Tome Prince s Miss Petty singlem Free Ur Mind připomínají, že svět není černobílý

Tome Prince s Miss Petty singlem Free Ur Mind připomínají, že svět není černobílý

miss petty200Osvědčené producentské duo Tome Prince a Calvin Biasi má na kontě po EP freedom další track. Nese název Free ur mind. Role zpěváka se zde ujala česká draq queen Miss Petty.

 

 

Poselstvím písně je pobavit lidi a připomenout, že není nutné brát se vždy tak vážně. V neposlední řadě zdůrazňuje snahu o změnu ústavního zákona, která si klade za cíl, aby měly gay a lesbické páry stejná práva, jako manželské páry různého pohlaví. „Byl bych rád, aby poslanci nežili v zastaralých předsudcích o tom, jak má vypadat tradiční rodina a dovolila duhovým rodinám mít stejná práva jako ostatní,“ komentuje Tome.

Miss Petty je draq queen, hudební umělec a performer, který se záhy stal na české scéně výraznou osobností.„Miss Petty jsem oslovil sám od sebe, protože mě baví její písničky, persona a příběh, který za ní stojí. Gay kluk z vesnice, který mění pohled na draq scénu v České republice.“ Poprvé píseň Free ur mind společně představili na festivalu Colours of Ostrava v rámci DJ setu Toma Prince, opakování se dočkala na Prague Pride.

miss petty1

Tome Prince má v plánu v novém roce ukázat svou novou tvář a představit se také jako zpěvák. „Chci uzavřít dveře za elektronickou hudbou a vyzkoušet nový hudební styl s českými texty,“ doplňuje Tome.

Více informací:

https://www.instagram.com/tome.prince/
https://www.instagram.com/misspetty_p/
https://www.instagram.com/zhikomusic/
https://open.spotify.com/track/4vGbtH4duPStl9Qbk73YeM?si=02b9f67f93e24a2d&;nd=1


 

PřihlášeníHana Zagorová dokázala oživovat písničky, byla v nich krása, oduševnělost a poetika

I kdyby nazpívala třeba jen třetinu toho, co ve své kariéře Hana Zagorová skutečně natočila, tak by byla pořád tou milovanou zpěvačkou. I když nevyzpívala tři oktávy, uměla chytit za srdce, zaujmout. Už od svých uměleckých začátků dokázala oživovat písničky. Textem, výrazem, atmosférou a pak ještě čímsi, co v sobě nemá každý zpěvák.

Bouřlivé ticho po pobřežní cestě

Po tisícikilometrové Jihozápadní pobřežní cestě se manželé Raynor a Moth snaží vrátit k normálnímu životu a zase žít mezi čtyřmi zdmi. Jenže to pro ně není vůbec jednoduché. Raynor bojuje se strachem z lidí i z budoucnosti a Moth vzdoruje postupující nemoci. Ale postačí neuvěřitelné gesto někoho, kdo si přečetl o jejich putování a ztrátě domova, a znovu se v nich probudí síla a odhodlání.
Kazda
Banner

Hledat

Odvážná rebelka, která jako jediná může zachránit království

Malá Mia je sirotek žijící ve středověkém městě, v němž zná každý kout. Je samostatná a velmi vynalézavá, a tak se jí a jejím třem lasičkám daří přežít na ulici, a to zejména díky krádežím jídla. Jednoho dne Mia prchá před strážemi a narychlo se převlékne do princeznovských šatů.
Kazda

Literatura

Ukradli Monu Lisu, nebo ne?

Mona lisa kosmas200Píše se rok 1911. O originály věhlasných malířů je mezi soukromými sběrateli stále obrovský zájem. Obrazové galerie mají zabezpečení taková, jaká mají, tak je nasnadě, že k nějaké té loupeži může dojít – a opravdu tu a tam dochází. ...

Divadlo

Vitamín D aneb Divadla spolu!

vitaminD 200Divadelníci z nejrůznějších koutů celé republiky se spojili v unikátním, společném projektu, který všem divákům umožní být při tom. Zástupci třinácti divadel od Chebu až po Ostravu si vymysleli společnou kreativní výzvu, v rámci které každý zúč...

Film

Arvéd. Čemu všemu lze zaprodat duši?

Arved perexJiří Arvéd Smíchovský byl významný hermetik, okultista, vyznavač černé magie a mimořádně vzdělaný člověk s geniální pamětí. Aby dosáhl svého cíle, byl ochoten jít až k hranicím samotného pekla.

 

...