Co jiný nazývá PEKLO, on pokládá za DOMOV

Co jiný nazývá PEKLO, on pokládá za DOMOV

Tisk

tympanum ramboDruhý díl příběhů kultovního hrdiny. John Rambo je vyslán na tajnou misi do Vietnamu, kde se má pokusit získat důkazy, že v tamější džungli jsou stále drženi američtí váleční zajatci.

 

 

John Rambo se vrací!

Z přísně střeženého vládního vězení je propuštěn, aby se vydal na tajnou misi do Vietnamu, kde se má pokusit získat důkazy, že v tamější džungli, v táboře, kde sám byl vězněn, jsou stále drženi američtí váleční zajatci. Při výsadku však přijde o část výstroje, i fotoaparát k pořízení snímků vězňů je nenávratně pryč. Rambo může přinést jen jediný důkaz – zajatého vojáka. Tajné služby i armáda od něj dávají ruce pryč a John si projde týmž peklem na témže místě v džungli podruhé.

Tentokrát si Rambovi protivníci nezaslouží soucit ani slitování.

tympanum rambo

Rambo – Rozkaz
AUTOR David Morrell
INTERPRET Jiří Schwarz
VYDAVATEL Tympanum
PŘEKLADATEL Petr Kettner
CELKOVÁ DÉLKA 09:30:00
VYDÁNO 2024

Více informací: https://tympanum.cz/detail/tbooks-925211-rambo-rozkaz


 

PřihlášeníAneta Žabková: Největší radost mi uděláte kusem klacku z lesa

Vystudovala FAMU (katedra animované tvorby), vytvořila čtyři animované filmy, které získaly řadu ocenění, je úspěšnou ilustrátorkou mnoha dětských knih a přispívá do několika časopisů jako jsou Puntík či Tečka, spolupracovala i s Mateřídouškou a Sluníčkem. Řeč je o Anetě Žabkové.

Po Vodníkovi přichází neméně skvělá Dceřina kletba

Česká spisovatelka Tereza Bartošová zaujala tuzemskou čtenářskou obec předchozím titulem Vodník. Jednalo se o případ, který smrdí bahnem. Nyní přichází Dceřina kletba lákající na obálce na to, že si starý zločin žádá nové oběti.

Banner

Hledat

Rozhovor

Jsem neustále jednou nohou v Česku a druhou v Německu, říká zpívající textař Vlady Gryc

vlady gryc5Je to už několik let, co se zpívající textař Vlady Gryc objevil na scéně české populární hudby. Zatímco před třemi roky debutoval albem Já svý sny mám, kde mu kompletní hudbu složil německý muzikant Hellmut Sickel, za...

Praštěný nápad Kuny Elišky

Výborné herecké kreace a silné téma nabízí nový český film Sucho

Sucho to je tísnivé vesnické drama. Na jedné straně velkostatkář a na straně druhé chudý "kolchozník", který nutí rodinu k soběstačnému životu, ale také klíčící láska revoltujících mladých lidí. Zatímco ona je dcerou chudého farmáře, on synem vlivného agrárníka, který sice dává práci půlce dědiny, nicméně půdu, vodu a krajinu devastuje chemií. To je obrazově vytříbený a emočně nabitý film režiséra Bohdana Slámy, který je i autorem scénáře.

Čtěte také...

Jak to bylo, pohádko?

jak to bylo pohadko 200Někdy není na škodu připomenout si pohádky, které měl člověk rád jako mladý. A takovou příležitost máte nyní díky Radioservisu, který vydal audioknihu Jak to bylo, pohádko? se 14 pohádkami od Františka Hrubína.

...

Literatura

Malá kniha meditací je malá, ale šikovná

meditace perexZapomeňte na meditaci tak, jak ji znáte. Nebo si pojďte s autorkou opravit názor. Parádní kniha, která mi okamžitě připomíná všechny ty hygge styly a životní radůstky má jednu velkou výhodu. Krásné jednoduché ilustrace, suprový čtvercový...

Divadlo

Rozprostřeno: recept na život

altV experimentálních prostorech NoD se během června třikrát představila divadelní reality show Rozprostřeno. Pět lidských osudů, pět večeří o tříchodových hláškách, s nejznámější českou podvečerní zábavou podoba čistě náhodná...

Film

Tři oříšky pro Popelku navždy

tri orisky-pro popelku 200V poválečném období nalezneme řadu neomrzitelných pohádek, které se k divákům (nyní už převážně televizním) ustavičně vracejí, a mezi nimi i několik takových, které bez nadsázky patří k tomu nejlepšímu, co v tomto žá...