Luxusní elegance i sportovně laděná móda - Anna Janská
Reklama
Banner
Banner

Luxusní elegance i sportovně laděná móda - Anna Janská

Email Tisk

dm annajanska perexTato značka vám přináší autorskou luxusní eleganci i sportovněji laděnou módu ze zajímavých materiálů a barev. Autorkou modelů je Anna Janská, která rovněž bude v sobotu 22.3.2014 přítomna na jarním Dyzajn marketu. Ten si, nejen proto, rozhodně nenechte ujít!

 


Anna Janská se představuje:

Abych splnila přání i náročnějším klientkám, které vyžadují, aby jejich šatník tvořily modely společenské, elegantní, šaty nebo saka vhodné pro pracovní schůzky apod., které budou ale vytvořeny ze zajímavých a kvalitních látek a pečlivou rukou zkušené krejčové, vytvořila jsem značku, která přináší luxusní eleganci i sportovně laděnou módu.

dm annajanska6

Originálních modely tvořím také na zakázku, podle konkrétních představ nebo přání klientky či klienta. V nabídce nechybí sportovně elegantní modely vhodné pro každodenní nošení, u kterých je ale opět kladen velký důraz na kvalitu zpracování i materiálu.

dm annajanska5

Modely můžete přijít vyzkoušet přímo do ateliéru v Dejvicích, příp. navštívit můj eshop www.annajanska.com, profil na facebooku či fleru.
Osobní kontakt a výběr je však vždycky nejlepší :)  

dm annajanska3

Sportovně elegantní tvorba zahrnuje především úpletová trička, tílka, šaty a mikiny z velmi pohodlných kvalitních látek české výroby: bambusu, bavlny, biobavlny a viskosy. Kromě dámské módy u mě můžete najít i něco pro pány, děti, ale i šátky a šperky.  

dm annajanska2

Nejnovější kolekci tvoří dlouhé luxusní tylové sukně vhodné na vernisáže, večírky, plesy i k běžnému nošení do města. Úplnou novinkou jsou elegantní golfová trička.

dm annajanska1

Těším se na vás na jarním DM v Mosaic House!  Anna

www.annajanska.com
https://www.facebook.com/annajanska.fashiondesign
http://www.fler.cz/anna-janska

DM annajanskalogo

www.dyzajnmarket.com


 

Rozhovor

Tvorba Karla Gotta mě přivedla k hudbě jako takové, říká zpěvák Josef Bouda

Gott revival 200Už devět let vystupuje v Česku i na Slovensku hudební formace Karel Gott revival Morava, jejímž frontmanem je Josef Bouda, jemuž nechybí znělý hlas, šarm a charizma. Po řadě koncertů v tuzemsku a na Slovensku čeká kapelu, která má základn...

Hledat

Chaty s osobností

Čtěte také...

Šmrncovní mohou být ženy každého věku i tvaru. Na módní přehlídce to předvedly!

Modni prehlidka perexŠmrncovně oblečené mohou chodit ženy jakéhokoli věku a postavy. Každá z nich také může vstoupit na přehlídkové molo. To mimochodem dokázaly v rámci karlínské módní přehlídky, kdy po červeném koberci chodily společně s muži....


Literatura

Pětihvězdičková Blue Star

modra hvezda200Desetidílný projekt švédského spisovatele Jana Guillou Velké století se dostává do své poloviny. Vracíme se ale zpět k letům, které jsme mohli zaznamenat již v předchozím díle Klapky na očích. Tam jsme ale válečné období prožívali naivním ...

Divadlo

Seznamka v divadle aneb Oslavte Valentýna ve dvou!

Predstaveni pro nezadane muze a zeny Divadlo RokokoHledáte novou lásku, se kterou byste mohli oslavit (letošního) Valentýna? Přijďte do Divadla Rokoko v sobotu 3. února na Představení po...

Film

Severský filmový podzim – Ptáci nad průlivem

ptaci 200I v pátek 10. listopadu jsem vyrazila na film v rámci festivalu Severský filmový podzim do pražského kina Lucerna. Tentokrát padl výběr na válečné drama Ptáci nad průlivem, který přibližuje osudy dánských Židů a pokusy o jejich záchranu před běsnícími nacisty.