Vykládací karty Moudrost duše

Vykládací karty Moudrost duše

Tisk

Moudrost duše top krabičkaDostaly se mi do rukou milé vykládací karty, které mě oslovily už na první pohled. Jejich autorkou je Veronika Kovářová a rozhodně to nejsou její první a jediné vykládací karty. Na svých stránkách intuitivnivedeni.cz prezentuje další balíčky karet, které vytvořila. Pokud je vám blízké vykládání karet, určitě karty od Veroniky oceníte, mají totiž svoje nezaměnitelné kouzlo. Jak se mi pracuje s jejími kartami Moudrost duše, se dozvíte dále v textu.

Karty zaujmou svou jemností a něžností, líbí se mi také jejich květinami zdobená rubová strana. Balíček obsahuje celkem 46 karet a malou výkladovou knížečku, která podrobněji vysvětluje jejich význam i nabízí možnosti výkladu. Kdo je zvyklý pracovat s kartami a vykládat je, si snadno karty přizpůsobí svým způsobům, naváže s nimi vztah a bude je používat podle sebe, kdo ale drží v rukou vykládací karty poprvé, nebo není zvyklý s obrázky intuitivně pracovat, tomu bude knížečka cenným pomocníkem.

Moudrost duše Karta 1

Obrázky i s doprovodným textem na kartách ale samy k tazateli promlouvají a už když si vytáhne jednu kartu s otázkou jaký bude jeho dnešní den, dokážou krásně odpovědět a samozřejmě umí také odpovídat na další konkrétní otázky. Pokud je nebudete používat příliš často, především dokáží přiblížit přesně to, co prožíváte a co stojí za pozornost. Jsou skvělým průvodcem a rádcem, upozorňují na důležitá niterná témata i na to, co právě člověk nemá vyřešené. Stojíte-li na rozcestí života a přemýšlíte kudy se dále vydat, také v tomto případě umí pravdivě odpovědět a zrcadlí vaše myšlenky a stav vaší duše. Jejich název Moudrost duše mi krásně koresponduje s jejich moudrostí a záměrem, k jakému byly vytvořeny.

Moudrost duše Karta 7

Výklad karet krásně sedí a přesně odpovídá tomu, co řešíte a co si máte uvědomit. Karty přirozeným způsobem pomáhají v lidech probouzet vyšší intuici a uvědomovat si všudypřítomné synchronicity. Já jsem s kartami velice spokojená a i když jsou ještě nové a neohmatané, už jsem je začlenila do svých pravidelných výkladů. Právě teď jsem si je vyložila na svou situaci a sedí to, jak se říká, jako zadnice na hrnec. Myslím si, že autorka zvolila opravdu trefná životní témata a krásně nacítila slova, kterými doprovodila obrázky. 

Moudrost duše Karta 15

Název: Moudrost duše: Intuitivní vedení
Autor: Veronika Kovářová
Počet karet: 46
Rozměr karet: 89x127 mm
Rok vydání: 2021
Nakladatel: Life Coaching

https://www.intuitivnivedeni.cz/p/moudrost-duse-46-karet-vykladaci-kniha/

Moudrost duše top krabička


 

PřihlášeníŘeka pod hladinou – hra na samotné výspě teritoria život

Na knižním trhu se nedávno objevil titul, který by si zasloužil multižánrové zařazení. Řeka pod hladinou s podtitulem Vědomím proti času totiž není pouhým dobrodružstvím, ale románem s mnohem širším, filosoficko-psychologicko-vědeckofantastickým přesahem. Vypráví o muži, jehož v červnu roku 2018 objevili indiánští lovci na břehu řeky Tatshenshini v oblasti Yukon a přivezli jej s vážným poraněním do Nemocnice sv. Pavla ve Vancouveru. Neznámý v bezvědomí je později identifikován jako vodácký průvodce z Čech.

Bílá vlčice

Na první pohled mě Bílá vlčice zaujala svou nádherně ilustrovanou obálkou, která láká k samotnému prozkoumání obsahu knihy. Pojďme se tedy společně ponořit do dobrodružství maličké Pětky a jejího věrného druha havrana Raaka, který ji doprovází na její místy i strastiplné životní pouti. Budete zažívat nezměrná dobrodružství v hlubokých lesích, podél řek i na rozsáhlých pláních v samotném srdci hor, kdy se radostné chvíle, budou střídat s těmi smutnějšími, avšak rozhodně vás nenechají vydechnout.

Tapír

  • Tapír 6/2023
    Poslední číslo Tapíra pro rok 2023 je venku! V tomto vydání se můžete těšit na vtipy zaměřené na téma Na...
  • Tapír 5/2023
    Páté číslo Tapíra je od 6. 9. 2023 v prodeji! Tentokrát se můžete těšit na indiánský speciál plný kresleného i...
  • Tapír 4/2023
    Léto je tady v plné síle a s ním i prázdninové číslo časopisu Tapír. Na dovolenou to pravé čtení pro...
Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

„Kniha Smrtící byznys je dva v jednom - napínavý příběh a současně osvěta“

hindrakova 200Spisovatelka Hana Hindráková před pár dny vydala knihu Smrtící byznys týkající se tématu falešných léků, o kterou jste nedávno soutěžili na našem webu. My jsme toho využili a položili spisovatelce několik otázek.

...

Fanouškovství i historie nejúspěšnějšího českého klubu

Úspěšný český autor Ota Kars přichází s dalším dílem, které se tentokrát věnuje jeho vášni pro fotbal. Fotbalová škvára je další knihou vydanou ke 130. výročí od založení letenského klubu. Popisuje jeho historii tak trochu jiným způsobem.

Čtěte také...

Stává se spisovatel bavičem?

altJak si stojí spisovatel v současné ČR? Takovou otázku si kladla pražská konference uspořádaná Unií českých spisovatelů.

...


Literatura

Svět se změnil. Ale jinak, než se očekávalo

Fialová

Píše se rok 2159. Téměř před sto lety se lidé uložili ke spánku, aby přečkali ekologickou krizi, která na Zemi zavládla. Ti šťastnější pokračovali ve svém životě ve vesmírných stanicích. Ti d...

Divadlo

Velký bratr tě sleduje. Švandovo divadlo uvede inscenaci 1984, adaptaci slavného románu George Orwella

1984 200Jednu z nejdůležitějších knih 20. století, román 1984 George Orwella, uvede na divadelních prknech Švandovo divadlo v Praze. Adaptace a režie se ujme Dodo Gombár, který dříve u Švandů působil jako umělecký šéf. Inscenaci tak vytvořil přesně na míru smí...

Film

I mafián musí na záchod

oskar plakat 200Film Oskar (1991) je předělávkou slavné komedie s Luisem de Funésem. V hlavní roli zde vystupuje tentokrát Sylvester Stallone a dává do příběhu něco, co tomu tenkrát chybělo. Úspěšný a drsný mafián Ange...