Získejte kompas pro velké dobrodružství s názvem Život
Banner

Získejte kompas pro velké dobrodružství s názvem Život

ryby ktere lezou na stromy 200Sebastian Fitzek, věhlasný autor psychothrillerů, si v knize Ryby, které lezou na stromy – Kompas pro velké dobrodružství jménem Život pokládá existenciální otázky: Co je v životě důležité? Jak najdete štěstí? Které životní cíle jsou správné? Co se naučíte z porážek? A jak se vypořádat se svými bližními?

 

 

Na poutavých osobních příbězích autor ukazuje, co je v životě důležité a jak může člověk žít šťastně. Inspirací mu byla otázka, co by dal svým dětem do života, kdyby mu nezbývalo moc času. A tak je tato kniha velmi osobním dědictvím otce pro jeho malé děti, ale také poselstvím pro ty, kteří se chtějí zastavit a ujistit se o hodnotách, jež jsou pro ně důležité.

Soutěžní úkol: Přečtěte si ukázku z knihy a napište nám, co by mělo být na náhrobku autora knihy?
Správnou odpověď naleznete zde.

Odpověď zasílejte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , do předmětu mailu napište Ryby a nezapomeňte připojit celé jméno a adresu. Duplicitní a neúplné maily budou ze soutěže vyřazeny.

Uzávěrka soutěže bude 8. srpna 2021

ryby ktere lezou na stromy

Z došlých odpovědí, které budou splňovat všechny uvedené podmínky, vylosujeme jednoho výherce, kterému zašleme knihu Ryby, které lezou na stromy – Kompas pro velké dobrodružství jménem Život od Sebastiana Fitzeka.

Výsledky se jménem výherce zveřejníme po ukončení soutěže v souhrnném článku v této rubrice a informaci o výhře zašleme mailem.

Přejeme hodně štěstí a děkujeme nakladatelství Anag za soutěž!


 

Nejpopulárnější

Rozhovor

Vojtěch Žák: „Jsem zvědavý, kolik z mých přátel mi po vydání knihy přijde rozbít hubu“

Pesec kralem 200Vojtěch Žák je 24letý žurnalista, grafoman a vypravěč příběhů, který si momentálně chce splnit sen spočívající ve vydání knihy Než se pěšec stane králem. A právě s touto fantasy knihou se nyní seznámíte díky tomuto rozhovoru.

Partneři

Hledat

Vymazlené dítě harfistky Jany Bouškové – sólové album Má vlast

Dokážete si představit harfu jako plnohodnotný sólový nástroj, který dokáže znít jako celý symfonický orchestr? Harfistka Jana Boušková pojala tuto otázku jako výzvu a v průběhu čtyř let upravila vybrané skladby českých velikánů, jakými jsou Smetana, Dvořák a Suk, do zcela unikátní podoby.
Supraphon

Literatura

Když mrtvý muž vyřizuje účty

brka200Finský autor Antti Tuomainen není pro českého čtenáře velkou neznámou. V českém překladu už spisovateli vyšly tři knihy detektivního žánru. Ta čtvrtá, nejnovější, je ale docela zvláštní dílko. Detektivka, u které se dá zasmát, neboť zjistíte, že i mrt...

Divadlo

Zažijte atmosféru Glasgow ve Švandově divadle

johnny2 uvodkaV sobotu 17. října uvedlo Švandovo divadlo první premiéru nové sezóny. Hra skotského autora D. C. Jacksona se na české jeviště dostává po roce od její světové premiéry. Glagow, město s nejvyšší kriminalitou ve...

Film

Spolupracovat, nebo vzdorovat? Jan Cina ukáže v minisérii Herec, jakou cenu zaplatí za životní roli

Herec 200První polovina padesátých let, Československo, Praha. Stanislav Láník je talentovaný herec. Jeho postavení ale ovlivňuje kádrový profil. Otec zemřel v odboji, matku zabili po sousedově udání za údajnou kolaboraci s Němci. Zbyla mu tak pouze sestra An...