Author & Punisher: Erotický industrial metal plný touhy i strachu

Tisk

author punisher200Author & Punisher, za kterým stojí strojní inženýr Tristan Shone, konstruuje vlastní nástroje, jimiž tvoří zvukově i technicky jedinečnou kombinaci industriálního doomu, drone a metal. Uměleckým propojením průmyslové automatizace a robotiky zdůrazňuje erotický rozměr hudby a interakce s nástroji.

 

 

V pondělí 20. dubna v Brně se Author & Punisher představí s novou deskou Nocturnal Birding, které vyšlo na Relapse Records. Albem se nese doslova ptačí zpěv přenesený do kovových a hutných kytar, znepokojivých melodií a rytmů, dohromady tvořících vzácné prolnutí přírodního světa a mechanizovaných zvuků.

Vedle silných a naléhavých sdělení obsažených v hudbě, textech a vizuálním doprovodu přináší nová deska i dosud neobvyklou míru propojení Tristana Shonea s umělci z celého světa. Od výtvarného zpracování francouzskou umělkyní Lucile Lejoly (Chat Pile, Roadburn Festival), přes mix a mastering v rukou Willa Putneyho (Knocked Loose, Heriot, Body Count, Machine Head), až po hostující hudebníky z Francie (Fange), Indonésie (Kuntari) a New Yorku (Megan Oztrosits z Couch Slut). Výrazně se na albu kreativně podílel také kytarista Doug Sabolick (Ecstatic Vision, Plaque Marks, A Life Once Lost).

Author & Punisher vystoupí 20. 4. 2026 v brněnském Kabinetu MÚZ společně s francouzskými Fange. Industrial doom, sludge a death metal pro všechny, koho baví Godflesh, Nine Inch Nails, The Body Throbbing Gristle, Skinny Puppy nebo Sunn o))).

Vstupenky v prodeji v síti GoOut a na kabinetmuz.cz.

author punisher plakat

Vstupenky a více informací:

https://www.kabinetmuz.cz/program/2026-04-20-author-punisher-fange
https://goout.net/cs/author-and-punisher%2Bfange/szdmeey/

https://www.kabinetmuz.cz
https://www.facebook.com/kabinetmuz
https://www.instagram.com/kabinet_muz


 

Zobrazit další články autora >>>