Dark Gamballe hledají Ztracené světlo

Dark Gamballe hledají Ztracené světlo

Tisk

dark gamballe 200Ztracené světlo je název nového videoklipu skupiny Dark Gamballe. Jedná se o druhý singl z připravovaného alba Dobrý lhář.

 

 

Jak říká kapela, píseň Ztracené světlo dává po delší době prostor elektronice, která v kombinaci s ostatními nástroji vytváří atmosféru planetária uprostřed oceánu neonů. Je intimní, jemná a obsahuje i větší, než malé množství naděje. A fanoušci se mají nechat překvapit, jestli vzniká další Bonboniéra...„Po vypalovačce Špatné věci, přišel čas vnést trochu zmatku do vašich hlav. Kuloáry se šířily jasné zprávy: Nové album Dark Gamballe bude rychlé, tvrdé a Desed bude jen řvát… Ne, nebude,“ dodávají.

Ztracené světlo

Podle ranních zpráv se světlo ztratilo,
zkoušejí nám lhát, že žádné není.
Ale ono tu je, jenom se schovalo,
zatím čeká hluboko pod zemí.

Neony ví, kde ho najít,
neprozradí nám vůbec nic.
Máme jen malou stopu,
žárovky z minulých Vánoc
nám ukazují cestu.

Vedou nás dolů po schodech,
nacházíme místa, kde paprsky svítí.
Zapomeneme na věci zlé.
Válečné sekery hlubokým spánkem spí
a strach nás opustí.

dark gamballe ztracene svetlo

Produkce, střih: Desed
Kamera: Michal Šteflovič
(c) Dark Gamballe 2023

Více informací:

http://www.darkgamballe.cz
https://www.facebook.com/DARKGAMBALLE
http://bandzone.cz/darkgamballe
https://www.instagram.com/darkgamballe
https://twitter.com/darkgamballe


 

PřihlášeníObčanská válka, draci a dvě dívky. Jak nás ovlivňuje původ naší rodiny?

Aurora a Eva. Dvě odlišné dívky. Aurora je sirota, o kterou se stará její babička. Eva má milující rodiče. Jejich cesty se protnou během války, která obě poznamená.

Knihy s úsměvem

Dagmar Pecková nežije z podstaty, neusíná na vavřínech a je kreativní, což dokládají i její alba

Mezzosopranistky Dagmar Peckové si vážím nejen pro její umění, ale je mi sympatická i tím, že je taková, jaká je. Přímá, bezprostřední a neskutečně agilní co se týče nejrůznějších uměleckých projektů – ať už je to hudební festival Zlatá Pecka nebo činoherní inscenace Mistrovská lekce, kde má hlavní roli. Jako jako jediná z pěvkyň své generace neustrnula, nežije z podstaty a neusíná na vavřínech. Jde o umělkyni hodně širokého záběru, o čemž svědčí i její tři „různobarevná“ alba…

www.dagmarpeckova.com

Banner

Hledat

Kdo jsem a co tady dělám?

Novinkou nakladatelství Portál je knížka supervizora, lektora a poradce obětí trestných činů Rostislava Honuse s názvem Kdo jsem a co tady dělám? Tato publikace vycházející z existenciální filozofie nabízí praktickou sebezkušenost pro každého, kdo by jen na okamžik zapochyboval o tom, že je právě tam, kde má být a že jeho život má svůj smysl.

Portál


Literatura

Radek Malý stvořil svůj Všehomír

vsehomi200Do podzimních dní vyšla útlá básnická sbírka Všehomír od Radka Malého, která poutá jak moderní českou poezií, tak výrazným modrým přebalem.

...

Divadlo

DIVADLO JE V CENTRU aneb POZVÁNKA NA PŘÍŠTÍ DIVADELNÍ SEZÓNU DO OSTRAVY

ostrav200Národní divadlo moravskoslezské představilo seznam premiér příští divadelní sezóny – těšit se diváci mohou na Havelku, Jařaba, Kyliána a 4x Lloyda Webbera! Divadlo se svým sloganem také připojuje k debatám o centru Ostravy – DIVADLO JE V CENTRU!!! V ...

Film

Příjemná atmosféra a sedm nejlepších krátkých filmů za poslední čtvrtrok na Future Shorts Brno

future shorts film200Aligátor místo pejska v bytě, somálští rybáři, kteří k lovu používají samopaly nebo překvapivé odhalení původu jednoho filmařského loga. Ano, tohle je Future Shorts a poprvé i v Brně!