Kapela KOFE-IN vydává nové album KFN, společně s ním i videoklip k singlu Nalézám tě ve stopách

Kapela KOFE-IN vydává nové album KFN, společně s ním i videoklip k singlu Nalézám tě ve stopách

Tisk

KOFE-IN 200Na páté desce nazvané jednoduše KFN prezentuje kapela v čele s frotnmanem Janem Kunzem žánrově rozmanité songy. V prvním singlu hostuje písničkářka Kaczi.

 

 

Jako hlavní singl desky vybrala kapela duet s písničkářkou Kaczi, píseň dostala název Nalézám tě ve stopách. Tématika kultivované pop folkové skladby vychází z hledání spřízněné duše a podstatnou roli v ní hraje metaforická obraznost přírody.

Pro KOFE-IN to není první duet. Na předchozích deskách kapela spolupracovala se zpěvačkami Klárou Vytiskovou nebo Katarínou Landlovou. Frontman kapely Jan Kunze o výběru zpěvačky Kaczi říká: “Hned, jak byla píseň základně hotová, tak jsme se s klukama shodli, že by to mohl být duet. Napadlo nás oslovit právě Kaczi, protože se nám líbí její hlasový projev a do písně zapadá i láska k přírodě, která z jejích songů často zaznívá. Ty textové obrazy jako krajina, chození po kopcích, jako by samy předurčily, koho máme k této spolupráci oslovit.“

Jan Kunze doplňuje: “Textařsky se na desce podílel básník a čerstvý držitel Ceny Jantar za literaturu Miroslav Černý. Hlavním tématem písně Nalézám tě ve stopách je hledání spřízněné duše ve složitém světě a současně je skladba i oslavou krajiny a přírody. Prostě lyrická jarní píseň plná pozitivní energie.”

KOFE-IN 1

Kaczi je beskydská písničkářka, která balancuje mezi žánry pop-folk-šanson a svou nakažlivou energií a tvořivostí dokáže oslovit široké spektrum posluchačů. „Libí se mi její zápal pro hudbu a myslím, že i barvy našich hlasů jdou k sobě velmi pěkně. Navíc jsme přátelé, kteří se dokážou pobavit nejen o úskalí české hudební scény, ale také o životě,“doplňuje Jan Kunze.

Pro realizaci nového videoklipu KOFE-IN k písni Nalézám tě ve stopách oslovil produkční tým Czech vibes. Píseň samotná v sobě nese pozitivní energii a od počátku kapela věděla, že chce, aby se videoklip točil v exteriéru, konkrétně v některé z krásných přírodních scenérií Čech. A tak hledala někoho, kdo by tuto představu co nejlépe ztvárnil. Právě práce Czech vibes, respektive to, jak umí natočit přírodu, členy přesvědčila k jejich oslovení. „Líbily se nám jejich videoklipy pro Lake Malawi, Vesnu a Kaczi, kde zachycení krajiny hraje zásadní roli,“ vysvětluje Jan Kunze.

Album KFN obsahuje 5 skladeb a vychází v rámci digitální distribuce 19.5. u vydavatelství Championship Music.

Více informací:

https://www.facebook.com/kapelakofein
https://www.instagram.com/kofein_kapela/?hl=en
https://open.spotify.com/album/1zP9rJmVb9QZBR4CYGxVoI?si=MJazVl7GTS2IpGnG5kQPCA&;nd=1


 

PřihlášeníS toxickými vztahy je to jako s chřipkou – virus daleko snadněji napadne člověka s oslabenou imunitou

S velkou nadsázkou by se tenhle příběh dal nazvat „Jíst, meditovat a milovat po česku“. Jen to není taková selanka, i když se děj odehrává v romantickém přírodním prostředí Grand Canyonu. Hlavní hrdinka tam ani nemedituje, ani si neužívá místních kulinářských specialit, ale tvrdě maká a kručení v břiše už ani nevnímá. A milování? Počáteční elektrické výboje vzrušení brzy vystřídají bolest, paralýza ze strachu a živočišný odpor. Naštěstí zafunguje i pud sebezáchovy.

Pointa

Skřítci Houbáci opět zasahují

Děti, co mají pod kloboukem, už jistě znají skřítky Houbáky. Ti se nyní vracejí na scénu a s nimi spousta dalších lesních bytostí, bez nichž by to v lese nebylo tak úplně ono. Na světě je druhý díl Houbáčků, knížky, která by měla ležet na čestném místě všech knihkupectví. Čím je tak výjimečná? Je prostě jedinečná!

Pointa

Banner

Hledat

Fotbal je magie, je to souboj umění, techniky a síly se soupeřem, který chce taky vyhrát

Na svém kontě má 130 fotbalových zápasů v nejvyšší československé soutěži, během nichž vystřelil 11 gólů. Kromě toho je dvakrát mistr Kostariky a jednou mistr střední Ameriky, z doby kdy působil v kostarickém klubu LD Alajuelense. Řadu let byl fotbalovým expertem a komentátorem fotbalových zápasů v České televizi. Spolu s manželkou, dcerou a synem pořádají každoročně pravidelně rodinný příměstský tábor pro děti Multi Art Camp, o který je obrovský zájem. Věnuje se také grafice a malování obrazů. Řeč je o Pavlu Karochovi.


Literatura

Hra s ohněm

hra s ohnem perexOsm nebo klidně devět bodů z deseti. Opravdu výborná severská krimi, které nelze vytknout snad nic, lehký propad bodů dávám jen proto, že ne každému musí sednout atmosféra společenství, o které se zde jedná. A které bude čtenář...

Divadlo

Dárkové poukázky Letních shakespearovských slavností přináší nevšední zážitky, a ještě něco navíc

shakespeare 200Od 1. prosince jsou v síti Ticketmaster v prodeji Dárkové ePoukazy na Letní shakespearovské slavnosti 2022. Krásný vánoční dárek v podobě ePoukazu umožní příznivcům Slavností obdarovat své blízké, a kromě bohaté nabídky představení gar...

Film

Nicolas Cage se vrací na plátna kin jako Ghost Rider. A návrat je to zbytečný.
ImageNicolas Cage je zvláštní patron. Za svou kariéru prošel neuvěřitelnými zvraty a z držitele Oscara (dnes se to zdá neuvěřitelné) se stal dost možná tím nejvysmívanějším mužem celého Hollywoodu. Pomalu, ale jistě, může přebrat...