V Českém středohoří po letech zaburácelo. SteelFaith vydávají druhé album

V Českém středohoří po letech zaburácelo. SteelFaith vydávají druhé album

SteelFaith 200Severočeská melodic metalová úderka SteelFaith vydává pod označením MMXXII své druhé řadové album. Fanoušci se mohou, stejně jako u první desky Propustka z nebe (2016), těšit na metalovou vichřici zvěčněnou ve vyhlášeném studiu The Barn producenta Dana Frimla (Mean Messiah, Surma, ex Sebastien).

 

Na albu se nachází šest zbrusu nových skladeb a tři starší singlovky v novém kabátě. Těm dominuje excelentní vokál Miri Holemé, který poslední roky slýcháme i v pražské Rockopeře. „Žádná dramatická změna stylu se u nás nekoná. Tradičně uslyšíte moderní mix rychlého melodického heavy metalu s prvky death metalu, blacku nebo dokonce metalcoru. Nechybí ale i jedna částečně baladická věc a minutový akustický epilog,“ říká kytarista Honza Štok, působící i v heavy metalových Krleš.

SteelFaith 1

Nová CD, LP a merchandise můžete zakoupit na webových stránkách www.steelfaith.cz nebo přímo na koncertě kapely. 

SteelFaith obalka

Více informací:

Facebook: https://www.facebook.com/steelfaithcz
Instagram: https://www.instagram.com/steelfaith_cz


 

Za časů ušatých čepic…

Jo, jo, to bývaly časy. Venku nasněžilo, mráz lezl za nehty, děti sáňkovaly a koulovaly se, oblečení samý sníh a boty promáčené, dobře bylo. Prý tehdy světem chodil medvědář, který na poutích a jarmarcích předváděl svého medvěda.
Jonathan Livingston

Krása vsakující se do míst, kde žijeme...

Začala bych duchem místa. Odkazem mých předků. Nalezením svých silných míst. A začala kolem sebe tvořit krásu, která se podle autorky bude vsakovat do místa, na kterém žijeme. Zamyslela jsem se. Znáte ty lidi, kteří umí udělat domov kdekoliv? U kterých je vám krásně, protože z ničeho udělali mnoho? Tak tady bych si byla jistá, že tito lidé vědí, kam náleží.
GRADA
Banner

Hledat

Sylva Lauerová: V románu Hodina zmijí své pokušení hrát si se čtenáři posouvám až k hranici dokonalosti

Fanoušci spisovatelky Sylvy Lauerové se po třech letech konečně dočkali a jejich radost může být hned dvojnásobná. Je to jen pár týdnů, co vyšla její sbírka poezie s názvem Klóketen a nyní se na knižních pultech objevil i nový román Hodina zmijí.

Literatura

Mrazivé echo

mrazive echo 200Nakladatelství Kalibr vydalo v listopadu psychologický thriller Mrazivé echo britské autorky C. J. Carverové. Dokázali byste svěřit svůj život do rukou nejlepšího přítele z dětství?

...

Divadlo

a-á-a-á-a

kavarna 200Švandovo divadlo uvedlo v sobotu 28. dubna 2018 premiéru hry Kauza pražské kavárny. Na vzniku inscenace se podíleli sami herci divadla pod vedením Jacoba Erftemeijera, který hru také režíroval. Pražská kavárna – útočiště intelektuálních povalečů ...

Film

Arvéd. Čemu všemu lze zaprodat duši?

Arved perexJiří Arvéd Smíchovský byl významný hermetik, okultista, vyznavač černé magie a mimořádně vzdělaný člověk s geniální pamětí. Aby dosáhl svého cíle, byl ochoten jít až k hranicím samotného pekla.

 

...