Muži mužům na prázdninovém Dyzajn marketu
Banner

Muži mužům na prázdninovém Dyzajn marketu

dyzajnmarket leto 200První srpnový víkend (6.-7.8.) mají i muži vstup povolen na Dyzajn market prázdniny a navíc zdarma. Dokonce se nebudou ani nudit a trpět vedle nadšených žen potřebujících si projít všechny účastnící se dyzajnérské značky, kterých bude skoro 200... Tentokrát si pánové naopak mohou mezi sochami Michaela Gabriela, dočasně vystavenými na Piazzetě Národního divadla, i odpočinout, a to při poslechu skvělé muziky. K tomu ochutnat výborné jídlo i pití a pak už je nebude třeba ani přemlouvat, aby se zastavili u zhruba 20 designérů s tvorbou převážně pro pány… Hearn Gadbois (sobota 6.8. 16:00) - profesionální perkusionista původem z New Yorku, žijící v Praze, je specialista na techniku tradičních gobletových bubnů středního východu (zarb, tombak, darbuka a rámové bubny), který během své více než třicetileté dráhy interpreta spolupracoval i s mnoha významnými umělci (Susan Deyhim, Yoko Ono, Patti Smith, Meredith Monk ad.) a tanečníky (Alvin Ailey, B. Miller).

The Silver Spoons (sobota 6.8. 17:30) - indie-rocková hudební skupina, která pochází z Velké Británie, ale momentálně sídlí v České republice. Sourozenecká kapela se poprvé na hudební scéně objevila relativně nedávno, a to v roce 2012, přesto si již dobyla srdce stovek fanoušků.

Sunflower Caravan (sobota 6.8. 19:30) - pražská hudební skupina bez zpěváka hrající už 15 let. Toto pražské trio si udělalo jméno nejen v Česku, ale i ve Švédsku, kam je pozvali glam-rockoví THE ARK. Podívali se i do dalších evropských států, kdy na některých koncertech vystupovali s Glenem Hansardem a Markétou Irglovou. Irskému publiku se představili jako předkapela THE FRAMES.

Alasdair Bouch (neděle 7.8. 16:00) - anglický písničkář a autor, jehož styl je těžko definovatelný. Mísí se v něm alternative-folk, melodický rock a hard blues. Alasdairův hlas a zvuk je vždy jasně rozpoznatelný a nezapomenutelný.

Circus Ponorka (neděle 7.8. 19:30) – písničkář Honza Ponocný, který si umí sám postavit neviditelnou kapelu a zplodit tak neuvěřitelně zábavné songy.

Pokud by mužům nestačila muzika a míchané drinky či limonády od Herbert sirupů, Burgery od Frank´s nebo domácí koláče od Upekla, mohou zajít i mezi dyzajnéry. "S celým týmem se těšíme na výtečné pivo z Vinohradského pivovaru a pivní drinky od klubu AVU, víte třeba co je to Michelada? Ne? Tak to musíte ochutnat!“ doplňuje Marek Volf, dramaturg doprovodného programu Dyzajn marketu.

Pro moderní gentlemany budou na Piazzetě čekat třeba luxusní bloky od remini, boty od Fernando Echeverrria shoes nebo kožené kabely a tašky od Rychter_D. Pro kluky, kteří motýlky a sako odmítají, budou připraveny volnočasová trika od DET a ORNABO, tenisky Playbot a nezničitelné batohy Playbag.

Mnohé pány pak může zaujmout především to, že Dyzajn market je místo s největší koncentrací žen na malé ploše, takže je čím se kochat na každém kroku.

dyzajnmarket leto

Doprovoný program:

sobota 6. srpna

12:00 DJs

16:00 Hearn Gadbois

17:30 The Silver Spoons

19:30 Sunflower Caravan

neděle 7. srpna

12:00 DJs

16:00 Alasdair Bouch

19:30 Cirkus PonorkaSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Rozhovor

„Přesvědčit klienta, že moje práce je nejlepší, je pro mne důležité“, říká japonská stylistka Kumie Holý

Kumie & Petr HolyPod pojmem kimono si většina z nás vybaví tradiční japonský oděv se složitým vázáním, nošený při speciálních příležitostech. Japonská stylistka Kumie Holý však boří zaběhnuté st...

Hledat

Chaty s osobností

Čtěte také...

Bob Dylan se stal laureátem Nobelovy ceny za literaturu

bob dylan200Bob Dylan, rodným jménem Robert Allen Zimmerman je známý americký písničkář, hudebník a umělec. Narodil se 24. května 1941 a za více, než 50 let své práce významně ovlivnil populární hudbu. Texty jeho písní připomínají politické, sociální, filos...


Literatura

Haiku, kresba, kaligrafie – velmi stručná poezie

oci vazky 200Chcete zažít něco výjimečného? Zaslechnout zašustění křídel vážky či zahlédnout třpytící se krůpěj rosy? Postřehnout takové vjemy, k jejichž zachycení potřebuje člověk klid a čas? Přečtěte si haiku!

 

...

Divadlo

BALETNÍ KARAFIÁTOVI BROUČCI V ÚSTÍ NAD LABEM

Broucci plakat 200Po 13 letech se v Severočeském divadle v Ústí nad Labem představili v premiéře 6.10 2013 v 15 hodin Karafiátovi Broučci. Pohádkový příběh o lásce, pochopení i naději napsal Jan Karafiát (1846-1929) v...

Film

Stylista českých celebrit v televizi šikanuje účinkující!

Stylista TV 200Známý český vizážista, stylista a kadeřník v jedné osobě, Pavel Filandr, má vlastní televizní show Drsný Stylista. V ní se snaží o proměnu vzhledu obyčejných lidí z davu. Styl, kterým je vš...