Magické kočky 2024: Nástěnný kalendář s energií na celý rok

Magické kočky 2024: Nástěnný kalendář s energií na celý rok

Tisk

magicke kocky perexOcení jej nejen milovníci koček, ale také příznivci Cira Marchettiho, tarotových karet, snění, meditace a praktických okének, které takový kalendář samozřejmě nabízí. Stránky působí tajemně, skutečně magicky, a přináší kus elegance, možnosti se zasnít a stanout každý měsíc před zvláštní krásou koček.

 

Nezávislé a jako protkané moudrostí

V reálu je takhle moc často neuvidíme, ale kresby zachytily úžasnou magii a jednoduchost kočičího vyzařování. To, co kolem nich vnímali staří Egypťané.

Asi k malůvkám v pyramidách bych nejvýstižněji přirovnala tyto krásné obrazy, ze kterých čiší ta majestátnost, důstojnost a především moudrost, která je lidskou duší snad až nedosažitelná.

Ostatně, kolikrát jste přemýšleli nad tím, nakolik jsou kočky jiné, moudřejší než my?

Co o nich vlastně víme?

Že jinak vidí. Jinak vnímají.

V kalendáři nám přinesou krásné podívání. A praktická část kalendáře je také skvělá, jako vždy.

- okénka vhodná pro denní zápisky, úkoly, nálepky

- přehled o měsíci před i po aktuálním vám poskytnou okénka s přehledem dnů

IMG 0031 - kopie

Magické kočky jsou tajemné…

… a skoro bych řekla, že jejich poselství se bude odhalovat každý měsíc. Při prvotním prolistování kalendáře není úplně zřejmé, co který měsíc bude dokonalé a na co si dávat pozor. Ale jak víme už z předchozích ročníků tohoto magického kalendáře, obrázky budou vyprávět své příběhy postupně - tak, jak půjde čas.

Můžeme se nad nimi zasnít.

Všímat si detailů… a že jich je!

Vytáhnout si k nim kartu… 

A procházet se rokem 2024 s tím, že každý den může být krásný a nový a... právě takový, jaký potřebujeme. 

magicke kocky

Magické kočky, kalendář 2024

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE.

Autor: Ciro Marchetti

Rok vydání: 2023

Hodnocení: 99 %

www.synergiepublishing.com/cs/shop/kalendare/000569_magicke-kocky-kalendar-2024.php 


 

PřihlášeníAneta Žabková: Největší radost mi uděláte kusem klacku z lesa

Vystudovala FAMU (katedra animované tvorby), vytvořila čtyři animované filmy, které získaly řadu ocenění, je úspěšnou ilustrátorkou mnoha dětských knih a přispívá do několika časopisů jako jsou Puntík či Tečka, spolupracovala i s Mateřídouškou a Sluníčkem. Řeč je o Anetě Žabkové.

Po Vodníkovi přichází neméně skvělá Dceřina kletba

Česká spisovatelka Tereza Bartošová zaujala tuzemskou čtenářskou obec předchozím titulem Vodník. Jednalo se o případ, který smrdí bahnem. Nyní přichází Dceřina kletba lákající na obálce na to, že si starý zločin žádá nové oběti.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Festival Tomáškova a Novákova hudební Skuteč zahajuje svůj program

skutec festival200Ve východočeské Skutči nedaleko Chrudimě se po dobu 2 měsíců od 24.2. do 28.4.2013 odehraje již X. ročník festivalu Tomáškova a Novákova hudební Skuteč, který připomíná dlouholetou hudební tradici Skutče a odkaz dvou ...

Výborné herecké kreace a silné téma nabízí nový český film Sucho

Sucho to je tísnivé vesnické drama. Na jedné straně velkostatkář a na straně druhé chudý "kolchozník", který nutí rodinu k soběstačnému životu, ale také klíčící láska revoltujících mladých lidí. Zatímco ona je dcerou chudého farmáře, on synem vlivného agrárníka, který sice dává práci půlce dědiny, nicméně půdu, vodu a krajinu devastuje chemií. To je obrazově vytříbený a emočně nabitý film režiséra Bohdana Slámy, který je i autorem scénáře.

Z archivu...

Čtěte také...

Umění rámu. Výstava v Arthouse Hejtmánek představí krásu obrazových a zrcadlových rámů, nabídne i NFT

umeni ramu 200Téměř tři sta starožitných obrazových rámů včetně padesáti nádherných zrcadel představí od 9. září do 16. října prodejní výstava Umění rámu v galerii a aukčním domě Arthouse Hejtmánek v Praze 6 – Bubenči. Ten navíc návštěvníkům ukáže ještě tři...


Literatura

Jaký byl devátý případ oddělení Q?

chlorid sodny 200Fanoušci dánského spisovatele Jussiho Adlera-Olsena se opět dočkali, tentokrát už devátého dílu ze série oddělení Q. Jednalo se o knihu Chlorid sodný, která klasicky vyšla v nakladatelství HOST.

 ...

Divadlo

Na podzim do divadla: Největší z pierotů

200divDivadla mají za sebou přípravy na další sezonu a díky nám si můžete vybrat, na co v podzimních měsících vyrazíte. Ojedinělou kombinaci činohry, šansonu a pantomimy nabídne říjnová premiéra Městského divadla Zlín Největší z pierotů.

...

Film

Film Eva Nová bodoval v piatich kategóriách

slnkoNárodné filmové ceny Slnko v sieti odovzdali 16. januára v činohre Slovenského národného divadla v Bratislave za najkvalitnejší film a tvorivý výkon rokov 2014 a 2015. Cenu Slnko v sieti za Výnimočný prínos slovenskej kinematografii získali reži...