Benefiční den Život je dar nabídne cvičení i divadlo pro malé i velké

Benefiční den Život je dar nabídne cvičení i divadlo pro malé i velké

nadacni fond200V sobotu 20. února 2016 proběhne ve Zlíně druhý ročník benefičního dne Život je dar nadačního fondu VITA DONUM EST. Nadační fond VITA DONUM EST byl založen 17. prosince 2014 ve Zlíně a jeho hlavním cílem je podpora zlínské onkologie. Jednou z hlavních akcí fondu je benefiční den Život je dar, díky kterému město Zlín opět ožije řadou sportovních, tanečních, divadelních a hudebních vystoupení s cílem vybrat co nejvíce finančních prostředků pro Komplexní onkologické centrum Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.

 Ke spokojenému životu patří i zdravý životní styl. Celý náš realizační tým aktivně vyznává a realizuje tuto myšlenku v každodenním životě. Proto našim prvním cílem bylo nabídnout v rámci benefičního dne Život je dar, možnost sportovního vyžití pod dohledem profesionálních trenérů a lektorů ve specializovaných centrech. Když se staráme o své zdraví a máme tu možnost svým pohybem pomoct ostatním, tak je to úplně to nejmenší, co můžeme pro sebe a myšlenku charitativní akce Život je dar udělat!

Od brzkého sobotního rána máme pro Vás připraveno řadu fitness workshopů, tanečních lekcí i základy baletu.

Zde je FITNESS & DANCE program:

Baletní škola BALLERINE nabídne tematické baletní workshopy pro každého pod názvem „Když se potká zdraví a krása s ladným pohybem“ ve třech lekcí s baletní lektorkou Vlaďkou Podlezovou, bývalou sólistkou Národního divadla v Brně.

 • 9:00 – 9:45 Fitbalet – základy baletu, správné držení těla, protahovací a posilovací cviky (Věková skupina 18 – 40 let).
 • 10:00 – 10:45 Balet pro děti – Taneček v Ledovém království – základní baletní techniky pro nejmenší tanečníky a tanečnice v rámci choreografie populárních postaviček Anny a Elsy z pohádky Ledové království spojená s promenádou v baletních kostýmech. (Doporučené pro děti předškolního věku a první stupeň základních škol)
 • 11:00 – 11:45 Fitbalet – základní baletní prvky, trénink rozsahů, protahování a posilování (Věková skupina druhý stupeň základních škol a studenti středních škol)

Rezervace do baletních lekcí provádějte na mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel čísle 776 000 040. Více informací naleznete na webu www.BaletZlin.cz

ballerine

Prestižní fitness and wellness VITA SANA CLUB nabízí ve svém prémiovém centru v budově MAX 32 následující workshopy a fitness lekce:

 • 9:00 Spinnig s Tomášem Smolíkem
 • 9:00 TRX s Milanem Mervou
 • 10:00 Race Walker s Barborou Kurinovou
 • 10:00 PUMP se Zuzanou Urbanovou
 • 11:00 cvičení ve Funkčním tréninku Davida Machaly.

Rezervace do lekcí VITA SANA CLUBU provádějte na webu www.VitaSanaClub.cz

Populární zlínský DANCE INSTITUT, který naleznete v prostorách VITA SANA CLUB GYM nabízí následující taneční lekce a workshopy:

 • 14:00 Pole Dance basic s Evou Krvačnou
 • 15:00 Exotic Pole Dance s Natálií Lukašíkovou
 • 15:00 Latino step s posilováním pod dohledem lektorky Lenky Dulíkové
 • 16:00 Rope skipping s Lenkou Dulíkovou

Rezervace do tanečních lekcí a workshopů DANCE INSTITUTU provádějte na webu www.VitaSanaClub.cz

ZJD pole dance

Sportovní centrum HEAT FIT ZLÍN nabídne tyto sportovní a fitness lekce:

 • 7:30 Spinning s Kačkou Vaculíkovou
 • 8:30 TRX s Lukášem
 • 9:00 a 10:30 H.E.A.T Program s Kačkou Vaculíkovou
 • 11:00 Body Form Training s lektorkou Wendy Březinovou (držitelka řady diplomů International Fitness and Aerobic Academy, II. Vicemiss Sport ČR 2001, Miss Wellnes 2005 a také úspěšná moderátorka nejen sportovních, lifestylových rubrik Radia Zlín atd.)

