Soutěžte o příběhy o zvířatech ze zoo

Soutěžte o příběhy o zvířatech ze zoo

pribehy ze zoo 200Martina Kovářová je píše příběhy o zvířatech pro děti i dospělé a vy nyní její dvě knihy z prostředí brněnské zoologické zahrady můžete vyhrát.

 

 

Příběhy z Mniší hory

Autorka, která již několik let pracuje v brněnské zoologické zahradě na Mniší hoře, a s péčí o zvířata má tedy každodenní, někdy doslova blízké zkušenosti, sepsala v této knížce vyprávění o tom, co všechno lze s exotickými tvory zažít. Jedná se o veselé, osobní a mnohdy dramatické příběhy, v nichž vystupují rozličné živočišné druhy. Martina Kovářová jim knihou vlastně skládá hold a dává najevo, že jí je láska ke zvířatům a starost o ně celoživotním posláním.

Knihu, která je tištěna na recyklovaném papíře, doprovodila autorka a její přátelé fotografiemi. Za každý prodaný výtisk vysadí jeden strom.

pribehy z mnisi hory

Příběhy ze zoo

Kniha přináší 16 příběhů o zvířatech a jejich ošetřovatelích.

Každý příběh je doplněn jednoduchou básničkou a veselými fotografiemi.

Celá kniha je psána velkými tiskacími písmeny, je tedy vhodná pro genetickou metodu čtení.

pribehy zoo tapir

Soutěžní úkol: Napište nám název dvou ze 12 příběhů, které najdete v knize Příběhy z Mniší hory.

Správnou odpověď naleznete zde.

Odpověď zasílejte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , do předmětu mailu napište Příběhy a nezapomeňte připojit celé jméno a adresu. Duplicitní a neúplné maily budou ze soutěže vyřazeny.

Uzávěrka soutěže bude 11. prosince 2022

pribehy ze zoo obalka

Z došlých odpovědí, které budou splňovat všechny uvedené podmínky, vylosujeme dva výherce, kdy každý dostane balíček těchto knih od Martiny Kovářové:

  • Příběhy ze zoo,
  • Příběhy z Mniší hory.

Výsledky se jmény výherců zveřejníme po ukončení soutěže v souhrnném článku v této rubrice a informaci o výhře zašleme mailem.

Přejeme hodně štěstí a děkujeme autorce za soutěž!


 


Partneři

Hledat

Sylva Lauerová: V románu Hodina zmijí své pokušení hrát si se čtenáři posouvám až k hranici dokonalosti

Fanoušci spisovatelky Sylvy Lauerové se po třech letech konečně dočkali a jejich radost může být hned dvojnásobná. Je to jen pár týdnů, co vyšla její sbírka poezie s názvem Klóketen a nyní se na knižních pultech objevil i nový román Hodina zmijí.

Literatura

Michael Crichton na stopě zločinu: Velká vlaková loupež

velka vlakova loupe 200Kniha Zlín vydala v červnu klasický román Michaela Crichtona Velká vlaková loupež, který popisuje jeden z největších zločinů v dějinách. Dáte popisnému příběhu z viktoriánského období šanci?

Divadlo

Epochální výlet rodiny Smolíkovy

smolikovi200„S písní bláznivou a s trochou smůly v patách čtyři klauni jdou, kam, kdo ví kam,…“ Přesně těmito slovy začíná úvodní znělka mnoha generacemi milovaného animovaného seriálu o maďarské rodince Smolíkových a jejich mrzoutském sousedovi Dr. Halířo...

Film

Co znamená mít dobrý sex se dozvíte v novém snímku Hodně štěstí, pane Veliký

hodne stesti 200V polovině července, konkrétně 14.7., vtrhne do českých kin komediální drama s názvem Hodně štěstí, pane Veliký. Snímek plný sexuálního napětí, lehkých postelových scén a humoru je také o touze po opravdovém a nepředstíraném orgasmu. V hl...