The Prodigy a Indira Paganotto prvními oznámenými headlinery festivalu Sea Star 2023

The Prodigy a Indira Paganotto prvními oznámenými headlinery festivalu Sea Star 2023

Tisk

sea star 200Festival Sea Star, který se uskuteční 19. a 20. května 2023 na severu Chorvatska, již popáté otevře letní festivalovou sezonu. A na programu budou skutečně světové hudební hvězdy. Festival v Umagu bude na hlavním pódiu v laguně Stella Maris hostit velikány The Prodigy!

 

Dalším headlinerem Sea Star je Indira Paganotto, psy-techno hvězda, jejíž sláva raketově stoupá po celém světě. Nyní sebevědomě kráčí po cestě na mezinárodní techno trůn, kterou vytyčily Nina Kraviz nebo Amelie Lens, jejichž vystoupení už rozproudila publikum Sea Star na minulých ročnících.

The Prodigy jsou již několik desetiletí hlavními strůjci celosvětového elektronického hudebního šílenství. Svou koncertní podívanou a nevyčerpatelnou energii přivezou na největší pódia v rámci svého světového turné v roce 2023, které ohlásili s následujícím sloganem: "Připravte se na novou ohnivou vlnu!!!"

The Prodigy a festival Sea Star se již společně zapsali do historie; v roce 2017 způsobili na prvním ročníku festivalu naprosté šílenství a zapsali Umag na evropskou festivalovou mapu. Členové kapely tehdy toto vystoupení označili za jedno z nejlepších na svém turné!

"Když jsme v roce 2017 Sea Star rozjeli, měli jsme pětiletý plán, jak ho umístit mezi nejdůležitější festivaly v našem regionu, a tak jsme si na začátek pozvali Prodigy, aby nám dali pořádnou injekci. Okolnosti tomu chtěly, aby pátý ročník přišel až v sedmém létě, ale naštěstí jsou první headlineři Sea Star přesně takoví, jaké by všechny významné festivaly na světě chtěly vidět ve svém programu. The Prodigy si vybrali právě Sea Star, což ukazuje, že naše mise byla úspěšná a že vazby kapely na tým EXIT jsou nepřerušitelné," řekl ředitel festivalu Sea Star Sanjin Djukič.

Indira Paganotto přijíždí na festival Sea Dance poprvé. Je jedním z nejzajímavějších nových jmen na světové techno scéně a svými energickými vystoupeními si získává publikum po celém světě.

Indira letos v létě otevřela novou kapitolu svého vztahu s EXIT festivalem, když vystoupila na No Sleep Novi Sad stage, zatímco mnozí se ještě vzpamatovávají z jejího mistrovského závěrečného setu na festivalu No Sleep v Bělehradě. Na festival Sea Star přiveze do Umagu svou jedinečnou kombinaci techna a psytrancu a magická laguna Stella Maris bude sršet energií.

sea star indira

Sea Star Festival

Festival Sea Star se koná každý rok v květnu na krásné pláži letoviska Stella Maris v chorvatském Umagu. Dechberoucí západy slunce v kombinaci s tyrkysovou vodou laguny dělají ze Stella Maris ideální místo pro zahájení festivalového léta a zároveň pro vytvoření celoživotních vzpomínek s přáteli! Za dobu existence se Sea Star festivalu představiliy hvězdy jako Wu-Tang Clan, Meduza, Hurts nebo Fat Boy Slim.

Více informací:

https://www.seastarfestival.com/en
https://www.instagram.com/seastarfestival/
https://www.facebook.com/seastarfestival


 
Banner

PřihlášeníVzpoura oceánů ohrožuje lidstvo

Tento fascinující ekothriller, v němž autor zobrazuje vzpouru přírody proti lidstvu jako hororový scénář, nad nímž se tají dech, se stal světovým bestsellerem. Jeho druhé vydání přináší na knižní trh nakladatelství Laser ze společnosti Euromedia Group. První díl už leží na pultech knihkupectví, díl druhý je aktuálně v předprodeji a můžeme se na něj těšit již v únoru 2023.


Laser

Zjistěte, jak přežít ve městě i v přírodě

Kurz přežití je název knihy od Amara Ibrahima, který se dlouhodobě věnuje přežití – pořádá kurzy i o něm přednáší. Tento titul by si měl přečíst každý.


BizBooks
Banner

Rozhovor

Pavel Vondráček: Nad myšlenkou hudebního festivalu v Poděbradech jsem uvažoval už před několika lety

podebradske hudebni leto 200Pavel Vondráček je mladý klavírista a skladatel, který v roce 2021 založil a spolupořádá nový poděbradský hudební festival. Jako prezident Poděbradského hudebního jara tak sestavoval nejen program letošního ročník...

Hledat

Je libo dystopii?

Kdo sleduje knižní svět, nemohl minout knihu Znamenitá mrtvola od argentinské spisovatelky Agustiny Bazterricy. Jaká je?


Fobos

Literatura

Tokarczuková vede svůj humor přes kosti mrtvých. A zatraceně dobře!

Svuj vuz i pluhPokud máte rádi svérázný autorský projev, inteligentní humor i trochu té lidské temnoty, kniha Svůj vůz i pluh veď přes kosti mrtvých vás nadchne. Jestliže jste ještě navíc milovníky astrologie, zvířat a veršů Williama Blakea, budete...

Divadlo

Rossiniho opera v Brně, odvážná Zkouška lásky ve 21. století

Zkouska lasky perexHudební fakulta Janáčkovy Akademie múzických umění v Brně má své malé, ale moderní divadlo v ulici Orlí. Zde se představují studenti a absolventi Komorní opery Hudební fakulty se svými zajímavými výsledky studia. Posledním ti...

Film

Robocop 1 - tip pro čtvrteční lednový večer

Robo 200Za dob komunismu nešlo mnoho amerických filmů do československé distribuce, a tak si bohužel hodně filmů musí fanoušci zopakovat o mnoho let později na VHS, DVD a případně na Blu-ray. Jedním z filmů, které v době své americké premiéry nebyly pro českosl...