skoba, Adéla Doušová, Le Petit Joie, Atelier MATE a BeWooden. “Jsme rádi, že Limitovka slaví neustále větší a větší úspěch. Zájem je tak obrovský, že milovníci designu čekají již od rána v den zahájení na místě, aby si mohli svůj vysněný kousek z Limitovky zakoupit. Většinou se totiž jedná o unikátní exemplář pouze v jednom provedení,” doplňuje Terezie Tunková.

Limitovka dyzajn 1

Značky Black Mountain, PunkTura, Akari a Vivido navrhly a ušily sukně, trička, košile a šaty.

Designéři Mlask Design, Art Gi, Adéla Doušová a Studio Malíská se postarali o brože, náušnice a náhrdelníky.

Tašky a batohy vytvořili PAN MON a Marylyn.

La Petit Joie přispěla květinovými věnci a čelenkami.

Na muže nezapomněli značky Krispol Store, atelier MATE a BeWooden, které vytvořily pánské doplňky jako jsou motýlky, manžetové knoflíčky a šle.

Skoba zhotovila originální bloky a Studio Malíská představí ucelenou řadu porcelánu.

Limitovka dyzajn 2

Limitovku nafotila populární skupina Olats Otesoc v čele s  herečkou Maruškou Doležalovou a Janem Cinou. “Olat Otesoc byla pro nás jasná volba, protože na Dyzajn marketu mnohokrát vystupovali a budou opět 1. 8. Spolupráce s nimi byla naprosto perfektní, protože je to prostě ta nejvtipnější kapela na světě!” směje se  Terezie Tunková.

Limitovka dyzajn 3

Limitovka bude k zakoupení pouze na Dyzajn marketu Festivalu, který proběhne 1. - 2. srpna  na Střeleckém ostrově. Dyzajn market je největší open-air prodejní výstava autorské tvorby v České republice a spojením s Festivalem s 10ti význačnými kapelami tvoří unikátní spojení, které u nás nemá obdoby.Vstup na akci je zdarma.

Limitovka dyzajn logo

www.dyzajnmarket.com


 
Banner

Rozhovor

„Snažím se hledat témata, která souvisí se společenským děním“, říká režisér David Šiktanc

siktanc perexŠvandovo divadlo uvedlo premiéru hry ze 70.let na motivy románu Heinricha Bölla, která je díky svému kontroverznímu tématu poplatná i dnešní době. Co o ní říká její režisér David Šiktanc a co by podle něj měli diváci brát na zřetel?...

Hledat

Chaty s osobností

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (11)

Z archivu...

Čtěte také...

Literární festival Goethův podzim

gp 200Ambicí festivalu je každoročně představit premiérově 30 nových literárních děl. V prvních ročnících z ČR. Posláním festivalu je zvýšení zájmu o českou literaturu.

...

Literatura

Putování Evropou Renáty Fučíkové

altTři roky tvořila Renáta Fučíková ilustrace k této jedinečné knize. Tři roky naplňovala s Danielou Krolupperovou svou koncepci, jak představit žákům druhého stupně historii našeho kontinentu. Po celou ...

Divadlo

Roztančené jeviště – Souboj divadel Praha

roztancene perexAutorský projekt Tanečních kurzů Martina Šimka & Terezy Řípové byl odstartován v roce 2016 v Městském divadle Mladá Boleslav, kde proběhl první ročník projektu Roztančené divadlo aneb když herci tančí. Po tamním ús...

Film

Den zrady aneb Politika je svinstvo

den zrady filmGeorge Clooney si za několik desetiletí, během nichž v Hollywoodu působí, již neotřesitelně získal pravý status hvězdy té nejvyšší svítivosti. Kromě vytouženého Oscara začal před deseti lety naplňovat své režijní amb...