Soutěž
Banner

Soutěž

Vydejte se na cestu ke smysluplnému životu i vy!

lekce 200Gisele Bündchen, světoznámá supermodelka, herečka a podle časopisu Forbes 89. nejmocnější žena světa, se rozhodla ve své autobiografické knize podělit se čtenáři o své zážitky, názory a životní zkušenosti, které utvářely její život a učinily ho smysluplným.

...
 

Poznejte, kde bydlí zvířata

vis-kde-bydli-zvirata 200Ve své nejnovější knížce pro děti se Peter Wohlleben, autor řady úspěšných knih o lese, tentokrát věnuje zvířatům. Známý lesník doprovodí malé čtenáře ke zvířatům, která žijí docela blízko – v lese, na zahradě, u vody a s námi v domě.

...
 

Vyhodnocení uplynulých soutěží

souteze 200I v novém roce se u nás soutěží a tradičně vám přinášíme také vyhodnocení. Tentokrát jde o soutěže o knihy, které na našem webu probíhaly do neděle 9. února.

...
 

Soutěž o knihu Couchsurfing v Číně

couchsurfing v cine 200Stephan Orth cestuje s velkou oblibou po zemích, které mají špatnou pověst, a píše o nich bestsellery. V této knize po tři měsíce objevuje Čínu a zjišťuje, jak funguje nová světová velmoc. Navštíví zde metropole, které experimentují s totální kontrolou. Na své cestě od gauče ke gauči si vyzkouší roli soutěžícího při plete...

 

Zjistěte, Co ryba ví

co-ryba-vi 200Přemýšlejí ryby? Skutečně mají třívteřinovou paměť? A dokážou rozpoznat lidi, kteří na ně zírají nad hladinou?

...
 

Začtěte se do Svítání nad savanou

svitani nad savanou 200Kniha Svítání nad savanou má podtitul Než se rozední, zbývá jim poslední tanec a její autorkou je Hana Hindráková. Ta stojí za oblíbenými tituly jako je Nezlomný, Smrtící byznys nebo Děti nikoho.

...
 

Přečtěte si Zápisník alkoholičky

zapisnik alkoholicky 200Upřímně sdílená zkušenost o pádu doslova na dno vzbudila velký zájem veřejnosti, Michaela Duffková získala za svůj blog cenu Magnesia Litera a začala o závislosti veřejně přednášet. Dnes se věnuje svému vysněnému projektu – centru pro prevenci a léčbu závislosti na alkoholu.

...
 
Strana 1 z 3

Nejpopulárnější

Rozhovor

Tomáš Savka: Vždy jsem zpíval víc s holkama

savkaMaybe perexTomáš Savka navazuje na sérii tématických koncertů a tak ve středu 28. května navodí v Divadle v Rytířské pravou májovou atmosféru pomocí živé hudby a zamilovaných swingových melodií. V s...

Partneři

Hledat


Literatura

Co se skrývá Pod maskou?

pod maskou200Kniha Zlín vydala druhou knihu ze série s novinářem Harrym Svenssonem – Pod maskou od švédského novináře a spisovatele Matse Olssona. Jaký je nástupce oceňovaného Trestu a smrti?

 

Divadlo

Muzikál Mamma Mia! patří mezi české evergreeny. Vrátil se zpět v plné formě!
mamma 200Fenomenální muzikál Mamma Mia! je zpět. V pátek večer proběhla před vyprodaným sálem Kongresového centra v Praze slavnostní obnovená premiéra 23 exkluzivních představení. Protagonisté muzikálu se od diváku dočkali standing ovationu!

Film

Dovolená v Africe, dovolená za trest?

blended 200Ano, máme tu zase další romantickou komedii, která těžko dosáhne výborného hodnocení na filmových fórech, už právě jen z podstaty, že jde o výše zmínění žánr. A ano, skončí to happy endem, ale to tak nějak víme všichni, a kdyby to nevyšlo v prv...