Rezervace do sportovních lekcí Heat Fit Zlín provádějte na webu www.HeatFitZlin.cz

Nově zrekonstruované Sportovní centrum Malenovice nabízí následující sportovní aktivity:

 • 10:30 Thai Box se Štěpánem
 • 15:00 TRX s Honzou
 • 16:00 Kruhový funkční trénink s Honzou
 • 15:00 Alpinning – speciální dvouhodinovka s Míšou

Rezervace na sportovní lekce Sportovního centra Malenovice provádějte na telefonním čísle773 320 340 a také na webu www.SportCentrumMalenovice.cz

Oblíbené INFITNESS v centru Zlína si připravilo následující sportovní lekce a workshopy:

 • 13:00 Alpinning
 • 14:00 Břišní pekáč
 • 15:00 Orgánové cvičení

Rezervace provádějte na mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel 725 301 623, více info na www.Infitness.cz/kluby/zlin/

Taneční DANCE STUDIO STARLIGHT přichází od 10:00 s nabídkou kurzu latinsko-amerických tanců s Davidem Voráčem a Markétou Šimčíkovou. Rezervace provádějte na tomto odkaze: https://starlight.dance/course.php?cid=439

ZJD divadlo

V rámci charitativního dne Život je dar nabízíme i kulturní vyžití pro milovníky divadla. Nejdříve ráno v 10:00 v prostorách bývalého divadla Malé scény krásnou pohádku plnou písniček Rákosníček a jeho rybník, kterou nabídne divadlo Scéna Zlín. Od 19:30 v budově Auly Univerzity Tomáše nabídne nezávislé divadelní uskupení SemTamFór populární divadelní komedii Zakázané uvolnění, která je známá i z filmového zpracování a titulní písní Michala Hrůzy.

Vstupenka na celodenní program stojí opět 99,- Kč a její zakoupení je možné na kterékoliv akci z programu včetně divadel a sportovních center. Stačí zakoupit vstupenku na jednom místě, pro jednu aktivitu a máte automaticky zaplacený vstup na všechny akce. Nově přibyla možnost, pro ty co mají srdce ze zlata, přispět ve formě vyššího vstupného více tzv. Gold vstup za 199,-. Dalším způsobem jak podpořit sbírku do nadačního fondu je vhození finanční částky do kasičky, kterou naleznete v OZC Zlaté jablko v prostorách před pokladnami Multikina Golden Apple Cinema. Samozřejmostí je transparentní účet, který byl zřízen pro všechny, kteří se z nějakého důvodu nemohou benefičního dne zúčastnit, a přesto chtějí přispět. Jeho číslo je 107-9060230247/0100. Veškeré příspěvky zaslané na tento účet, příjem z kasičky a ze vstupného v rámci benefičního dne budou opět ve stoprocentní výši předány Komplexnímu onkologickému centru Krajské nemocnice Tomáše Bati.

Více informací o programu a jednotlivých aktivitách naleznete na webu www.ZivotJeDar.cz popřípadě na Facebooku, který nese stejný název – Život je dar.

Zdroj foto: Život je dar, Ballerine, Dance InstitutSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Rozhovor

Na ostrově Komodo jsem objevila mladého výtvarníka…

sperk200V minulých dnech mne na jedné módní přehlídce zaujaly šperky. Jistě jsem nebyla sama. Okouzlily mě zvláštním nápadem, zpracováním. Oslovila jsem proto majitelku pražského butiku Details Alenu Zemanovou, která tuto módní přehlídku uspořádala…

...

Hledat

Chaty s osobností

Z archivu...

Čtěte také...

Vydejte se na Cestu časem s Ing. Kachekranem

kachekran perexKreslené postavičky, dětské sny a oblíbení pohádkoví hrdinové ožijí při největším reji masek v Česku. Kachekran přinese zástup karnevalových převleků v pátek 1. března do Průmyslového paláce v pražských Holešovicích.


Literatura

Nebe začíná v tobě

nebe zacina v tobe200K relativně útlé knížce jsem se dostala víceméně omylem. Ale byla to šťastná náhoda. Jako laik toho vím velmi málo o mnišství, jeho důvodech, způsobu přemýšlení těchto lidí, natož žijících v první polovině prvního tisíciletí (p...

Divadlo

Festival TANECVALMEZ opět představí českou i světovou taneční špičku

Tanecvalmez 200Už 8. ročník festivalu TANECVALMEZ proběhne první týden v červnu ve Valašském Meziříčí. Příznivci současného tanečního umění se tentokrát mohou těšit na opravdové hvězdy – špičkový norský soubor Jo Strømgren Kompani, přední taneční skupina...

Film

Spider-man: Homecoming

spider-man200Dlouho očekávaný v pořadí již šestý návrat Spider-mana na filmová plátna je po 3 letech konečně zde. V únoru roku 2015 uzavřely Marvel Studios a Sony smlouvu, týkající se postavy Spider-mana a jejího užití ve filmech v produkci Marvel, čímž se...