Nepostradatelný návod k úspěchu pro nové i zkušené manažery

Nepostradatelný návod k úspěchu pro nové i zkušené manažery

Tisk

progres guru pockat ja jsem sef200Přestavte si příjemnou situaci povýšení, kdy se z vás, odborníka ve vaší profesi, přes noc stane nový manažer. Najednou jste ten, na koho se všichni obrací ohledně vedení, rozhodování a motivace. Čelíte výzvám, na které vás roky odborné práce nemohly připravit. Právě zde vstupuje na scénu audiokniha Počkat, já jsem šéf?!? od Petera Economy.

 

 Všechny aspekty vedení týmu na jednom místě

Tato audiokniha není jen další průvodce managementem, je to nezbytný nástroj, který vám dodá sebejistotu a znalosti potřebné k tomu, abyste zazářili v roli manažera. Economy vás provede každým aspektem vedení týmu, od základů leadershipu, přes efektivní komunikaci, až po složité dovednosti jako je řízení konfliktů a poskytování zpětné vazby.

Základy leadershipu - Audiokniha začíná představením základů toho, co to znamená být manažerem, včetně potřeby dobré komunikace, schopnosti vybudovat důvěru a otevřenost pro feedback.

  • Řízení týmů - Pokračuje tím, že nabízí strategie pro efektivní řízení a motivaci týmů. Zahrnuje techniky pro budování silných a produktivních týmů, řešení konfliktů a podporu vzájemné spolupráce.
  • Organizační dovednosti - Detailně se věnuje tématům jako časový management, stanovení priorit a plánování, které jsou nezbytné pro úspěšné zvládnutí pracovního zatížení a dosažení výsledků.
  • Rozvoj osobnosti manažera - Zaměřuje se také na osobní rozvoj manažerů, včetně sebereflexe, významu neustálého učení se a vývoje, stejně tak jako nutnosti adaptace na stále se měnící pracovní prostředí.
  • Hodnocení a zpětná vazba - Nabízí rady, jak efektivně poskytovat zpětnou vazbu a hodnotit výkonnost zaměstnanců, což jsou kritické aspekty pro podporu růstu a zlepšování.

Co dělá tuto audioknihu skutečně působivou, je její přístupnost a praktičnost. Economy vám nedává jen teorie, nabízí reálné příběhy, studie případů a praktické kroky, které můžete okamžitě využít. Jeho rady jsou přímočaré a lehce použitelné, což vám umožňuje rychle se adaptovat na vaši novou roli a začít efektivně vést váš tým.

Jste zkušený manažer, ale stále hledáte nové způsoby jak být lepší

Audiokniha je vhodná i pro manažery, kteří mají za sebou léta zkušeností, ale stále hledají nové způsoby, jak být lepšími lídry a inspirativními vůdci, chtějí si osvěžit své znalosti nebo najít nové způsoby, jak posunout své dovednost a efektivitu týmu na vyšší úroveň.

  • Analyzujte si svůj vlastní styl vedení a identifikujte oblast pro potenciální rozvoj.
  • Připomeňte si základní principy vedení a komunikace na pracovišti.
  • Naučte se nové přístupy řešení problémů.
  • Seznamte se s aktuálními trendy v oblasti vedení lidí a projektového managementu.

Role manažera se často zjednodušuje jen na delegování úkolů

Ve světě, kde se role manažera často zjednodušuje jen na delegování úkolů, Economy znovu odhaluje pravou podstatu vedení týmu – schopnost inspirovat a podnítit růst u sebe i u ostatních. Počkat, Já jsem šéf?!? je více než jen kniha; je to mentor, který vás bude provázet vaší cestou stávání se manažerem, jakým jste vždy chtěli být.

Proč si poslechnout audioknihu Počkat, já jsem šef?!? Protože v každém z nás je lídr čekající na svůj moment zazářit. Ať už jste se ocitli na své první manažerské pozici, jste zkušeným manažerem nebo doufáte v povýšení, tato audiokniha vám bude průvodcem, kterého potřebujete.

