A New Chapter se v novém videu ostře pouští do internetových hrdinů

A New Chapter se v novém videu ostře pouští do internetových hrdinů

Tisk

ANC200Severočeská crossover/nu-metalová sebranka A New Chapter přichází s druhým letošním singlem v podobě lyric videa. Skladba "Hrdinové" si v textu bere ironicky na paškál ty nejhorší charakterové vlastnosti zrcadlící se často např. v komentářích na sociálních sítích od internetových "hrdinů", tak typických pro dnešní dobu.

 

Stejnou formou byl v létě vydán i singl Life Happens a obě dvě písně byly pospolu zvěčněny i na sedmipalcovém, ručně vyráběném lathe cut vinylu, který vyšel v ultra-limitované edici pouhých 33 ks. Na skladě je aktuálně několik posledních kousků a lze je objednat přímo u kapely, tedy optimálně prostřednictvím e-mailu či některého z kapelních profilů (odkazy níže). Skladby jsou samozřejmě k poslechu i na Spotify a dalších streamovacích platformách.

Nové singly nahráli A New Chapter ve studiích "I" a HollySound v červnu letošního roku pod producentskou taktovkou Martiny Hollyho Hollandra (Viktor Dyk & WAW, RockOpera), který se postaral i o mix a mastering. Videa k novinkám si vzal na starost Kuba Wittgruber, jinak frontman spřízněné kapely Breed. Zajímavostí u toho novějšího je rozhodně to, že vznikalo bez použití jakékoliv počítačové grafiky, je tedy poskládané pouze z reálně natočených záběrů. Veškeré texty tak byly proměněny v prach na terásce v domácím grilu :-)

Více informací:

Nové singly na Spotify:
https://open.spotify.com/album/42Yd5QQV8lvTBwMScDPv22

Facebook: www.facebook.com/anewchapterband
YouTube: www.youtube.com/anewchapterTV
Bandzone: www.bandzone.cz/anewchapter
Instagram: www.instagram.com/anewchapterband


 

PřihlášeníVznešená vyrovnanost hvězdné kariéry Dagmar Peckové pokračuje i po 43 sezónách

Vypadá to, jako by dosáhla met, přetěžko posunutelných dál. Ve svém žánru si udržovala několik desítek let pozici, u níž jsme nikdy zcela jasně neodhadli, není-li právě tou první – podle čeho se určuje nejtalentovanější a nejúspěšnější česká pěvkyně v zahraničí. Přitom vznešená vyrovnanost umělecké úrovně Dagmar Pecková pokračuje i v době, kdy „sestoupila“ z mezinárodních jevišť a pódií, ale přitom je stále hvězdou.

Otřesné svědectví o morálce dnešní doby

Možná vám to bude znít nadneseně, ale takový dojem ve mně zanechalo čtení knížky „Férová práce“ Kim Scottové. Sice píše o Americe, nemyslím si však, že u nás to bude o mnoho lepší. Nevím, jak je to v Česku s platy, zda je mzda mužů tolik odlišná od mzdy žen jako tam, avšak sexuální morálka, podle zjištění poslední doby (případy Feri, Cimický nebo šetření na vysokých školách), je přinejmenším stejná.


Jan Melvil Publishing
Banner

Hledat

Anketa

Červen, Mezinárodní den dětí, Světový den hudby. Co pro vás hudba znamená, vnímáte ji od dětství?
 

Co se stane, když naše vnitřní dítě mrzne?

Mít nějaký životní plán. To je to, co starší generace očekává od svých potomků. Jasnou vizi, do detailů promyšlenou cestu, po které by šli. Potomkové však nic takového nemají. Ano, vědí, co nechtějí, ale není jim jasné, jak by vlastně se svým životem měli naložit. Důležité je ale pro ně pořádně se vůči rodičům vymezit. Tyto rozdíly v očekávání pak způsobují střet generací, ve kterém není ani vítězů, ani poražených. A někde v tom všem zmatku mrzne naše vnitřní dítě…


divadlodisk.cz

Literatura

Jak shodit kila a oslabit korunu. Upřímný a diplomatický prostor pro bývalého guvernéra České národní banky Miroslava Singera

Singer perexPodtitul této recenze se zdá býti poněkud rozmarným. Diplomacie a upřímnost se nemají rády. Dokonce jsou jaksi v protikladu. Dobrý diplomat přece nemůže být upřímný mluvka a člověk zcela upřímný nemá na to, být diplomantem. A přece. Pan býval...

Divadlo

Strach jíst duši (Angst essen Seele auf ) Premiéra v divadle Reduta v Brně

Strach jist dusi perexPodtitul opravdu zajímavého díla zni: Romantická kabaretní komedie s pohádkovými rysy, s Ivanou Hloužkovou a Romanem Blumaierem v hlavních rolích!

...

Film

Nataša Gollová bude v Toboganu – víc prozrazuje moderátor Aleš Cibulka
Image27. února by oslavila sté narozeniny Nataša Gollová. Aleš Cibulka tuto dámu představil před několika lety ve dvou knihách – Nataša Gollová: život tropí hlouposti a Nataša Gollová 2: Černobíl...