Sabina Laurinová je osobnost s nohama na zemi, říká moderátor

Sabina Laurinová je osobnost s nohama na zemi, říká moderátor

Tisk

Zboril Laurinova perexModerátor Jiří Zbořil pořádá komponovaný zábavný pořad s herečkou Sabinou Laurinovou. „Je plný humoru, dobré nálady a hezkých písniček z muzikálů, ve kterých jsme společně nebo každý zvlášť vystupovali. Zavzpomínáme na naše milé kolegy, soutěžíme o zajímavé ceny, prostě fajn večer s bezva lidmi okolo", řekl.


S jakým se ohlasem se váš pořad setkává?

Ohlas má, díky Bohu, velký. Lidi se chtějí bavit, a to je dobře. Přece jen máme za sebou dva roky zavřených divadel a sálů. Dělá nám radost, že za námi lidé chodí nebo nám píší a děkují nám za krásný večer. Na některá místa nás zvou opakovaně. Ono je to také hodně osobností Sabiny. Je to jedna z našich nejobsazovanějších hereček, je denně na obrazovce, a přesto je vždy vlídná, milá a komunikativní. Žádná nafoukaná hvězdička, přestože hvězdou bezesporu je.

Zboril Laurinova 1


Kde už jste byli a kam míříte?

V minulé sezoně jsme projeli pár míst a v září vyjíždíme na další. Můžete se těšit i na vánoční speciál. Také se na něj moc těším. Samozřejmě uděláme večer i v Praze.

Zboril Laurinova 2

Jak dlouho se znáte a co pro vás Sabina Laurinová znamená?

Se Sabinou se znám od roku 2003, kdy byla premiéra muzikálu Galileo, kde jsme společně účinkovali. To byla Sabina ještě bezdětná. Dnes má dvě nádherné a šikovné holky. Je to prima člověk s velkým srdcem a pevným charakterem. A na to, jak působí křehce, je velmi silná osobnost s nohama pevně na zemi.


 

Hledat

Kdo jsem a co tady dělám?

Novinkou nakladatelství Portál je knížka supervizora, lektora a poradce obětí trestných činů Rostislava Honuse s názvem Kdo jsem a co tady dělám? Tato publikace vycházející z existenciální filozofie nabízí praktickou sebezkušenost pro každého, kdo by jen na okamžik zapochyboval o tom, že je právě tam, kde má být a že jeho život má svůj smysl.

Portál


Literatura

Černé ovce a beránek Boží je román nejen o hledání Boha

cerne ovce 200V nakladatelství Host vydali nedávno debut spisovatelky Joanny Cannon s názvem Černé ovce a beránek Boží, který se po necelých dvou týdnů prodeje dostal na třetí místo žebříčku The Sunday Times Bestseller. Nepřehlédněte ho ani vy.

...

Divadlo

Národní divadlo slavnostně zahájilo svou již 132. sezonu módní přehlídkou pro veřejnost

nd 200Při příležitosti otevření již „více než stoleté“ sezóny Národního divadla, byla pro veřejnost připravena akce módní přehlídky protagonistů čtyř odvětví Národního divadla - baletu, činohry, opery a Laterna Magiky. Moderace mó...

Film

Spletenec vztahů v Batalionu
ImageNejedná se o slavný němý film z roku 1927 režiséra Přemysla Pražského, ale jeho zvukovou “předělávku”. Ovšem o kvalitách tohoto o 10 let staršího díla nemůže být pochyb. Inspirace německým kammerspielem už tady není t...