Sting sa ukázal opäť vo vynikajúcej kondícii a zatienil aj vlastného syna

Sting sa ukázal opäť vo vynikajúcej kondícii a zatienil aj vlastného syna

Tisk

STING 200Na zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave 31. októbra odohral vynikajúci koncert sedemdesiat jedna ročný Sting vlastným menom Gordon Matthew Thomas Sumner.

 

Predskokana mu robil jeho syn Joe Sumner, ktorý fanúšikom rozprúdil krv, a tak naladil publikum na príchod hlavnej hviezdy večera. Joe svojou gitarou si získal nielen pozornosť, ale aj srdcia fanúšikov. Dokonca v niektorých chvíľach pripomínal jeho hlas aj hlas jeho otca Gordona Matthewa Thomasa. Bolo to neuveriteľné, ako sa syn vydal v šľapajach svojho otca, aj keď sa ich cesta v niektorých oblastiach líši.

Sting1

Na koncerte odzneli hity z albumu MY SONGS, ale aj z jeho najnovšieho štúdiového počinu The Bridge. Hity ako „Englishman in New York“, „Every Breath You Take“, „Message in a Bottle“ a veľa ďalších nenechali návštevníkov len tak nečinne stáť. Spievali a tancovali spolu so svojím idolom, ktorý bol tak blízko nich. Keby to bolo len trochu možné, určite by neodolali a išli by za ním na pódium. Takto si vyslúžil len obrovský aplauz, nemiernu úctu a veľkolepú poklonu za úžasný výkon, ktorý predviedol na veľkolepej show v Bratislave.

sting2

Zdroj foto: vivien.sk


 

PřihlášeníVzpoura oceánů ohrožuje lidstvo

Tento fascinující ekothriller, v němž autor zobrazuje vzpouru přírody proti lidstvu jako hororový scénář, nad nímž se tají dech, se stal světovým bestsellerem. Jeho druhé vydání přináší na knižní trh nakladatelství Laser ze společnosti Euromedia Group. První díl už leží na pultech knihkupectví, díl druhý je aktuálně v předprodeji a můžeme se na něj těšit již v únoru 2023.


Laser

Zjistěte, jak přežít ve městě i v přírodě

Kurz přežití je název knihy od Amara Ibrahima, který se dlouhodobě věnuje přežití – pořádá kurzy i o něm přednáší. Tento titul by si měl přečíst každý.


BizBooks
Banner

Hledat

Je libo dystopii?

Kdo sleduje knižní svět, nemohl minout knihu Znamenitá mrtvola od argentinské spisovatelky Agustiny Bazterricy. Jaká je?


Fobos

Literatura

Krysáci jsou zase spolu a zase je s nimi fajn

Krysaci-jsou-zase-spolu200Daleko na Moravě, uprostřed valašského království, na malém smetišti poblíž Vizovic žili dva krysáci – Hubert a Hodan. Bydleli v útulných zásuvkách starého šicího stroje s výhledem na vysavač. V šicím stroji s nim...

Divadlo

Švandovo divadlo uvede Cyrana z Bergeracu v beatboxovém rytmu

cyrano 200Mimořádná divadelní lahůdka čeká hned v úvodu sezóny diváky pražského Švandova divadla: 18. září bude mít ve Velkém sále premiéru Cyrano z Bergeracu. Slavný milostný příběh o nosatém šermíři, který se nešťastně zamiluje do své sestřenky, se českému ...

Film

Corpus Christi: Polské drama nominované na Oscara přináší očistný příběh hříchu

corpus-christi 200Strhující drama hříchu, který přinesl vykoupení. Corpus Christi, který režíroval Jan Komasa a v jehož hlavní roli exceluje Bartosz Bielenia, se vedle nominace na Oscara v sekci nejlepší zahraniční film pyšní oceněním z MFF Benátky a ...