Joe Navarro, Jana Vohralíková, Anne-Maartje Oud a Radim Pařík představí esence umění komunikovat

Joe Navarro, Jana Vohralíková, Anne-Maartje Oud a Radim Pařík představí esence umění komunikovat

Tisk

Radim Pařík křest knihy 02Komunikační dovednosti ovlivňují každodenní život lidí, přesto jsou významně podceňovány, a to v soukromém i v byznysovém světě. Nad tím, jak zlepšit lidské životy zvládnutou komunikací a vzájemnou interakcí budou diskutovat špičky komunikace, diplomacie a vyjednávání na Pražském hradě ve čtvrtek 12. října. Konference s názvem „Klíč komunikace“ má podtitul „Tajemství naděje, které odemyká lepší výsledky, emoce i byznys“. Pořadateli netradičního C-level setkání jsou Asociace vyjednavačů, Expertní Board 21 a Agentura Bubnovi.

Poprvé do České republiky zavítá osobně světová jednička na nonverbální komunikaci a řeč těla Joe Navarro. Je jedním ze zakládajících členů elitního programu Behaviorální analýzy FBI a sloužil i jako velitel týmu jednotek SWAT. Joe Navarro působil v FBI 25 let. Zaměřoval se na odhalování špionů a nebezpečných pachatelů trestných činů. Po odchodu do důchodu se stal autorem několika světových bestsellerů. V závěru konference naváže Joe Navarro osobním tréninkem na prezentované téma „Tajemství řeči těla“.

Prezentujícím na konferenci bude také současná nejvyšší státní úřednice České republiky, kancléřka prezidenta Petra Pavla paní Jana Vohralíková, která v minulosti působila na ministerstvech informatiky a kultury, byla náměstkyní předsedy legislativní rady vlády, ředitelka odborných útvarů předsedy vlády Jana Fischera a do roku 2020 pracovala jako kvestorka České zemědělské univerzity v Praze. V září 2019 ji jmenoval kancléřkou Senátu jeho předseda Jaroslav Kubera. Vedoucí kanceláře prezidenta Jana Vohralíková představí „Tajemství vyjednávání v nejvyšších patrech a naději v lepší budoucnost“.

Radim Pařík křest knihy 02

Radim Pařík a křest knihy

Další mezinárodně uznávanou hostkou konference je expertka na komunikaci se složitými osobnostmi Anne-Maartje Oud. Více než 20 let pracuje jako trenérka a poradkyně v oblasti lidského chování. Tvoří individuální programy rozvoje pro vrcholové manažery nejúspěšnějších světových firem jako Google, Mercedes Benz, BDO nebo Louis Vuitton Moët Hennessy. Anne-Maartje Oud se specializuje na zlepšování pracovního prostředí a zdokonalování komunikačních dovedností. Je často citována prestižními světovými médii a odbornými časopisy.

Účastníci konference budou moci absolvovat její trénink „Komunikace se složitými a nebezpečnými osobnostmi“.
Spolupořádající Asociaci vyjednavačů bude na konferenci reprezentovat její prezident Radim Pařík. Radim je v současnosti nejznámějším a médii nejcitovanějším profesionálním vyjednavačem v České republice. Je autorem populárně naučného bestselleru “Umění vyjednat cokoliv” a jako jediný Evropan se stal spoluautorem nově vznikající knihy „Empatické vedení lidí“ Chrise Vosse, autora jedné z nejprodávanějších knih světa o vyjednávání “Nikdy nedělej kompromis”.

Radim působil jako místopředseda představenstva druhého největšího retailového řetězce na světě skupiny Schwarz. Po několikaletém pobytu v Německu a Polsku se rozhodl věnovat rozvoji českého byznysového prostředí ve vyjednávání, rétorice a vedení lidí. Na konferenci bude prezentovat téma „Tajemství zvládání ega v diskusích“ a povede trénink k vícestranným vyjednáváním.

