MINT Market v novém kabátě. Tak ho ještě neznáte
Banner

MINT Market v novém kabátě. Tak ho ještě neznáte

mint200Představujeme vám MINT. Fashion markety děláme už deset let a pořád nás to stejně baví. Zákazníci si u nás našli své oblíbené značky, designéři na našich trzích dlouhodobě sledují poptávku, jsou v kontaktu se svými zákazníky a díky pravidelností eventů jsou  motivováni vymýšlet stále nové kolekce.

 

 

ALE. Najednou nás napadlo, jestli vůbec víte, za čím vším stojíme. Už šestnáctkrát jsme pro vás uspořádali Prague Fashion Market a dvacetkrát Factory Fashion Market v Brně. K tomu se podílíme na organizaci akcí jako Prague Pride, Zažít město jinak, Živá ulice, Prague Pride nebo Rock for Churchill.

mint01

Od letošního podzimu tak vycházíme ze stínu a abyste si nás už s nikým nespletli, ohlašujeme nové jméno: MINT. Proč zrovna MINTová? Těžko se taková barva hledá v přírodě, a přesto je vlídná. Je svěží, stejně jako sousedské slavnosti a design od mladých tvůrců, a připomíná nám samé hezké věci - v létě mátovou limonádu, v zimě námrazu na borovicích. Nové jméno nám také pomůže odlišit se od konkurence. Ta dělá trhy skvěle, ale název MINT vám odteď bude dávat záruku příjemné a tak trochu komorní atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné, i když se na některých vystřídá přes několik tisíc lidí. Takže, přijďte na MINT!

mint02

A protože náš web slouží mnoha zájemcům o lokální tvorbu jako zdroj informací a denně ho navštěvují stovky lidí, uznali jsme, že i on si zaslouží trochu MINTové svěžesti. Od 5. září jsme tedy spustili nové stránky. Najdete na nich všechny praktické informace o trzích a prodejcích, ale máme i blog a plníme ho MINTovými novinkami a vzpomínkami na předešlé akce.

A to není všechno. MINT: Weekend Market

Jinak se toho moc nemění, na naše akce bude stále vstup zdarma a bez bariér. Navíc však od října rozjíždíme MINT: Weekend Market. Každou sobotu tak můžete navštívit první pravidelný trh s lokálním jídlem, autorskou módou, designem, knihami nebo domácí kosmetikou. Protože když je něco dobré, proč to nedělat pořád?

Inspirovali jsme se trhy v Bangkoku nebo londýnském Camden Town, takže od MINT: Weekend Marketu kromě stánků čekejte i tvůrčí atmosféru, všudypřítomnou hudbu a trochu toho punkového uvažování. Vítejte v našem MINTovém světě.

Více informací najdete na našem novém webu nebo FB.Související články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Rozhovor

Jiří Zbořil: Pokud člověk může pomoci, pomáhat má!

Zboril 200Těší se na své vánoční pořady, věnuje se charitě, učí, připravuje pohybovou dílničku pro děti, chystá projekt s herci Evou Hruškovou a Janem Přeučilem, bude natáčet první díly nového televizního pořadu, podporuje aktivity cviči...

Hledat

Chaty s osobností

Čtěte také...

Nákladové nádraží Žižkov tématem Landscape Festivalu Praha 2014

nadrazi1 perexJPGDruhý ročník Landscape Festivalu Praha 2014 navazuje na diskuzi o zkvalitnění veřejného prostoru v České republice a o úloze krajinné architektury. Hlavním letošním tématem je revitalizace areálu Nákladového nádraží...


Literatura

Milénium IV: Lisbeth proti The Spider Society

divka 200Máloco v poslední době vzbuzovalo takové emoce – myslím v okruhu literárního světa -  jako pokračování Milénia. A nejen emoce, gradovala také dlouhodobá očekávání, jak se s příběhem a oblíbenými hrdiny vypořádá nový autor.

Divadlo

Svět podle Amanitas – tentokrát s názvem Destinace

Amanitas divadlo 200Prostranství před pražským Cross klubem se v úterý 29. července promění v tak trochu jiný svět, a to svět nového cirkusu. Budete zde moci shlédnout premiéru pouličního divadla s názvem Destinace v podání skvostných Amanitas.

Film

Nový film o atentátu na Heydricha vstoupí do kin 8. června jako Smrtihlav

Smrtihlav 6Do českých kin se chystá další zahraniční film s účastí hollywoodských hvězd, který se věnuje atentátu na Reinharda Heydricha. Premiéru bude mít 8. června 2017 a do kin vstoupí pod názvem Smrtihlav. Film vznikl na základě oceňované knihy HHhH Fra...