Získejte zdarma roční balení potravinového doplňku s vysoce kvalitní Omega3

Získejte zdarma roční balení potravinového doplňku s vysoce kvalitní Omega3

omegamarine perexV nejčistších vodách norských fjordů žijí lososi, z jejichž masa vyrábí olej největší světový výrobce lososího oleje, společnost NaturaMed, jejíž pobočka sídlí také v Česku. Společnost je známá zejména svým produktem OmegaMarine Forte+. Nyní máte jedinečnou šanci získat roční balení tohoto produktu v hodnotě 2 388 Kč zcela zdarma.

 

Posiluje srdce, mozek, oči, imunitu

OmegaMarine Forte+ jsou vysoce koncentrované omega-3 v malých kapslích, které se snadno polykají a nezanechávají v ústech žádnou pachuť. Klíčová pro kvalitu oleje je především jeho čerstvost, proto dochází k extrakci oleje během několika málo hodin po ulovení. Jedině tak lze garantovat, že každá kapsle OmegaMarine Forte+ obsahuje právě takové množství omega-3, které je uvedeno na obalu. Pozitivní účinek esenciálních mastných kyselin omega-3 na lidské zdraví je jasně zdokumentován. Pouze dvě malé kapsle pokryjí denní potřebu EPA a DHA omega-3. 

naturamed fjordy

Soutěžní otázka: 

O jaký vitamín je obohacen OmegaMarine Forte+?

Odpověď zašlete na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , do předmětu mailu napište Forte+ a nezapomeňte připojit celé jméno a adresu. Duplicitní a neúplné maily budou ze soutěže vyřazeny.

Uzávěrka soutěže bude 31. 8. 2022. 

Z došlých odpovědí, které budou splňovat všechny uvedené podmínky, vylosujeme jednoho výherce, kterému zašleme roční balení doplňku stravy OmegaMarine Forte+ v hodnotě 2 388 Kč.

Výsledky se jménem výherce zveřejníme po ukončení soutěže v souhrnném článku v této rubrice a informaci o výhře zašleme mailem.

omegamarine

naturamedSpolečnost NaturaMed Pharma AS založil v Norsku v roce 1991 Knut-Erik Karlsen, který zákazníkům nabídl vybrané výživové doplňky a výrobky s obsahem prvotřídních omega-3. V roce 2001 vznikla společnost NaturaMed Pharma AB také ve Švédsku a o rok později vstoupila na finský trh. Od roku 2005 působí také v Dánsku. Severskou divizi NaturaMed Pharma získala v roce 2007 švédská společnost Bringwell AB, která je kótovaná na burze First North ve Stockholmu. V České republice začala působit společnost NaturaMed Pharmaceuticals v roce 2006. Jejím sídlem se staly České Budějovice. O necelé tři roky později začala dodávat produkty také zákazníkům na Slovensku. V roce 2009 vstoupila na polský trh.

www.naturamed.cz 


 


Partneři

Hledat

Odvážná rebelka, která jako jediná může zachránit království

Malá Mia je sirotek žijící ve středověkém městě, v němž zná každý kout. Je samostatná a velmi vynalézavá, a tak se jí a jejím třem lasičkám daří přežít na ulici, a to zejména díky krádežím jídla. Jednoho dne Mia prchá před strážemi a narychlo se převlékne do princeznovských šatů.
Kazda

Literatura

Harry Potter a Ohnivý pohár s ilustracemi od Jima Kaye

HP4 perVšechny fanoušky Harryho Pottera jistě potěší dlouho očekávané ilustrované vydání čtvrtého dílu. Těšit se můžete na legendární příběh o mladém čaroději doplněný neotřelými kresbami Jima Kaye.

 

Divadlo

Pravda versus lež: drama Mléčné sklo s Martinem Dejdarem uvede Divadlo MANA

mlecne sklo 200Světové premiéry napínavé hry Mléčné sklo v novém obsazení se konečně dočkají diváci v Divadle MANA v Praze-Vršovicích. Dramatický příběh s kriminální zápletkou plný zvratů ale i s dávkou humoru s Martinem Dejdarem v hlavní roli zde poprvé u...

Film

Film - náš pomocník

film200V posledních letech byly několikrát zveřejněny soubory filmů, sjednocených autory (cestopisy Hanzelky a Zikmunda), případně výrobcem (zlínské reklamy). Nyní Národní filmový ústav ve spolupráci s Filmexportem vydal záslužný komplet krátkých filmů z 50. ...