O knize na Amazon.com řekli:

„Tato kniha je pro ty, kteří se chtějí stát manažery, kteří jsou novými manažery nebo si chtějí své znalosti osvěžit. Díky konverzačnímu tónu se kniha snadno čte a je skvělá jako referenční příručka, kterou můžete mít na poličce.“
— Booklist

„Kompletní průvodce pro školení nových manažerů nebo osvěžení již znalých. Každá osoba povýšená na vedoucí pozici by měla dostat kopii tohoto informativního průvodce.“
— Library Journal

O autorovi

Peter Economy je americký autor, editor, redaktor, konzultant nakladatelství a "ghostwriter" více než 100 knih (s více než 3 miliony prodaných kopií po celém světě). Peter se specializuje především na pomoc ostatním při psaní vlastních knih a jejich publikování.

progres guru pockat ja jsem sef

Počkat, já jsem šéf?!?
Nepostradatelný návod k úspěchu pro nové i zkušené manažery
Autor: Peter Economy
Jazyk: Čeština
Formát: MP3 ihned ke stažení
Vydavatel: Progres Guru

Více informací: www.progresguru.cz


 

PřihlášeníRomán Všechny naše životy je skvělé čtení na léto. Je snazší žít životy druhých, než ten vlastní

Jako závan letního vánku, který nese chvíle pohody, přátelské atmosféry a příslibu blížících se prázdnin. Takový je román „Všechny naše životy“ od francouzské spisovatelky Sophie Astrabie. Pohladí vás po duši a zahřeje u srdce. Nemusíte nad ním hlouběji přemýšlet, stačí se jen nechat unášet jeho jemným kouzlem. Co si více přát, když si potřebujete prostě jen odpočinout a uvítáte společnost nenáročné a milé knihy.

Setkání s C. G. Jungem poskytlo nakladatelství Portál. Schůzka je to parádní!

Pokud patříte mezi příznivce C. G. Junga, nová knížka z nakladatelství Portál bude pro vás opravdovou lahůdkou, která vám rozzáří oči. Publikace přináší výběr z Jungovy tvorby i pozůstalosti, ale i vzpomínky jeho blízkých či dalších osob, které se s ním setkaly a spolupracovaly. Knížka je velmi pestrá a zajímavá, můžete se k ní opakovaně vracet. Já jsem neskutečně nadšená, protože patřím mezi velkou obdivovatelku Junga a takovou knihu jsem si nemohla nechat ujít.

Banner

Hledat

Rozhovor

Richard Nedvěd: „Na nemožné situace se nepřipravuju a na ty možné je nemožné se připravit, protože není možné předpokládat, že budou opravdu možné. Zkrátka, je to nemožné. Ale práce s obecenstvem mě prostě baví (smích).“

nedved richard200Kouzelník a komik Richard Nedvěd se stává stále čím dál tím více populárním díky jeho skvělým nápadům, jejichž hlavním aktérem není jen on sám s jeho kouzly, ale také samotní diváci. Touhle interakcí mezi ním i samotn...

Praštěný nápad Kuny Elišky

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!

Čtěte také...

Podívejte se, jaké audionovinky v dubnu vyšly v nakladatelství Témbr

tembr 200Přinášíme inspiraci na dubnový poslech.

...

Literatura

Věk přízraků není jen YA počin od vycházející hvězdy, ale zfilmovatelná gotická pecka

Věk přízrakůLenka Poláčková je na českém literárním nebi vycházející hvězdou, a to v kategorii pro dospělé čtenáře i ty o trochu mladší. Nakladatelství YA čtu, které se specializuje na knihy pro dospívající, vydalo na podzim její nový historický fan...

Divadlo

Slovácké divadlo v Uherském Hradišti získalo další dvě nominace na prestižní cenu

Cena Ravenhilla 200Po nominacích na Ceny divadelní kritiky, ceny Divadelních novin a poté, co se Slovácké divadlo umístilo v desítce nejlepších českých divadel, se v Uherském Hradišti radují zase. Od čtvrtku 8. dubna se slováčtí divadelníci chlubí i ...

Film

Proměny filmového vyprávění

film perexPro vnímavější diváky narozené dříve než v 80. letech nebývají vrcholem filmového umu ani tak ohromující trikové efekty a formálně bezchybná klipovitá vypravěčství, nýbrž soustředěná výpověď o světě, v němž žijeme. Filmaři se odjakživa pokoušeli "něc...