Soutěž
Banner

Soutěž

Soutěžte s námi o pokračování Medvědína s názvem My proti vám

Email Tisk

My proti vam 200Fredrik Backman napsal pokračování románu Medvědín s názvem MY PROTI VÁM. Stejně jako první díl vychází česky audiokniha v podání Pavla Soukupa, a to zároveň s vydáním knihy v nakladatelství Host. My vám proto přinášíme soutěž o toto jedinečné dílo nejen o hokeji.

...
 

Vyrazte díky nám na Dny severu 2018

Email Tisk

dny severu 200Letos se uskuteční devátý ročník našeho největšího festivalu Dny Severu, který se tentokrát věnuje tématu tabu a probíhat bude v Praze, Brně a Bratislavě. Hostem bude například švédská spisovatelka Pernilla Stalfelt, finský autor Jussi Valtonen a české autorky Petra Soukupová a Markéta Baňková. Na programu jsou filmová promítání, divadelní...

 

Soutěž o knihu Něžná svítání

Email Tisk

nezna-svitani 200Máme pro vás soutěž o knihu Něžná svítání s příběhem o čisté lásce muže a ženy prokládaným autorskými básněmi. Těšte se na 216 stran emocí, které jsou v knize autora bestsellerů Michala Brozmana.

...
 
Hledáme do týmu...

PřihlášeníAnketa


Partneři

Hledat


Literatura

Winton nebyl jediný, o dalších se tolik neví

zachrana perexDokumentární kniha Záchrana českých uprchlíků 1938 - 39 seznamuje čtenáře s dalšími čtyřmi lidmi, kteří v těchto těžkých časech pomáhali. Sir Nicholas Winton nebyl jediný.  Ale i jemu je v knize věnovaná samostatná kapitola.

Divadlo

Divadlo AQUALUNG na Lodi Tajemství v sezóně 2014

Daqualung perexivadlo AQUALUNG vás srdečně zve na Loď Tajemství, která vyplouvá 22. června z Rašínova nábřeží na Výtoni (mezi Palackého a železničním mostem). 

Film

Jeskyně zapomenutých snů aneb pravěká obrazárna

jeskyne zapomenutych snu herzog artcamDistribuční společnost Artcam a Levné knihy přinášejí nejen zájemcům o dějiny pravěku a výtvarného umění na DVD „meditativně hypnotický“ dokument německého režiséra, ...