Soutěž

Soutěž

Literární soutěž Kultury21 - BOŽSKÁ EXTÁZE V KULTUŘE LIDSTVA

Bpzska extaze  perexInternetový magazín Kultura21 vyhlašuje literární soutěž na téma BOŽSKÁ EXTÁZE V KULTUŘE LIDSTVA s 3 okruhy (umění - náboženství - sex). Je vám více než 18 let? Napište nám, přihlaste se a popusťte uzdu své kreativitě.

 

...
 

Naučte se, jak pečovat o zahradu v době klimatických změn

statecni-v-zahrade 200Stojíme na prahu klimatických změn. Extrémní výkyvy počasí nejsou výjimečné. Každý zahradník si proto musí uvědomit jejich následky a začít přemýšlet jinak. Musí pochopit jiný rytmus přírody a zmírnit negativní důsledky. Pomoci vám může kniha Stateční v zahradě od Thomase Hesse, kterou vydalo nakladatelství Kazda.

...
 

Vydejte se díky knize Foukneš do pěny na jízdu až na konec světa

Fouknes do peny 200Nakladatelství Motto vydává v těchto dnech už šestou knihu české spisovatelky Radky Třeštíkové. Po Veselí je tady kniha s názvem Foukneš do pěny.

...
 

Zjistěte, Jak přežít léčení

honzak 200Jak přežít léčení? Není to jen tak, to může dosvědčit každý, kdo s nějakou vážnější nemocí zápolil. Známý psychiatr Radkin Honzák se na toto téma podíval s nadhledem vyplývajícím ze skutečně dlouholeté praxe a se sobě vlastním humorem.

...
 

Soutěžte o krásné dětské knihy

musi si lvi strihat hrivu 200Ve spolupráci s nakladatelstvím Kazda vám přinášíme soutěž o dva tituly pro malé milovníky přírody: Copak ze mě bude? a Musí si lvi stříhat hřívu?.

 

...
 

Seznamte se s Vesmírnými barony

vesmirni-baroni 200Kniha Vesmírní baroni je příběhem o skupině podnikatelů-miliardářů, kteří investují svá jmění do epického znovuvzkříšení amerického vesmírného programu.

...
 

Vyhrajte knihu Čím starší, tím lepší, ale starší

cim-starsi-tim-lepsi-ale-starsi 200Tentokrát nás tyto vtipné, moudré a mimořádně šik Francouzky seznámí s tím, co si ženy kolem čtyřicítky myslí a cítí, a poskytnou nám řadu nepostradatelných, vlastní zkušeností prověřených rad, jak se vypořádat s láskou, životem a vůbec vším ostatním.

 

...
 
Strana 1 z 3

Nejpopulárnější

Rozhovor

Milujeme hrát živě, říká Petr Harmáček, kapelník skupiny Top Dream Company

To dream perexPrakticky deset let působí na scéně funky soulová formace Top Dream Company, kterou od letoška můžeme vidět (a slyšet) v televizním pořadu Zpívá celá rodina. Tam nejen doprovází všechny soutěžící, ale současně prezentuje svou nezaměniteln...

Partneři

Hledat


Literatura

Dračí zuby - další nářez od Michaela Crichtona

draci zuby 200V červnu vyšla v nakladatelství Plus nová kniha Michaela Crichtona Dračí zuby, která je díky svému tématu označována jako prequel k Jurskému parku. Láká vás prolínání fakta a fikce, kterým Crichton tak proslul? Určitě nic nepokazíte s Drač...

Divadlo

Láska je láska – ale řízek je řízek

vzpoura nevest 200Tento podtitul nese nová hra autorské dvojice Michaely Doleželové a Janky Ryšánek Schmiedtové s názvem Vzpoura nevěst. Ty se komediálním způsobem podívaly na zoubek jak dnešní době,...

Film

Dokáže Zkáza Dejvického divadla nahradit Most?

5c1252519f2ac63478beddc7Po velkém úspěchu fenomenálního Mostu přichází Česká televize s další seriálem, který má velice dobře našlápnuto. Zkáza Dejvického divadla údajně předčí i kolegu ze severu, kterého už velice brzy nahradí. Viděli jsme prvn...