MINT Market v novém kabátě. Tak ho ještě neznáte

MINT Market v novém kabátě. Tak ho ještě neznáte

Email Tisk

mint200Představujeme vám MINT. Fashion markety děláme už deset let a pořád nás to stejně baví. Zákazníci si u nás našli své oblíbené značky, designéři na našich trzích dlouhodobě sledují poptávku, jsou v kontaktu se svými zákazníky a díky pravidelností eventů jsou  motivováni vymýšlet stále nové kolekce.

 

 

ALE. Najednou nás napadlo, jestli vůbec víte, za čím vším stojíme. Už šestnáctkrát jsme pro vás uspořádali Prague Fashion Market a dvacetkrát Factory Fashion Market v Brně. K tomu se podílíme na organizaci akcí jako Prague Pride, Zažít město jinak, Živá ulice, Prague Pride nebo Rock for Churchill.

mint01

Od letošního podzimu tak vycházíme ze stínu a abyste si nás už s nikým nespletli, ohlašujeme nové jméno: MINT. Proč zrovna MINTová? Těžko se taková barva hledá v přírodě, a přesto je vlídná. Je svěží, stejně jako sousedské slavnosti a design od mladých tvůrců, a připomíná nám samé hezké věci - v létě mátovou limonádu, v zimě námrazu na borovicích. Nové jméno nám také pomůže odlišit se od konkurence. Ta dělá trhy skvěle, ale název MINT vám odteď bude dávat záruku příjemné a tak trochu komorní atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné, i když se na některých vystřídá přes několik tisíc lidí. Takže, přijďte na MINT!

mint02

A protože náš web slouží mnoha zájemcům o lokální tvorbu jako zdroj informací a denně ho navštěvují stovky lidí, uznali jsme, že i on si zaslouží trochu MINTové svěžesti. Od 5. září jsme tedy spustili nové stránky. Najdete na nich všechny praktické informace o trzích a prodejcích, ale máme i blog a plníme ho MINTovými novinkami a vzpomínkami na předešlé akce.

A to není všechno. MINT: Weekend Market

Jinak se toho moc nemění, na naše akce bude stále vstup zdarma a bez bariér. Navíc však od října rozjíždíme MINT: Weekend Market. Každou sobotu tak můžete navštívit první pravidelný trh s lokálním jídlem, autorskou módou, designem, knihami nebo domácí kosmetikou. Protože když je něco dobré, proč to nedělat pořád?

Inspirovali jsme se trhy v Bangkoku nebo londýnském Camden Town, takže od MINT: Weekend Marketu kromě stánků čekejte i tvůrčí atmosféru, všudypřítomnou hudbu a trochu toho punkového uvažování. Vítejte v našem MINTovém světě.

Více informací najdete na našem novém webu nebo FB.Související články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Rozhovor

Hana Křížková: „Bez Popelky si nedovedu představit Vánoce“

krizkova 200U příležitosti jarního turné velkolepého projektu Popelka na ledě jsme oslovili optimistickou zpěvačku Hanu Křížkovou. Dozvíte se nejen spoustu zajímavostí o Popelce na ledě, ale také na vás zajisté dýchne ta v...

Hledat

Chaty s osobností

Z archivu...

Čtěte také...

Zlínské náměstí letos poprvé ožije Svatomartinskými hody
 

perex hodyNáměstí Míru se v sobotu 11. listopadu stane dějištěm historicky prvního ročníku Svatomartinských hodů. Úderem 11. hodiny se zde symbolicky otevře první láhev letošního svatomartinského vína, která také oficiálně ...


Literatura

Co když svědek vraždy vidí jen barvy a nerozeznává obličeje?

barva vrazdy 200Nakladatelství Host vydalo zajímavou detektivku s názvem Barva vraždy Bee Larkhamové od Sarah J. Harrisové. Pojednává o synestesii a popisuje barvy tak, jak si ani neumíte představit.

...

Divadlo

Anna Karenina ve společnosti drsných motorkářů

karenina 200Jedno z neméně slavných a nadčasových děl Lva Nikolajeviče Tolstého se rozhodli tvůrci nejnovější rock opery přenést do moderního prostředí motorkářského klubu.

...

Film

Willem Dafoe vypráví o horách a lidech

hora perexDokumentární symfonie Hora režisérky Jennifer Peedomové, nominované na cenu BAFTA za film Šerpa, vstupuje péčí Asociace českých filmových klubů 22. února do kin. Monumentální obrazy doprovází hudba Beethovena, Vivaldiho či Chopi...