Dyzajn market představil festivalovou Limitovku

Dyzajn market představil festivalovou Limitovku

Email Tisk

Limitovka dyzajn 200Patnáct vybraných českých a slovenských designérů vytvořilo pro Dyzajn market exkluzivní a limitovanou kolekci výrobků s názvem Limitovka. V Limitovce je 100 unikátních produktů, které jsou jak pro dámy, tak pro pány. “Jelikož je celý Dyzajn market Festival o spojení designu a hudby, tak i Limitovka se nese v podobném duchu. Ústředním tématem byla hudba, festival a barva rozmačkaných borůvek, protože ta k létu neodmyslitelně patří,” říká Terezie Tunková, zakladatelka Dyzajn marketu.

 

Na festivalové Limitovce  se podílely značky Black Mountain, Studio Malíská, Krispol Store, PunkTura, Mlask Design, Art Gi, Akari, PAN MON, Vivido, Marylyn, Skoba, Adéla Doušová, Le Petit Joie, Atelier MATE a BeWooden. “Jsme rádi, že Limitovka slaví neustále větší a větší úspěch. Zájem je tak obrovský, že milovníci designu čekají již od rána v den zahájení na místě, aby si mohli svůj vysněný kousek z Limitovky zakoupit. Většinou se totiž jedná o unikátní exemplář pouze v jednom provedení,” doplňuje Terezie Tunková.

Limitovka dyzajn 1

Značky Black Mountain, PunkTura, Akari a Vivido navrhly a ušily sukně, trička, košile a šaty.

Designéři Mlask Design, Art Gi, Adéla Doušová a Studio Malíská se postarali o brože, náušnice a náhrdelníky.

Tašky a batohy vytvořili PAN MON a Marylyn.

La Petit Joie přispěla květinovými věnci a čelenkami.

Na muže nezapomněli značky Krispol Store, atelier MATE a BeWooden, které vytvořily pánské doplňky jako jsou motýlky, manžetové knoflíčky a šle.

Skoba zhotovila originální bloky a Studio Malíská představí ucelenou řadu porcelánu.

Limitovka dyzajn 2

Limitovku nafotila populární skupina Olats Otesoc v čele s  herečkou Maruškou Doležalovou a Janem Cinou. “Olat Otesoc byla pro nás jasná volba, protože na Dyzajn marketu mnohokrát vystupovali a budou opět 1. 8. Spolupráce s nimi byla naprosto perfektní, protože je to prostě ta nejvtipnější kapela na světě!” směje se  Terezie Tunková.

Limitovka dyzajn 3

Limitovka bude k zakoupení pouze na Dyzajn marketu Festivalu, který proběhne 1. - 2. srpna  na Střeleckém ostrově. Dyzajn market je největší open-air prodejní výstava autorské tvorby v České republice a spojením s Festivalem s 10ti význačnými kapelami tvoří unikátní spojení, které u nás nemá obdoby.Vstup na akci je zdarma.

Limitovka dyzajn logo

www.dyzajnmarket.com


 
Banner

Rozhovor

Ondrej Kandráč a Kandráčovci: Už jedenásť rokov s Alexandrovcami

Kandracovci perexS Alexandrovcami je to v poradí už siedmy a záverečný koncert, ktorý sme na Slovensku odohrali Je nám veľkou cťou, že sme mohli byť ich predkapelou. Hrali sme s nimi všade okrem Humenného. Najskôr sme mali koncert pol hodinu pred ich ko...

Hledat

Chaty s osobností

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (25)

Čtěte také...

Spanilí motorkáři v Praze slavili 115. narozeniny

motorkari 1Harley-Davidson si pro své celosvětové oslavy 115. výročí vybral ze všech metropolí Prahu, do které se sjelo více než 60 tisíc motorkářů z celého světa. Na holešovickém Výstavišti byla k vidění největší výstava Harley Davidson.

...

Literatura

Francouzský román k zasnění i oddechu

stastni lide200Pokračování románu autorky Agnes Martin-Lugand nám vrací Francouzku Diane, která propadla kouzlu irského ostrova, který se stal jejím útočištěm po smrti její dcery a manžela. Chytila zde nový dech a chuť do života za velkého přispění neoma...

Divadlo

Arnošt Goldflam připravuje pro Divadlo Rokoko vlastní adaptaci příběhů Karla Čapka

Vestkyne vrazdy a jasnovidci Arnost Goldflam200V Divadle Rokoko se blíží premiéra svérázné adaptace Čapkových povídek s názvem Věštkyně, vraždy a jasnovidci. Tu pro divadlo připravil a re...

Film

Kam kráčíš, Národní filmový archive?

hori-ma-panenko 200Roku 2013 uplyne rovné půlstoletí od (znovu)založení Národního filmového archivu, respektive Československého filmového ústavu, který mu předcházel. Tato ctihodná organizace zahrnuje nejen unikátní sbírku filmov...