Slánský Tuplák už se blíží a přinese nejen dávku kvalitní hudby

Slánský Tuplák už se blíží a přinese nejen dávku kvalitní hudby

Tisk

Slánský Tuplák 200Ve Slaném se bude 14. – 15. června konat již 13. ročník pivního a hudebního festivalu Slánský Tuplák. Na místním Masarykově náměstí se návštěvníci mohou těšit na přehlídku malých pivovarů a připraven je také rozmanitý hudební program. Objeví se v něm například Felix Slováček, Protheus, Funny Ukulele Band, Absolut Deafers a mnoho dalších. Neděle pak bude věnována dětem, pro které je přichystána akce s názvem Slánská kvasnice.

Slánský Tuplák je tady už 13 let a letos se koná tradičně na Masarykově náměstí ve Slaném. Hlavním podporovatelem akce je Středočeský kraj. Jak říká za organizátory Josef Paulík, tak Slánský Tuplák je spojený s konzumací perfektní hudby, jídla a s adrenalinovými atrakcemi. Na hudebním menu se nachází: Keks, Protheus, Absolut Deafers, zahraniční kapela Triphammer, skupiny ze Skutečné ligy a jako bonbonek na konec zahraje mistr všech saxofonistů, pan Felix Slováček. Tak kdo tuto pozvánku čte, nechť přijde. Vstupné platit nebude, zdůrazňuje Josef Paulík.

Skupina Absolut Deafers se na pódia vrací po pětileté pauze v obměněné sestavě a s vyladěnou show. Na té spolupracuje s mistry choreografie a společností TARRA – výherce světové soutěže v pyrotechnice a efektech. „Hodně se těším na setkání s fanoušky a na společné chvíle s ostatními muzikanty,“ doplňuje za kapelu kytarista Radek Sněhota.

Organizátoři mysleli také na děti, pro které bude ve Slaném přichystáno hodně zábavy. A to především na Slánské kvasnici, jenž se koná 16. června od 10 hodin na stejném místě. Jedná se o dětský den, kde je bude bavit Panda Band a vydovádět se mohou na skákacích hradech.

Slánský Tuplák 2024 plakát

Program festivalu:

PÁTEK 14.6.
17:00 – 17:45 – DOGGYBAG
18:15 – 19:30 – FUNNY UKULELE Band
20:00 – 21:00 – PROJEKT PARABELUM
21:30 – 22:30 – KEKS
23:00 – 24:00 – MADAM ROYAL
SOBOTA 15.6
14:15 – 15:00 – FRET
15:30 – 15:00 – NAMARS!
16:45 – 17:30 – TRIPHAMMER (PL)
18:00 – 18:45 – VOSOLIT!
19:30 – 20:45 – PROTHEUS
21:15 – 22:15 – ABSOLUT DEAFERS
22:30 – 24:00 – FELIX SLOVÁČEK A HOST


 

Hledat

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!


Literatura

Mysteriózní detektivka z Ruska: Sběratel hříchů

sberatel hrichu 200V únoru vyšla pod taktovkou nakladatelství XYZ kniha Sběratel hříchů od ruské autorky Darii Desombre. Pokud se vám zajídá severská krimi, jste unaveni anglickými detektivkami a přemýšlíte, kam upřít svůj zrak pro opravdu kvalitně...

Divadlo

DIVADLO JE V CENTRU aneb POZVÁNKA NA PŘÍŠTÍ DIVADELNÍ SEZÓNU DO OSTRAVY

ostrav200Národní divadlo moravskoslezské představilo seznam premiér příští divadelní sezóny – těšit se diváci mohou na Havelku, Jařaba, Kyliána a 4x Lloyda Webbera! Divadlo se svým sloganem také připojuje k debatám o centru Ostravy – DIVADLO JE V CENTRU!!! V ...

Film

Colette mezi sexuálním násilím a něžnou láskou

200filmPrózy Arnošta Lustiga, zpodobňující rozličné podoby holocaustu i jeho následků, už několikrát posloužily jako námět pro film (Démanty noci, Dita Saxová, Modlitba pro Kateřinu Horowitzovou, v televizi Modrý den). Nejnověji se mezi ně zařadila Colette. Lust...