Soutěž
Banner

Soutěž

Vyhrajte audioknihu Jmenuju se Ozzy

Email Tisk

Jmenuju se Ozzy 200Jmenuju se Ozzy je audiokniha, která obsahuje vlastní vyprávění Ozzyho Osbourna o tom, jak se z povaleče a alkoholika bez budoucnosti stala žijící legenda rockové scény. Těšte se na skvělý přednes Otakara Brouska mladšího a mnoho neuvěřitelných historek.

...
 

Zařaďte do svého jídelníčku klíčky díky knize Naklíčeno!

Email Tisk

nakliceno 200Zdravé a chutné klíčky dodají každému jídlu pořádnou porci energie. Jsou nabité vlákninou a bílkovinami, ale zároveň mají málo tuku. Nyní si je díky této knize můžete lehce pěstovat doma, na okenním parapetu, na balkoně, zkrátka kdekoli máte trochu místa. Navíc se rovnou můžete inspirovat 20 lákavými recepty na rychlá a chutná jídla.

...
 

Soutěž o knihu Kryštof ÁDéHáDě nejen pro vyčerpané rodiče hyperaktivních dětí

Email Tisk

Krystof ADHD 200Příběh „Kryštof ÁDéHáDě“ není jen pro rodiče hyperaktivních potomků s diagnózou ADHD, ale poskytuje také inspiraci pro širší okolí, pro učitele i vychovatele, jak těmto dětem lépe porozumět a pomoci. My pro vás máme soutěž o jeden výtisk, tak neváhejte a pojďte soutěžit.

...
 

Vyhrajte krásné knihy z edice Šikovné ruce od Metafory

Email Tisk

metafora 200Máme pro vás soutěž hned o tři knihy, které nedávno vyšly v edici Šikovné ruce v nakladatelství Metafora, tak se nechte inspirovat a pojďte o ně soutěžit.

...
 
Přihlášení

K21 se představuje

RENÁTA LUCKOVÁ


redaktorka

    je fotografka, novinářka, moderátorka a koučka. V autorské dvojici s Pavlem Veselým organizovali a moderovali mnoho akcí. Vedla rozhovory s různými významnými osobnostmi – podnikateli, manažery, politiky, diplomaty, s lidmi z kultury a dalšími. Její fotografie a texty byly publikovány např. v Katolickém týdeníku, na webových stránkách Arcibiskupství pražského, Historická šlechta, Svět úspěšných, v kulturní a hospodářské revue Fragmenty, v časopise Naše rodina, v tiskové agentuře MediapressServis, v časopise Policista, Český bratr, Překvapení aj. Absolventka VŠE a UK. Má zkušenosti v oblasti PR, reklamy a marketingu, ale i v oblasti  firemních financí, personálního řízení a andragogiky.

    Spolu s Pavlem Veselým jsou autoři knihy "Setkání s Dominikem kardinálem Dukou OP", která vyšla k jeho 70-tým narozeninám, kde publikovala i své fotografie.

Toulavka

Anketa


Partneři

Hledat

Mimísek 39

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Zápisky střízlivého táty

A zivot je tu perexJaké to je, když vás osud obsadí do nové role, popisuje ve své knize „A život je tu!“ Petr Vurbs (*1987). Rodák z Kladna, řecko-římský zápasník, psavec pracující ve vyhledávaném oboru public relations se pustil do...

Divadlo

Léto v Celetné bude opět rozmarné a Kašpar opět zamíří na Kašperk

celet200Divadelní spolek Kašpar patří k nemnoha souborům, které v červenci a srpnu nemají na programu divadelní prázdniny. V létě tak bude rušno nejen v Divadle v Celetné, ale tradičně také na hradě Kašperk.

...

Film

Dvě televizní zastavení s GODARDEM
ImageRozbořil veškeré konvence, které filmová vyprávění ovládala až do konce 50. let. Původem švýcarský režisér JEAN-LUC GODARD (narozen 1930), nejprve pracující jako filmový kritik, se zapsal do dějin ...