Honza Bendig a Refew rozjíždí v novém klipu pořádnou párty - Budeme kelovat!

Honza Bendig a Refew rozjíždí v novém klipu pořádnou párty - Budeme kelovat!

Tisk

budeme kelovat200V únoru letošního roku vyprodal Honza Bendig pražské Forum Karlín a za své vystoupení sklidil samé skvělé ohlasy. Teď představuje nový song Budeme kelovat, ve kterém hostuje i rapper Refew.

 

 

Honza Bendig zvládá vysoké pracovní tempo, produkuje seriály, intenzivně koncertuje a nezapomíná ani na to, aby pravidelně vydával nové skladby. Ten aktuální, který nese název Budeme kelovat, je o vztazích, které přestanou mít postupem času ztrácí smysl. Poznáte to tehdy, když se ze společných příjemně strávených chvil stane rutina a nuda. Kdy poznat, že už je lepší ze vztahu odejít?

Samotný videoklip nás přenese do jedné z luxusních restaurací v centru Prahy. O jeho režii se postaral Benjamin Pánek, o scénář pak Honzův manažer Lukáš Rejmon.

O tom, že hudební kariéra Honzy Bendiga úctyhodně roste, nejde pochybovat. Jeho klipy mají na YouTube k dnešnímu dni přes 165 milionů zhlédnutí. V loňském roce byl nejúspěšnějším klipem ten k songu Bašavel, který vyšel ve spolupráci s bratrem Marsellem & GIpsy Kubo – má přes 5 milionů views. Honza Bendig má i pro příští rok velké plány. Po vyprodaném koncertu ve Foru Karlín v únoru letošního roku, kde přívítal skvělé hosty, jako například Moniku Bagárovou, Michala Davida nebo zmiňovaného Refewa, chystá velké oznámení, kterým už brzy fanouškům prozradí více.

 budeme kelovat1

Zdroj foto: Vojtěch Mervart

Více informací:

https://www.facebook.com/JanBendig.OfficialSite
https://www.instagram.com/bendigjan/


 

PřihlášeníS toxickými vztahy je to jako s chřipkou – virus daleko snadněji napadne člověka s oslabenou imunitou

S velkou nadsázkou by se tenhle příběh dal nazvat „Jíst, meditovat a milovat po česku“. Jen to není taková selanka, i když se děj odehrává v romantickém přírodním prostředí Grand Canyonu. Hlavní hrdinka tam ani nemedituje, ani si neužívá místních kulinářských specialit, ale tvrdě maká a kručení v břiše už ani nevnímá. A milování? Počáteční elektrické výboje vzrušení brzy vystřídají bolest, paralýza ze strachu a živočišný odpor. Naštěstí zafunguje i pud sebezáchovy.

Pointa

Skřítci Houbáci opět zasahují

Děti, co mají pod kloboukem, už jistě znají skřítky Houbáky. Ti se nyní vracejí na scénu a s nimi spousta dalších lesních bytostí, bez nichž by to v lese nebylo tak úplně ono. Na světě je druhý díl Houbáčků, knížky, která by měla ležet na čestném místě všech knihkupectví. Čím je tak výjimečná? Je prostě jedinečná!

Pointa

Banner

Hledat

Fotbal je magie, je to souboj umění, techniky a síly se soupeřem, který chce taky vyhrát

Na svém kontě má 130 fotbalových zápasů v nejvyšší československé soutěži, během nichž vystřelil 11 gólů. Kromě toho je dvakrát mistr Kostariky a jednou mistr střední Ameriky, z doby kdy působil v kostarickém klubu LD Alajuelense. Řadu let byl fotbalovým expertem a komentátorem fotbalových zápasů v České televizi. Spolu s manželkou, dcerou a synem pořádají každoročně pravidelně rodinný příměstský tábor pro děti Multi Art Camp, o který je obrovský zájem. Věnuje se také grafice a malování obrazů. Řeč je o Pavlu Karochovi.


Literatura

Zjistěte, jak na lahůdky v krmítkách

lahudky200Zrovna ve správný čas, tedy před zimou, kdy je pro mnoho lidí krmení ptáků samozřejmostí, vyšla v nakladatelství Kazda malá, ale praktická kniha Lahůdky v krmítku s podtitulem Recepty a inspirace jak na ptačí krmení.

Divadlo

Cupito, dupito... aneb po čertech dobrá podívaná
ImageV neděli 15. ledna zavítalo do zlínské Zelenáčovy šopy divadlo Povidlo s loutkovou pohádkou Kašpárek v pekle. Hadroví herci provedli diváky lesem, hradními komnatami i peklem. Hlavní hrdina kašpárek, hlava pomazan...

Film

Někdy smrt není tím nejhorším, co nás může potkat

hrbitov 200Román Řbitov zviřátek (název je skutečně gramaticky špatně, protože je odvozen z nápisu na hřbitově, který napsaly malé děti, které ještě neumí pravopis) patří k tomu nejlepšímu a zároveň nejděsivějšímu, co kdy nap...