Aury a jak jim porozumět

Aury a jak jim porozumět

auryVidění aury asi úplně nezvládá každý z nás, ale přesto je možné auru nacítit. Stačí jen vnímat, s jakou energií kdo vchází do místnosti, komu byste se za šera v parku raději vyhnuli, anebo proč je vám tak dobře v přítomnosti nějakého konkrétního člověka. Někdo barvy aury nevidí, ale jen cítí. Veškeré informace o auře přináší nová kniha z nakladatelství Pragma od Cassandry Easonové s názvem Aury a jak jim porozumět. 

Autorka v knize přináší všechny informace o auře, a to nejen člověka, ale i zvířat a rostlin. Učí, jak auru rozpoznat a jak s ní pracovat. Vysvětluje, které barevné odstíny tvoří auru, jaké barvy jsou hlavní a jaké doplňkové. Dozvíte se, jaký význam jednotlivé barvy mají a jakou auru třeba i vyzařují naši domácí mazlíčci. Cassandra Easonová neopomíjí ani čakry, energetická centra našeho těla, jejich barvy a učí nás, jak s nimi nejlépe pracovat a jak funkci čaker nejlépe podpořit, abychom byli vyrovnaní a zdraví. Vysvětluje, jak si udržet silnou a zdravou auru, zmiňuje informace o aurách doma i na pracovišti, klasifikuje aury domácích zvířat. Radí, jak si uzavřít a chránit auru v každodenním životě a jak ji můžeme čistit, léčit a posilovat.

Knížečka je to praktická a v kostce vysvětluje veškeré základní informace o tomto tématu. Pokud se tedy zajímáte o aury a rádi byste se něco o nich dozvěděli, v knížce najdete vše, co potřebujete vědět.

O autorce:

Cassandra Easonová je spisovatelka, která vystupuje také v televizi a v médiích. Ve svých knihách se zabývá esoterikou, kameny, přírodní magií, keltským věděním, věštbami, posvátnými místy a také aurou, kterou celá léta studovala. O auře také přednáší a pořádá kurzy semináře.

Ukázka z knihy:

Představte si jas, jaký obklopuje mladé milence nebo dítě očarované kouzelnou jeskyní s třpytivými figurkami víl. Světci na tradičních církevních obrazech mívají kolem hlavy kruh zlatého světla - svatozář. Člověk, kterého někdo rozčílí může říct, že viděl rudě, někdo jiný zase zezelenal závistí, protože to je hlavní barva, kterou dotyčný vyzařuje a vnímá, aniž ji fyzicky spatří. Aury tohoto typu jsou součástí našeho přirozeného vnímání tohoto světa. V primitivní společnosti poznali lovci ukrytí v horských jeskyních už na dálku podle vyzařované energie, jestli přibližující se lidé přicházejí s přátelskými úmysly. Všichni máme svou auru, duhové energetické pole, obvykle lidskému oku neviditelné, které se dá s překvapivě malým množstvím cviku vnímat….

Název: Aury a jak jim porozumět
Autor: Cassandra Easonová
Překlad: Veronika Volhejnová
Žánr: populárně naučná
Vydáno: 2020
Stran: 127
Vydalo nakladatelství: Pragma
Hodnocení: 80 %

aury

https://www.euromedia.cz/


 

Rozhovor

Michal Singer: „Šílení vůbec nejsou umělci a další jim podobní. Praštění jsou přece – ti všichni ostatní….“

singer michal 200Na slovíčko jsme tentokrát pozvaii umělce Michala Singera, o jehož poslední výstavě s názvem Argonautika se v poslední době hodně mluvilo. Jak ho tento epos oslovil a jak dílo vznikalo, si můžete přeč...

Hledat

Chaty s osobností

Čtěte také...

Vyhýbejte se hladovým potravinám

varime bez hladovych potravin 200Ve vydavatelství CPress vyšla další moderní kuchařka tentokrát zaměřená na potraviny s nízkým glykemickým indexem. Nese název Vaříme bez hladových potravin a autorkou je Héléne Comlan.

...

Literatura

Literáti z naší čtvrti se ve čtvrtek zaměří na „Běsíky“ Václava Havla

zahadni besici 200„Záhadní běsíci“ Václava Havla jsou tématem dalšího pokračování cyklu Literáti z naší čtvrti, který je průvodcem životních příběhů literátů, kteří se narodili, žili, zemřeli, či jinak působili zejména v Praze 6.  Už ve čtvrtek 15....

Divadlo

Zlín kráčí Za kulturou krok za krokem

krok 200Za kulturou krok za krokem je název unikátní losovací akce, která sdružuje podnikatele s podobným zájmem a hlavně dělá radost. Firmy si navzájem přeposílají své klienty a dělají radost těm stávajícím. My vám v tomto článku představíme, co nabízí Městsk...

Film

Co mají Forman s Menzelem společného a co je rozděluje

formen menzel perexPánové Miloš Forman a Jiří Menzel proslavili českou kinematografii i v mezinárodním kontextu, prvních z nich se navíc prosadil i v Hollywoodu. Oba začínali v 60. le...