Freedom Call přijedou představit své nové album

Freedom Call přijedou představit své nové album

Tisk

freedom call 200„Silver Romance“, to je název nového alba německých melodic-power metalových sympaťáků FREEDOM CALL, které vyšlo 10. května.

 

 

 

Tento název perfektně sedí hned ve dvou ohledech. Znamená nejen 25. výročí kapely, o kterém zpěvák/kytarista a zakladatel kapely, Chris Bay, mluví jako „naše stříbrné výročí svatby“, ale vztahuje se také na obsah nahrávky.

„Kvalita, čistota a jas, svoboda a lehkost, to jsou vlastnosti připisované stříbru, jako drahému kovu“ vysvětluje Bay a dodává: „Stříbro prý také posiluje vaše sebevědomí a představivost. To všechno jsou funkce, které se také hodí pro FREEDOM CALL a které jsme začlenili do našeho nového materiálu, hudebně i textově."

Chris Bay a jeho kolegové z kapely Lars Rettkowitz (kytara), Francesco Ferraro (baskytara) a Ramy Ali (bicí), nahráli více než tucet nových skladeb pro ‚"Silver Romance‘. A aniž bychom chtěli prozrazovat více, vězte, že jde o dosud nejrozmanitější a nejbarevnější album v historii této u nás tolik oblíbené kapely!

Dokonalé „Silver Romantic Metal Nights“ u nás porožijete hned 2x! Ve čtvrtek, 5. prosince v PRAZE, klubu Storm a v pátek, 6.prosince ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café!

Speciálním hostem bude u nás také velmi populární rakouská power-symphonic metalová banda DRAGONY!

Prodej vstupenek, za super zaváděcí cenu, platnou do konce srpna, právě odstartoval!

freedom call plakat

FREEDOM CALL, Dragony – Silver Romantic Metal Nights
5.12.2024 – PRAHA, Storm
6.12.2024 – ZLÍN, Masters of Rock Café

Vstupenky a více informací: www.mastersofrock.cz


 

PřihlášeníRomán Všechny naše životy je skvělé čtení na léto. Je snazší žít životy druhých, než ten vlastní

Jako závan letního vánku, který nese chvíle pohody, přátelské atmosféry a příslibu blížících se prázdnin. Takový je román „Všechny naše životy“ od francouzské spisovatelky Sophie Astrabie. Pohladí vás po duši a zahřeje u srdce. Nemusíte nad ním hlouběji přemýšlet, stačí se jen nechat unášet jeho jemným kouzlem. Co si více přát, když si potřebujete prostě jen odpočinout a uvítáte společnost nenáročné a milé knihy.

Setkání s C. G. Jungem poskytlo nakladatelství Portál. Schůzka je to parádní!

Pokud patříte mezi příznivce C. G. Junga, nová knížka z nakladatelství Portál bude pro vás opravdovou lahůdkou, která vám rozzáří oči. Publikace přináší výběr z Jungovy tvorby i pozůstalosti, ale i vzpomínky jeho blízkých či dalších osob, které se s ním setkaly a spolupracovaly. Knížka je velmi pestrá a zajímavá, můžete se k ní opakovaně vracet. Já jsem neskutečně nadšená, protože patřím mezi velkou obdivovatelku Junga a takovou knihu jsem si nemohla nechat ujít.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Jiří Daron: Metaloví fanoušci jsou ti nejlepší!

Jiří Daron, Pragokoncert a Tarja TurunenPřesto, že datum v kalendáři a nevlídné počasí za okny naznačují, že festivalovému řádění je pro letošní rok konec, není to docela pravda. Už zítra propůjčí hokejoví fanoušci svůj zlíns...

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!


Literatura

V životě není tak snadné se přesadit

presazena 200V Nakladatelství HOST vyšla kniha Přesazená s podtitulem Jak nechat život znovu bujet, která potěší nejednoho pěstitele pokojových rostlin.

 

...

Divadlo

Vinohradská inscenace Já třeba zabít Sekala se podobá šílené realitě dnešního světa

sekal 200Velké téma, které vymyslel špičkový scenárista a které se dočkalo adekvátní divadelní adaptace na velkém jevišti, se odehrává ve skvělé režii Pavla Kheka. Tak hodnotím jednu z posledních inscenací Je třeba zabít Sekala v Divadle na Vinohradech. Syrové ...

Film

Šokující film Ghoul, nyní nově na DVD

ghoul 200

Horor s názvem Ghoul aneb Hlad má mnoho podob, který měl dvě premiéry, jednu v USA a druhou 26. února v Praze, nyní nově vychází 8. července na DVD i Blu-ray ve společnosti Magic Box. Režisérem je kaskadér a sc...