Vykládačky Poselství ducha jsou dotěrně přesné

Vykládačky Poselství ducha jsou dotěrně přesné

Tisk

poselstvi duchaMáte chuť na karty odlišné od ostatní. Jakože hodně odlišné?! Máte chuť na karty dotěrně přesné. Jakože hodně přesné? Poselství ducha tyto požadavky splňuje. Karty zářivé, jasné, plné světla a ostrých obrázků! Fraktálové výtvarné umění je tak jedinečné, že všechny karty autorky Cheryl Lee Harnish vynikají velmi výrazně v nabídce výkladových karet. Po Cestě duše tady máme Poselství ducha. Stejné umění, rozšířené významy a mnoho informací navíc.

TIP: Zkuste si obě sady použít pro výklady, je to jako symfonie dvou sourozenců!

Vysoké cíle: NEJPŘESNĚJŠÍ KARTY!

A vysoké cíle jsou splněny! Karty mají promyšlené významy, které skutečně ukazují na základní myšlenkové pochody, na nejčastější způsoby, jakými si stojíme v cestě při různých osobních i životních nebo pracovních výzvách. Jestli pak celý výklad vezmete jako psychologickou cestu naznačenou zcela logicky, nebo vzletně jako cestu ducha, která vám byla vyjevena – to je už na vás. Mě se líbí obě možnosti.

V praxi se osvědčily. Karty do vás vyloženě vidí!

Alespoň to tak vypadá!

A informace se stávají ještě zajímavějšími, když si uděláte výklad na více otázek, začnete souvisle řešit jeden problém a půjdete do hloubky i v závislosti na tom, co se ve výkladu průběžně dozvíte.

Důležité však je, nejen přijmout informace, ale pokud s vámi souzní, začít podle nich konat. Ostatně, ani cesta autorky k těmto kartám nebyla jednoduchá, ale vyžadovala právě to, co karty učí. Hluboké poselství je jedna věc – ale první kroky k vytyčeným cílům a pevné odhodlání jsou věcí druhou.

A to nám už karty nedají.

Ale dokáží nám to při dalším výkladu po nějakém čase znovu zopakovat. No vážně… ty karty si snad pamatují, co mi řekly před časem a znovu to bez okolků zdůrazní.

Tak takové magické karty to jsou.

poselství ducha

Poselství ducha
Originál: Return Of Spirit
Přeložila: Magdalena Šloncová
Autor: Cheryl Lee Harnish
Vydalo: Synergie Publishing
Rok vydání: 2022

Hodnocení: 100 %

www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000538_poselstvi-ducha.php 


 
Banner

Přihlášení



Vzpoura oceánů ohrožuje lidstvo

Tento fascinující ekothriller, v němž autor zobrazuje vzpouru přírody proti lidstvu jako hororový scénář, nad nímž se tají dech, se stal světovým bestsellerem. Jeho druhé vydání přináší na knižní trh nakladatelství Laser ze společnosti Euromedia Group. První díl už leží na pultech knihkupectví, díl druhý je aktuálně v předprodeji a můžeme se na něj těšit již v únoru 2023.


Laser

Zjistěte, jak přežít ve městě i v přírodě

Kurz přežití je název knihy od Amara Ibrahima, který se dlouhodobě věnuje přežití – pořádá kurzy i o něm přednáší. Tento titul by si měl přečíst každý.


BizBooks

Tapír

  • Tapír 2/2023
    Už se těšíte? My ano! Už 9. března (ano milé dámy, v den, kdy budete střízlivět z oslav MDŽ) vychází...
  • Slavíme 8 let
    Dne 22. 2. 2023 to bylo 8 let, co jsme vydali úplně první číslo Tapíra. Tehdy vycházel jen elektronicky.  ...
  • Tapír 1/2023
    Více na Časopis Tapír | E-tapír (e-tapir.cz)    
Banner

Rozhovor

Petra Vydru překvapilo, jak dlouho trvalo, než se Michal Hrůza stal tím, čím je dnes

vydra200Petr Vydra (*1972) vystudoval dramaturgii na pražské DAMU. Jako stand-up komik vystupuje v internetových a klubových pořadech Na stojáka a v televizním Comedy clubu. Jeho divadelní hry a adaptace uvádělo Městské divadlo Kladno a Švandovo divadlo. V Dejvick...

Hledat

Je libo dystopii?

Kdo sleduje knižní svět, nemohl minout knihu Znamenitá mrtvola od argentinské spisovatelky Agustiny Bazterricy. Jaká je?


Fobos

Čtěte také...

Odhalte magii čísel

magicka cisla200V nakladatelství Anag vyšla kniha Magická čísla s podtitulem Od Fibonacciho posloupnosti přes Labyrint luny až po zlatý řez a další tajemství posvátné geometrie.

...

Literatura

Konfigurace vnitřního JÁ Stevea Jobse

altApple, budhismus, design, Zen, dokonalost, komiks… je vůbec možné zkombinovat tyto diametrálně odlišné pojmy do harmonického celku? Jak spolu souvisí například Apple a budhismus? Pojítkem je výrazná a silná osobnost, spoluzakladatel společnosti...

Divadlo

Ve Švandově divadle přistane Spitfire Company. Společná inscenace prozkoumá genderovou rovnoprávnost

svandovo divadlo 200Jedinečné spojení kamenného a nezávislého divadla nabídne nový titul Švandova divadla. Pro smíchovskou scénu ho připravuje autorská a režijní dvojice Petr Boháč a Miřenka Čechová, vůdčí osobnosti umělecké skupiny Spitfire Com...

Film

Done in 60 seconds aneb staň se hvězdným režisérem!

altCo všechno se dá zvládnout za šedesát sekund? Hodně. Skoro všechno. Nebo možná úplně všechno? Co třeba celý film? Nevěříte? Tak to se pak mýlíte, protože: „Jediná minuta vás může dostat na filmový festival v Karlových Varech a toho nejlepšíh...