Kniha Umeni vyjednat cokoliv Grada Parik (1)


 

PřihlášeníŘeka pod hladinou – hra na samotné výspě teritoria život

Na knižním trhu se nedávno objevil titul, který by si zasloužil multižánrové zařazení. Řeka pod hladinou s podtitulem Vědomím proti času totiž není pouhým dobrodružstvím, ale románem s mnohem širším, filosoficko-psychologicko-vědeckofantastickým přesahem. Vypráví o muži, jehož v červnu roku 2018 objevili indiánští lovci na břehu řeky Tatshenshini v oblasti Yukon a přivezli jej s vážným poraněním do Nemocnice sv. Pavla ve Vancouveru. Neznámý v bezvědomí je později identifikován jako vodácký průvodce z Čech.

Bílá vlčice

Na první pohled mě Bílá vlčice zaujala svou nádherně ilustrovanou obálkou, která láká k samotnému prozkoumání obsahu knihy. Pojďme se tedy společně ponořit do dobrodružství maličké Pětky a jejího věrného druha havrana Raaka, který ji doprovází na její místy i strastiplné životní pouti. Budete zažívat nezměrná dobrodružství v hlubokých lesích, podél řek i na rozsáhlých pláních v samotném srdci hor, kdy se radostné chvíle, budou střídat s těmi smutnějšími, avšak rozhodně vás nenechají vydechnout.

Tapír

  • Tapír 6/2023
    Poslední číslo Tapíra pro rok 2023 je venku! V tomto vydání se můžete těšit na vtipy zaměřené na téma Na...
  • Tapír 5/2023
    Páté číslo Tapíra je od 6. 9. 2023 v prodeji! Tentokrát se můžete těšit na indiánský speciál plný kresleného i...
  • Tapír 4/2023
    Léto je tady v plné síle a s ním i prázdninové číslo časopisu Tapír. Na dovolenou to pravé čtení pro...
Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Seriál k měsíci čtenářů: Knihovny pro K21, Hořice

brezen-mesic-ctenaru 200Regály plné knih, u počítače dáma či pán, který obřadně přebírá vracené knížky a zapisuje nově vypůjčené. Místnost specificky vonící – tak voní jenom tištěné publikace, stojící jako vojáci v řadách. V sále tichý šum, jak...

Fanouškovství i historie nejúspěšnějšího českého klubu

Úspěšný český autor Ota Kars přichází s dalším dílem, které se tentokrát věnuje jeho vášni pro fotbal. Fotbalová škvára je další knihou vydanou ke 130. výročí od založení letenského klubu. Popisuje jeho historii tak trochu jiným způsobem.

Čtěte také...

Myšlenky síly pro každé ráno od ilustrátorky Lucie Ernestové

Myšlenky síly

Karty ilustrovala Lucie Ernestová a vedou nás k prožívání své síly, k jejímu poznání a přivedení do praktického života. Ideální karty pro ranní inspiraci a vykládání. Nádherné oddychovky, se kterými si budete připadat jako s dobrou přítelkyní u kávy.

...

Z archivu...


Literatura

Všechno se v dobré obrátí, ale devadesátky se nevrátí

vsechno-se-v-dobre-obrati perexKdyž je mladý sebestředný novinář Daniel Rott vyslán šéfredaktorem magazínu Exotica na jeden z Kanárských ostrovů, aby zde napsal „nezávislou“ reportáž o místních plážích, hotelech a turistických radovánk...

Divadlo

Na podzim do divadla: Soudce v nesnázích

200 divadlo mO prázdninách divadla nehrají představení, ale připravují se na další sezonu. Díky nám si můžete vybrat, na co v podzimních měsících vyrazíte! Na britskou komedii můžete vyrazit do Klicperova divadla v Hradci Krá...

Film

Odevzdal svůj život divadlu. Vzestupy a pády Jakuba Špalka

zivot s kasparem200Nový dokumentární film Heleny Třeštíkové Život s Kašparem je časosběrným snímkem, který mapuje život zakladatele Divadla v Celetné Jakuba Špalka na ploše 23 let.