Neobyčejné omalovánky: Vánoce a jejich kouzlo

Neobyčejné omalovánky: Vánoce a jejich kouzlo

omalovánky vánoce perexTěšíte už se na Vánoce? Co takhle se společně s dětmi navnadit neobyčejnými omalovánky, nad kterými můžete vyprávět spoustu příběhů a Vánoce si tak přiblížit a hezky vysvětlit.

 

 

Kdo by se netěšil na Vánoce. Na den plný nezapomenutelných okamžiků, který vrcholí upřímnou radostí z dárků, které najdeme pod stromečkem. A jak dětem vysvětlit, co se v tento den a kolem Vánoc děje, co je zvykem, jaké jsou typické prvky Vánoc, a jaké další zajímavé věci jsou spojené s tímto krásným obdobím? Co takhle použít k tomu Neobyčejné omalovánky: Vánoce a jejich kouzlo, se kterými přichází nakladatelství Euromedia Group.

Omalovánky Vánoce (2)

Na více jak 50 obrázcích si můžete Vánoce nejen vybarvit, ale i vysvětlit. Za každým nevybarveným obrázkem se skrývá příběh, který můžete společně dotvořit pomocí 3 barevných fixů, 1 zlatého zvýrazňovače a 1 tuby s třpytkami.

  Omalovánky Vánoce (3) 

Omalovánky Vánoce (4)

Neobyčejné omalovánky: Vánoce a jejich kouzlo budou bavit nejen vaše děti, ale dozajista i vás. Udaný věk je 6+, ale řekla bych, že některé obrázky jsou snadnější a zvládnou je už tříleté děti. Jak vidíte sami, pro již brzy dvouleťáky ještě nejsou úplně vhodné, ale máme je pár dní, a není den, kdy by je Róza nevzala do svých rukou a nevnesla do nich kus své fantazie. Já jí u toho říkám, jaká barva je na co vhodná použít, že třeba strom je zelený, ať ho zkusí zeleně vybarvit. A takhle společně trénujeme barvy, a co jakou barvu ve skutečnosti má. Ale teda tu zlatou, tu si šetřím já na dlouhé zimní večery. Tak pssst před Rózou, prosím.

  Omalovánky Vánoce (6)  

 Omalovánky Vánoce (5) 

Vymalované obrázky jdou jednoduše odtrhnout, a tak si s nimi můžete vyzdobit zdi dětského pokojíčku nebo zátiší nazdobeného vánočního stromku. Taky je můžete někomu darovat právě pod stromeček v onen sváteční den. Sada totiž navíc obsahuje jmenovky ke kreativnímu dotvoření. Tak se pusťte do těchto magických omalovánek nejlíp ihned, protože nic neudělá větší radost pod stromkem, než dárek vlasatnoručně vyrobený.

Neobyčejné omalovánky: Vánoce a jejich kouzlo

Originální název: Kaleidoscope Colouring Kit: Christmas
Datum vydání: 10/2020
Počet stránek: 70
Věkové doporučení: 6+
Hodnocení: 100 % 

PřihlášeníSoutěže


Rozhovor

Rozhovor s velkou hvězdou Sunday Music Jamu

vinnie-james 200Velkou zahraniční hvězdou festivalu Sunday Music Jam je folkový zpěvák Vinnie James. Jeho myšlenky by se mohly tesat do kamene a takového nadšence do České republiky byste mohli hledat dlouho. Ostatně, posuďte sami!

...

Hledat

Videorecenze knih

Michael Krásný vydává druhé album 20:20

Michael Krásný, kontrabasista, baskytarista, zpěvák a dlouholetý doprovodný hráč trumpetisty Laca Decziho, vydává druhé sólové album s výmluvným názvem 20:20. michaelkrasnymusic.com

Literatura

Deadpool opět zasahuje, spaste svoje duše!

Deadpool 200Poslední měsíc roku 2016 vyšel v češtině pod taktovkou nakladatelství Crew další díl o nezbedném hláškujícím žoldákovi Wadeu Wilsonovi, který je širší - a nejen čtenářské – obci známý jako Deadpool. Na pultech knihkupectví ho najdete pod názve...

Divadlo

Komediomat začal novou sezónu zostra!

komediomat atomPrázdniny se přehouply a nejen ve Zlíně začala nová divadelní sezóna. Právě v rámci ní se v Baťově městě opět ukázala improvizační show Komediomat, která sice bojovala s hranicí morálnosti, ale o to byla vtipnější.

Film

Jak žena zvelebila park ve Versailles

kral 200Jedním z filmů, které ve čtvrtek 19. března zahájily letošní Febiofest, byl v předpremiéře uvedený anglický (a anglicky mluvený) snímek Králova zahradnice. Jedná se o další ukázku toho, jak umějí (či neumějí) režírovat uznávaní herci - v tomto případě ...