Muži mužům na prázdninovém Dyzajn marketu

Muži mužům na prázdninovém Dyzajn marketu

Email Tisk

dyzajnmarket leto 200První srpnový víkend (6.-7.8.) mají i muži vstup povolen na Dyzajn market prázdniny a navíc zdarma. Dokonce se nebudou ani nudit a trpět vedle nadšených žen potřebujících si projít všechny účastnící se dyzajnérské značky, kterých bude skoro 200... Tentokrát si pánové naopak mohou mezi sochami Michaela Gabriela, dočasně vystavenými na Piazzetě Národního divadla, i odpočinout, a to při poslechu skvělé muziky. K tomu ochutnat výborné jídlo i pití a pak už je nebude třeba ani přemlouvat, aby se zastavili u zhruba 20 designérů s tvorbou převážně pro pány… Hearn Gadbois (sobota 6.8. 16:00) - profesionální perkusionista původem z New Yorku, žijící v Praze, je specialista na techniku tradičních gobletových bubnů středního východu (zarb, tombak, darbuka a rámové bubny), který během své více než třicetileté dráhy interpreta spolupracoval i s mnoha významnými umělci (Susan Deyhim, Yoko Ono, Patti Smith, Meredith Monk ad.) a tanečníky (Alvin Ailey, B. Miller).

The Silver Spoons (sobota 6.8. 17:30) - indie-rocková hudební skupina, která pochází z Velké Británie, ale momentálně sídlí v České republice. Sourozenecká kapela se poprvé na hudební scéně objevila relativně nedávno, a to v roce 2012, přesto si již dobyla srdce stovek fanoušků.

Sunflower Caravan (sobota 6.8. 19:30) - pražská hudební skupina bez zpěváka hrající už 15 let. Toto pražské trio si udělalo jméno nejen v Česku, ale i ve Švédsku, kam je pozvali glam-rockoví THE ARK. Podívali se i do dalších evropských států, kdy na některých koncertech vystupovali s Glenem Hansardem a Markétou Irglovou. Irskému publiku se představili jako předkapela THE FRAMES.

Alasdair Bouch (neděle 7.8. 16:00) - anglický písničkář a autor, jehož styl je těžko definovatelný. Mísí se v něm alternative-folk, melodický rock a hard blues. Alasdairův hlas a zvuk je vždy jasně rozpoznatelný a nezapomenutelný.

Circus Ponorka (neděle 7.8. 19:30) – písničkář Honza Ponocný, který si umí sám postavit neviditelnou kapelu a zplodit tak neuvěřitelně zábavné songy.

Pokud by mužům nestačila muzika a míchané drinky či limonády od Herbert sirupů, Burgery od Frank´s nebo domácí koláče od Upekla, mohou zajít i mezi dyzajnéry. "S celým týmem se těšíme na výtečné pivo z Vinohradského pivovaru a pivní drinky od klubu AVU, víte třeba co je to Michelada? Ne? Tak to musíte ochutnat!“ doplňuje Marek Volf, dramaturg doprovodného programu Dyzajn marketu.

Pro moderní gentlemany budou na Piazzetě čekat třeba luxusní bloky od remini, boty od Fernando Echeverrria shoes nebo kožené kabely a tašky od Rychter_D. Pro kluky, kteří motýlky a sako odmítají, budou připraveny volnočasová trika od DET a ORNABO, tenisky Playbot a nezničitelné batohy Playbag.

Mnohé pány pak může zaujmout především to, že Dyzajn market je místo s největší koncentrací žen na malé ploše, takže je čím se kochat na každém kroku.

dyzajnmarket leto

Doprovoný program:

sobota 6. srpna

12:00 DJs

16:00 Hearn Gadbois

17:30 The Silver Spoons

19:30 Sunflower Caravan

neděle 7. srpna

12:00 DJs

16:00 Alasdair Bouch

19:30 Cirkus PonorkaSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 
Banner

Rozhovor

Teď už jen sklízíme z bohaté úrody celoživotní inspirace

houser200Mám ráda české autory, ostatně, tohle už jsem říkala několikrát. Nejen proto, že domácí produkci tak nějak nejlépe rozumím, ale v neposlední řadě i proto, že jsem sama autorka. Ráda se nechávám inspirovat a obohacovat názory zkušenějších a úspěšných sp...

Hledat

Chaty s osobností

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (33)

Čtěte také...

Rozjeď RockOperu a otevři v Praze nový rockový klub

Rockopera 200V neděli 16. srpna odstartovala na portálu Hithit kampaň „Rozjeď RockOperu“, jejímž cílem je vybrat částku 500 000 Kč na otevření nového rockového klubu. RockOpera Praha, která již řadu let provozuje autorské divadlo pro rockery, se rozhodla s...


Literatura

Desetiletá Julie a nejen její slovíčkové sny

200litTřetím titulem Petry Dvořákové je půvabná knížka pro malé čtenáře. Autorka se naprosto dokonale vžila do myšlení desetileté Julie, která je nesmírně zvídavá, zvědavě pozoruje okolí a snaží se uchopit a pochopit svět dospělých. Odevšad na ni „útočí“ slova –...

Divadlo

Festival Setkání Stretnutie láká na herecké osobnosti a divadelní novinky

setkani 200Zlínský divadelní svátek je tu! Městské divadlo Zlín zahajuje předprodej vstupenek na festival Setkání Stretnutie. 24. ročník oblíbené akce se uskuteční ve dnech 13. – 18. května a opět nabídne to nejlepší, co se urodilo na divadelních prknech na...

Film

Terminátor je znovu ve formě

term200Film Terminator Genisys (2015) se po dlouhé době vrací do zaběhnutých kolejí a znovu nasává atmosféru z druhého dílu, kterou navíc obohacuje vším co se zrovna hodilo. Je zpátky i Arnold Schwarzenegger, který se pro natáčení nechal pro jistotu naskenova...