Yoga4Face – komplexní přístup pro stárnutí s nevadnoucí krásou

Yoga4Face – komplexní přístup pro stárnutí s nevadnoucí krásou

Tisk

oblicejova joga perexPatříte-li mezi lidi, kteří holdují zdravému životnímu stylu, rádi zkoušejí nové věci a snaží se žít co nejpřirozeněji a radostně, mohla by vás oslovit publikace obsahující rady a cvičení pro udržení svěží a krásné tváře – Obličejová jóga, kterou vydalo nakladatelství ALPRESS.

 


Dozvíte se v ní o jedinečné metodě obličejové jógy s názvem Yoga4Face, která vám umožní v pouhých několika krocích přirozeně redukovat stopy stárnutí s okamžitým i dlouhodobým účinkem.

Autorkou knihy je Renée Isermann, která se více než 20 let zabývá tématem propojení těla, duše a mysli. Jako někdejší profesionální sportovkyni ji vždy zajímaly vysoké výkony bez vedlejších účinků. Je učitelkou jógy a trenérkou pilates, životní poradkyní, průvodkyní meditacemi, mistryní a učitelkou reiki, ovládá rovněž léčení pránou. Je jednou z prvních certifikovaných trenérek metody obličejové jógy podle Fumiko Takatsu v Evropě.

Čtyři pilíře obličejové jógy podle Renée Isermann

Metodu Yoga4Face tvoří tyto čtyři hlavní oblasti:
1. Trénink obličejových svalů
2. Nové vnitřní nastavení
3. Využití esenciálních olejů
4. Cílené dýchání

V úvodu knihy nejprve autorka stručně představuje svou životní cestu a její milníky, pak metodu Yoga4Face, do níž vložila teoretické i praktické vědomosti nasbírané za posledních 30 let. Následně předkládá tipy, co dělat a naopak nedělat pro krásu, a teprve potom přistupuje k samotnému cvičení. Jednotlivé cviky jsou doplněny názornými fotografiemi a užitečnými radami, jak pracovat s dechem a psychikou.

Třešničkou na dortu je komplexní přístup

Velkým přínosem knihy je, že se nevěnuje obličejové józe jako pouhému cvičení, ale pracuje s metodou ve smyslu neoddělitelného sepětí či propojení těla, mysli a duše. Nechybí ani základní pravidla správně sestavené cvičební jednotky - zahřátí, protažení a uvolnění. Dalším bonusem jsou například recepty na výrobu vlastních směsí z esenciálních olejů, tipy na zkrášlení pleti a kapitoly věnované blahodárným účinkům vody a soli. Díky komplexnímu přístupu poskytuje tato publikace čtenáři reálnou šanci pro dlouhodobé zachování nevadnoucí krásy a svěžesti.

oblicejova joga

Obličejová jóga - Rady a cvičení, jak si udržet svěží a krásnou tvář
Autor: Renée Isermann
Překlad: Věra Kloudová
Nakladatelství: ALPRESS
Rok vydání: 2023
Počet stran:152

Hodnocení: 100 %

www.alpress.cz/oblicejova-joga-rady-a-cviceni-jak-si-udrzet-svezi-a-krasnou-tvar/


 

PřihlášeníŘeka pod hladinou – hra na samotné výspě teritoria život

Na knižním trhu se nedávno objevil titul, který by si zasloužil multižánrové zařazení. Řeka pod hladinou s podtitulem Vědomím proti času totiž není pouhým dobrodružstvím, ale románem s mnohem širším, filosoficko-psychologicko-vědeckofantastickým přesahem. Vypráví o muži, jehož v červnu roku 2018 objevili indiánští lovci na břehu řeky Tatshenshini v oblasti Yukon a přivezli jej s vážným poraněním do Nemocnice sv. Pavla ve Vancouveru. Neznámý v bezvědomí je později identifikován jako vodácký průvodce z Čech.

Bílá vlčice

Na první pohled mě Bílá vlčice zaujala svou nádherně ilustrovanou obálkou, která láká k samotnému prozkoumání obsahu knihy. Pojďme se tedy společně ponořit do dobrodružství maličké Pětky a jejího věrného druha havrana Raaka, který ji doprovází na její místy i strastiplné životní pouti. Budete zažívat nezměrná dobrodružství v hlubokých lesích, podél řek i na rozsáhlých pláních v samotném srdci hor, kdy se radostné chvíle, budou střídat s těmi smutnějšími, avšak rozhodně vás nenechají vydechnout.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Bláznivá noc Michala Davida


David perexV Trenčíne to opäť žilo. Na zimnom štádióne Pavla Demitru sa konal tohtoročný druhý koncert na Slovensku Michala Davida. Po tom, čo 22. októbra vystúpil na pódium, dav začal šalieť, vlniť sa v tanečných rytmoch, spievať spolu s Michalom.

...

Fanouškovství i historie nejúspěšnějšího českého klubu

Úspěšný český autor Ota Kars přichází s dalším dílem, které se tentokrát věnuje jeho vášni pro fotbal. Fotbalová škvára je další knihou vydanou ke 130. výročí od založení letenského klubu. Popisuje jeho historii tak trochu jiným způsobem.

Čtěte také...

Svobodná hra namísto nudy a digitální demence u dětí. Uděláte s tím něco?

Svobodná hra obálkaManželé Danišovi mají čtyři děti. Mají také cenné zkušenosti s výchovou a péčí o své ratolesti, které vedou k svobodné hře a kreativitě. Prakticky a zábavně pojatá kniha s množstvím fotografií přináší návody na to, jak si dnes mohou ...


Literatura

Ruská próza: Satanův deník

satanuv denik200V září vydalo nakladatelství Odeon novelu Leonida Andrejeve s ponurým názvem Satanův deník. Budeme přemítat o konci civilizace a o tom, jak k tomu přispívá člověk. Pokud máte rádi Dostojevského, Satanův deník sedne právě vám!

Divadlo

Cenu Martina Porubjaka na festivalu Setkání Stretnutie získala Jana Oľhová

cena martina porubjaka200Městské divadlo Zlín ve středu 24. května slavnostně zahájilo 27. ročník česko-slovenského festivalu Setkání Stretnutie před představením Slovenského národného divadla Pohreb alebo svadba – Čo skôr? Při této příležitosti...

Film

Hledání smyslu podle Petra Weigla

weigl rusalka perexRežisér Petr Weigl (narozen 1939) si mezinárodní věhlas získal vypravěčsky stylizovanými, výtvarně vytříbenými přepisy zejména oper, ale nejen jich. Získal za ně ocenění v zahraničí i doma (Trilobit, Cena Čs. televize...