Vyhrajte vstupenky na křest alba TO ONY

Vyhrajte vstupenky na křest alba TO ONY

Tisk

magdalena krest200Zpěvačka Magdalena Trajerová pořádá v pátek 21. června v klubu FAMU Praha křest alba TO ONY. Nenechte si ho ujít!Magdalena Trajerová zve všechny, ať jdou společně pokřtít album TO ONY a slibuje, že se hosté mohou těšit na dávku queer autorské hudby.

Více o desce TO ONY najdete v naší recenzi: Svěží deska o ženách od talentované hudebnice

Soutěžní úkol: Napište nám jednoho z hostů křtu.
Správnou odpověď naleznete zde.

Odpověď zasílejte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , do předmětu mailu napište Křest a nezapomeňte připojit celé jméno a adresu. Duplicitní a neúplné maily budou ze soutěže vyřazeny.

Uzávěrka soutěže bude 18. června 2024

magdalena krest

Z došlých odpovědí, které budou splňovat všechny uvedené podmínky, vylosujeme dva výherce, kdy každý dostane po dvou vstupenkách na křest, který se uskuteční v pátek 21. 6. od 18:00 v klubu FAMU Praha.

Přečtěte si rozhovor se zpěvačkou: K Magdaleně Trajerové nejlepší nápady přicházejí při dlouhé sprše

Výsledky se jmény výherců zveřejníme po ukončení soutěže v souhrnném článku v této rubrice a informaci o výhře zašleme mailem.

Přejeme hodně štěstí a děkujeme Magdaleně Trajerové za soutěž!


 

Partneři

Hledat

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!


Literatura

Přemýšlejte o tom!

Gaarder To  je otazka200Tak málo slov a přitom tolik tajemství. Útlá knížka s názvem To je otázka, kterou napsal norský autor Jostein Gaarder (*1952), poskytuje nekonečný prostor pro přemýšlení. Téma lidské e...

Divadlo

Výhra v loterii změní život každému

altDalší představení v rámci festivalu Střetnutí Stretnutie se Szidi Tobias v čele se konalo ve čtvrtek 24. května. Šlo o komedii Györga Spiroa Prach v provedení slovenského Študia L + S Bratislava.<...

Film

Tibetští mniši a televize

altFilm, který se může pyšnit nálepkou “první skutečně tibetský film”, Tiché svaté kameny, odpovídá kritériím profesionálního filmu délkou i technickým zpracováním. Herecké obsazení je sice poskládané z neherců, ale i ti pod režijním vedením ...