Cesty duše v číslech a znameních z pera regresní terapeutky

Cesty duše v číslech a znameních z pera regresní terapeutky

Ester Davidova3Regresní terapeutka Ester Davidová vydala svou další knihu. Tentokrát se zaměřila na význam čísel a dvanácti zvířetníkových znamení, které propojuje se zkušenostmi ze své regresní praxe. Pokud patříte k těm, kteří jsou tomuto poznání otevření, knížka vám může pomoci pochopit mnohé vaše osobní záležitosti.

Co všechno lze v knížce regresní terapeutky Ester Davidové najít? Ester se tentokrát věnuje dvanácti zvířetníkovým znamením a devíti životním číslům, která si můžete snadno spočítat. Kromě základní charakteristiky, zdravotních dispozic a zkušeností ze svého vlastního pozorování uvádí u každého znamení také konkrétní příběh vybraného klienta ze své praxe regresní terapeutky. Skládanka vám tak dokonale zapadne a vy dokážete skrze tyto příběhy a charakteristiku svého životního čísla a znamení lépe poznat sami sebe, pochopit své touhy, životní nezdary, strachy, úzkosti či ztroskotané vztahy. Kniha vám pomůže si uvědomit, co vlastně pro sebe potřebujete, a co můžete na svém životě změnit.

Ester pouze neškatulkuje a nenabízí charakteristiky typu kdo jaký je, ale podává praktické návody, jak se sebou pracovat. Doporučuje rodičům, jak mají přistupovat ke svým dětem narozeným v daném znamení.

Ester Davidova3

Ester je zvyklá naslouchat lidským příběhům, které mají často tragické kořeny. Zabývá se řešením traumat z dětství, rodičovstvím, partnerskými vztahy. Ve svých knihách se dělí se čtenáři nejen o anonymní pohnuté životní příběhy klientů ze své praxe, ale také o svůj vlastní příběh. Dokáže promlouvat ke svým čtenářům otevřeně, je svérázná a stejným způsobem také pojímá své knihy. Nečekejme dokonalý literární útvar, ale příběhy psané od srdce a s touhou pomáhat druhým. A právě tyto osobní příběhy od srdce se velmi dobře čtou.

Podmínkou čtení této knihy není to, abyste byli zájemci o ezoteriku, duchovno, regresní terapie, numerologii a astrologii, pro zajímavost si knihu jistě přečte rád každý. A možná i nevěřící Tomáš se v ní najde a porozumí svému znamení i symbolice čísel. Ester k Cestám duše v číslech a znameních také přidává své velice zajímavé články, které najdete na konci knihy - Děti devadesátých let. Jsou jejich duše obětí holocaustu?, Prokleté rody aneb jak se předávají rodové zátěže nebo také Minulé životy nebo genetická paměť? Ester se věnuje léčení duše. A vlastně všechno to, co dělá, o tom vypovídá. Třeba právě tato knížka pomůže i vám…

Ester Davidova4

O autorce:

Ester Davidová (*1977) už řadu let působí jako regresní terapeutka, pořádá své kurzy a semináře, a zároveň publikuje knihy a točí online programy. Ester Davidová si vydala trilogii Karmická sinusoida: Z deníku regresní terapeutky, Vesmírná sinusoida: Okno do mé duše a Vztahová sinusoida: Příběh pro Jasmínku. V roce 2017 ke trilogii přibyla knížka pro děti Kiliánovo tajemství. O rok později ještě vydala Deník pro každou ženu, JÁ ŽENA. Z její tvůrčí dílny také vzešly online programy Být sobě terapeutem, Léčení energie dělohy, Rituální znovuzrození, Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, Dítě v nás, a dále meditace - Meditace na každý den a Léčení se čtyřmi živly. Ester žije se svým přítelem a dcerou Jasmínkou.

Ukázka z knihy:

Bylo to před lety. Maminka mě poprosila o regresi pro svou dceru. Ročník devadesát šest. Krásná dívka, ale prázdná. Vyhořelá.
Tělo bez duše. Nic ji nebavilo. Sebepoškozovala se. Nerozuměla si se svými vrstevníky a oni nerozuměli jí. Přitom velice inteligentní a chytrá. Velice moudrá. Už jen ten pocit, že si konečně může s někým popovídat o svých pocitech a bolestech, byl pro ni osvobozující.
V regresi se dostala do života na severu. Ve Švédsku. Byla lékařka
Psycholožka. Napsala několik knih. Měla milujícího manžela a krásné, zdravé děti.
Avšak do jejich životů přišla temnota.
Byla profesně povolána do Německa a postavena nacistickými představiteli před fakt, že s nimi musí spolupracovat.

Název: Cesty duše v číslech a znameních
Autor: Ester Davidová
Žánr: populárně naučná
Vydáno: 2020
Stran: 247
Vydalo nakladatelství: Es-Ter-Ka
Hodnocení: 90 %

cesty duse

Foto: Archív Ester Davidové

https://esterdavidova.com/Související články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Rozhovor

Martin Faltejsek: „Bude to sakra boj“

martin faltejsek 00Martin Faltejsek je mladý talentovaný umělec z Lanškrouna, který kouká na svět skrze objektiv svého fotoaparátu. Jenomže svět v jeho podání má s realitou pramálo společného. Martinovy fotografie vás unesou do říše d...

Hledat

Chaty s osobností

Čtěte také...

Nepřehlédněte bibli pro milovníky chilli

chilli 200V nakladatelství Kniha Zlín vyšla kniha Chilli průvodce světem pálivého jídla. Jedná se o autorský projekt dvou cestovatelek a vášnivých fanynek chilli Dominiky a Majdy, který nabízí mnohem víc než jen zajímavé recepty.


Literatura

Červenákova nová knižní série Barbarič a Stein aneb Mrtvý na Pekelném vrchu

Mrtvy na pekelnem vrchu perexDetektivka má mít spád, určitý nádech tajemna, elementy překvapení a také nečekané zvraty. To vše úvodní román nové Červenákovi série o notáři Barbariči, kapitánu Steinovi a kaprálovi Jarošovi splňuje. A př...

Divadlo

TANEC PRAHA 2014 26. Mezinárodní festival současného tance a pohybového divadla

TP perexČervnový program 26. Mezinárodního festivalu současného tance a pohybového divadla TANEC PRAHA 2014, který probíhá v rozmezí 26.5.-26.6.2014, je velmi bohatý a přináší milovníkům tohoto žánru spoustu krásných představení pro dospělé i děti.

...

Film

Mezinárodní festival outdoorových filmů již 4. října v Ostravě!

MFOF 2019 tiskovkaPříznivci outdooru se opět mají na co těšit! Putovní soutěžní festival, který navštíví 60 míst v ČR i SR, bude již tradičně zahájen v Ostravě, a to v pátek 4. října. Nabídne 83 snímků, které musely pr...