Získejte příběh o červeném medvídkovi v naší soutěži

Získejte příběh o červeném medvídkovi v naší soutěži

Teribear perexAutorkou příběhu „Teribear, tajemství modré krabice“ je známá spisovatelka Alena Mornštajnová. Prostřednictvím ilustrovaného vyprávění ožívá méďa Teri. Možná jste se s ním již někde setkali, je totiž už od roku 2009 maskotem Nadace Terezy Maxové. Odpovězte na naši otázku a získejte šanci stát se vylosovaným výhercem příběhu o červeném medvídkovi, který při hledání cesty domů zažívá dobrodružství s dalšími zvířátky.

Soutěžní úkol: Napište nám, kdy (celý termín) a kde (lokalita v Praze) se bude konat letošní akce TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem?

Teribear

Odpověď nám zašlete na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , do předmětu mailu napište TERIBEAR a nezapomeňte připojit celé jméno a poštovní adresu. Duplicitní a neúplné maily budou ze soutěže vyřazeny.

Uzávěrka soutěže bude 10. září 2022

Z došlých odpovědí, které budou splňovat všechny uvedené podmínky, vylosujeme jednoho výherce, kterému zašleme knihu Teribear.

Výsledky se jménem výherce zveřejníme po ukončení soutěže v souhrnném článku v této rubrice a informaci o výhře zašleme mailem.

https://teribear.cz/ 


 


Partneři

Hledat

Sylva Lauerová: V románu Hodina zmijí své pokušení hrát si se čtenáři posouvám až k hranici dokonalosti

Fanoušci spisovatelky Sylvy Lauerové se po třech letech konečně dočkali a jejich radost může být hned dvojnásobná. Je to jen pár týdnů, co vyšla její sbírka poezie s názvem Klóketen a nyní se na knižních pultech objevil i nový román Hodina zmijí.

Literatura

Stewart Pearce, Richard Crookes: Andělé Atlantidy – fascinujícím způsobem zpracované dílo!

Andele Atlantidy 200Každá ze 44 nádherně provedených vykládacích karet představuje určitý vzkaz archandělů Atlantidy. Karty zobrazují archanděly, kteří vám přinášejí lásku a moudrost, jako světelná tělesa ve tvaru koule

Divadlo

No Dimension Summer

altPosledním červnovým dnem končí sezóna v experimentálních prostorech NoD. Ovšem ne tak docela – letos se prvně spustí projekt No Dimension Summer, letní program plný umění, kulturních zážitků a zajímavých projektů. “Letní p...

Film

KLIP: Porno převlečené za umění? Ani náhodou!

srbsky film klipOd chvíle, kdy – díky akci pro filmofily ´Fresh Film Fest´ - do naší distribuce vpadl snímek Klip, se ozývá ze všech stran Klip! Klip! Hurá!, anebo Klip! Klip! Fuj! Jak kdo do divácké veřejnosti volá, tak se pak z div...