Muži mužům na prázdninovém Dyzajn marketu

Muži mužům na prázdninovém Dyzajn marketu

Email Tisk

dyzajnmarket leto 200První srpnový víkend (6.-7.8.) mají i muži vstup povolen na Dyzajn market prázdniny a navíc zdarma. Dokonce se nebudou ani nudit a trpět vedle nadšených žen potřebujících si projít všechny účastnící se dyzajnérské značky, kterých bude skoro 200... Tentokrát si pánové naopak mohou mezi sochami Michaela Gabriela, dočasně vystavenými na Piazzetě Národního divadla, i odpočinout, a to při poslechu skvělé muziky. K tomu ochutnat výborné jídlo i pití a pak už je nebude třeba ani přemlouvat, aby se zastavili u zhruba 20 designérů s tvorbou převážně pro pány… Hearn Gadbois (sobota 6.8. 16:00) - profesionální perkusionista původem z New Yorku, žijící v Praze, je specialista na techniku tradičních gobletových bubnů středního východu (zarb, tombak, darbuka a rámové bubny), který během své více než třicetileté dráhy interpreta spolupracoval i s mnoha významnými umělci (Susan Deyhim, Yoko Ono, Patti Smith, Meredith Monk ad.) a tanečníky (Alvin Ailey, B. Miller).

The Silver Spoons (sobota 6.8. 17:30) - indie-rocková hudební skupina, která pochází z Velké Británie, ale momentálně sídlí v České republice. Sourozenecká kapela se poprvé na hudební scéně objevila relativně nedávno, a to v roce 2012, přesto si již dobyla srdce stovek fanoušků.

Sunflower Caravan (sobota 6.8. 19:30) - pražská hudební skupina bez zpěváka hrající už 15 let. Toto pražské trio si udělalo jméno nejen v Česku, ale i ve Švédsku, kam je pozvali glam-rockoví THE ARK. Podívali se i do dalších evropských států, kdy na některých koncertech vystupovali s Glenem Hansardem a Markétou Irglovou. Irskému publiku se představili jako předkapela THE FRAMES.

Alasdair Bouch (neděle 7.8. 16:00) - anglický písničkář a autor, jehož styl je těžko definovatelný. Mísí se v něm alternative-folk, melodický rock a hard blues. Alasdairův hlas a zvuk je vždy jasně rozpoznatelný a nezapomenutelný.

Circus Ponorka (neděle 7.8. 19:30) – písničkář Honza Ponocný, který si umí sám postavit neviditelnou kapelu a zplodit tak neuvěřitelně zábavné songy.

Pokud by mužům nestačila muzika a míchané drinky či limonády od Herbert sirupů, Burgery od Frank´s nebo domácí koláče od Upekla, mohou zajít i mezi dyzajnéry. "S celým týmem se těšíme na výtečné pivo z Vinohradského pivovaru a pivní drinky od klubu AVU, víte třeba co je to Michelada? Ne? Tak to musíte ochutnat!“ doplňuje Marek Volf, dramaturg doprovodného programu Dyzajn marketu.

Pro moderní gentlemany budou na Piazzetě čekat třeba luxusní bloky od remini, boty od Fernando Echeverrria shoes nebo kožené kabely a tašky od Rychter_D. Pro kluky, kteří motýlky a sako odmítají, budou připraveny volnočasová trika od DET a ORNABO, tenisky Playbot a nezničitelné batohy Playbag.

Mnohé pány pak může zaujmout především to, že Dyzajn market je místo s největší koncentrací žen na malé ploše, takže je čím se kochat na každém kroku.

dyzajnmarket leto

Doprovoný program:

sobota 6. srpna

12:00 DJs

16:00 Hearn Gadbois

17:30 The Silver Spoons

19:30 Sunflower Caravan

neděle 7. srpna

12:00 DJs

16:00 Alasdair Bouch

19:30 Cirkus PonorkaSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 
Banner

Rozhovor

Fotografii vnímám jako jediný druh umění, který dokáže zastavit čas, říká Libor Jarmar

libor jarmar perexKdyž proběhla nedávno v Domě kultury v Kroměříži výstava fotografií Miroslava Pláňavy, nemohl na její vernisáži chybět ani vedoucí kroměřížského Azylového domu pro ženy a matky s dětmi Mgr. Libor Jarmar. Byl to ostatně on, kdo ce...

Hledat

Chaty s osobností

Z archivu...

Čtěte také...

Hlinecké Medobraní se blíží

medobrani 200Medová buchta potěší na těle a pohladí na duši
Je vaším koníčkem pečení? A jste rádi, když vaše práce navíc pomůže těm, kteří to opravdu potřebují? Pak je zde jedinečná možnost spojit tyto dvě věci dohromady. V sobotu 16....


Literatura

Lizucha – poetický příběh před spaním

lizu200Na pultech knihkupectví se objevila úplně nenápadná, nevelká kniha, s podivným názvem – Lizucha. Co nebo kdo to je? Takové slovo hned tak neuslyšíš. Je to nějaká osoba, zvíře nebo věc, nebo je to něco úplně jiného? Nějaká přezdívka? Probudí se v tobě z...

Divadlo

Divadlo Bolka Polívky otevírá svou Letní scénu

polivkaDivadlo Bolka Polívky otevírá svou Letní scénu – první představení již v pátek 21. července! Idylické letní večery, působivá atmosféra historického Brna a především výrazné herecké osobnosti v pozoruhodných představeních. To vše a je...

Film

Filmový muzikál „Bídníci“ aneb kdy(ž) se lůzou staneme?!

bidnici 200Do nového roku 2013 vstupujeme do českých kin s novými muzikálovými „Bídníky“, kteří přicházejí z Velké Británie v režii Toma Hoopera (oscarového tvůrce filmu „Králova řeč“). Victor Hug...