Získejte knihu Hry proti nudě

Získejte knihu Hry proti nudě

Hry proti nude soutez 200Co je lepšího, než se sejít u jednoho stolu a společně prožívat cestu k vítězství, promýšlet strategie či hodnotit svoje možnosti – zkrátka – smát a bavit se se svými blízkými? Ke hraní 101 her z knihy Hry proti nudě nepotřebujete počítač ani mobilní telefon. Vystačíte si většinou s tužkou a papírem, občas budete muset vyrazit ven, některé hry můžete hrát sami, jiné ve společnosti rodiny či přátel.

 

V knize si můžete vybrat ze 37 her, které se hrají rukama, 29 her, které se hrají v hlavě a 35 her, které se hrají na nohou. V každé z kategorií jsou na výběr hry pro jednoho, pro dva a pro vícero osob. Některé hry Ivan Brett vymyslel sám, jiné jsou upravenými variantami her, které už dávno existují. Vyberte si tu pravou a zabavte se hraním her, se kterými bude každý všední den o něco veselejší.

Přečtěte si naši recenzi: Nudíte se? Místo pořízení mývala si zahrajte nějakou hru

Soutěžní úkol: Jak se jmenuje autorova předchozí kniha?
Správnou odpověď naleznete zde.


Odpověď zasílejte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , do předmětu mailu napište Hry a nezapomeňte připojit celé jméno a adresu. Duplicitní a neúplné maily budou ze soutěže vyřazeny.

Uzávěrka soutěže bude 31. ledna 2021

HRY proti nude soutez

Z došlých odpovědí, které budou splňovat všechny uvedené podmínky, vylosujeme jednoho výherce, kterému zašleme knihu Hry proti nudě od Ivana Bretta.

Výsledky se jménem výherce zveřejníme po ukončení soutěže v souhrnném článku v této rubrice a informaci o výhře zašleme mailem.

Přejeme hodně štěstí a děkujeme nakladatelství Kazda za soutěž!


 

Nejpopulárnější

Rozhovor

Monika Petráková: Seznamování přes internet má své výhody

monika perexV čerstvém rozhovoru s mladou spisovatelkou Monikou Petrákovou se dozvíte nejnom to, že seznamování přes internet má své výhody, ale bude vám odhaleno i tajemství hesla Jazz Dock.

 

...

Partneři

Hledat

Petr Janda užívá nekonečnej kyslík. Nové album Olympicu je plné živé muziky a silných příběhů!

„Jdu, kam mý nohy jdou, a tam, kde plyne proud. Nesmím se ohlížet, už vůbec ustrnout…,“ zpívá Petr Janda v písni „Šrám, co se nezahojí“, která má silnou melodii i text. Na novém albu Olympicu „Kaťata“, které vznikalo v době pandemie, je znát, že opravdu neustrnul. SUPRAPHON a.s.

Literatura

Lauritzi, otevři oči!


klapky perexZavírat oči před zjevnými věcmi nebo strkat hlavu do písku jako pštros – to je špatná vlastnost. Ale pro koho je to horší - pro toho, kdo má klapky na očích, nebo pro ty, kteří s takovou osobou musí žít? Jan Guillou přichází s dalším dílem...

Divadlo

V Tramtarii se tygrů nebojí

altV nezávislém olomouckém Divadle Tramtarie se 16. května konalo představení inscenace ...a za Tracym tygr. Jednalo se o předposlední podání této hry v sezóně, a nejen proto bylo vyprodáno.

 

...

Film

Jak žena zvelebila park ve Versailles

kral 200Jedním z filmů, které ve čtvrtek 19. března zahájily letošní Febiofest, byl v předpremiéře uvedený anglický (a anglicky mluvený) snímek Králova zahradnice. Jedná se o další ukázku toho, jak umějí (či neumějí) režírovat uznávaní herci - v tomto případě ...