Soutěž
Banner

Soutěž

Vyhrajte humorem a energií nabitou sbírku příhod mladé veterinářky

Email Tisk

veterinarka 200Ve spolupráci s Knihcentrem.cz vám přinášíme soutěž o knihu Veterinářka, díky které můžete zjistit, jestli přežije mladá veterinářka na irském venkově.

...
 

Soutěž pro všechny milovníky Eragona

Email Tisk

Poutnik carodejnice a cerv 200Ve čtvrtek 12. září vyšla novinka Christophera Paoliniho – Poutník, čarodějnice a červ, která čtenáře opět zavede do fiktivního světa Alagaësie. Znovu se tak setkají také se svým oblíbeným hlavním hrdinou – Eragonem a jeho dračicí Safirou, jejichž osudy mapovaly Paoliniho předchozí knihy: Eragon, Eldes...

 

Poslechněte si Nabarvené ptáče

Email Tisk

Nabarvene ptace 200Filmová verze Nabarveného ptáčete od režiséra Václava Marhoula je od 12. září v našich kinech. My vám nyní přinášíme soutěž o jeho audioknižní podobu v interpretaci Jiřího Köhlera a Jana Kačera.

...
 

Seznamte se s velrybami a dalšími obyvateli moře

Email Tisk

Velryby 200Pojďte si zasoutěžit o krásnou knihu s jedinečnými příběhy a hlavně fotografiemi od Ralfa Kiefnera. Má název Na svou první velrybu nikdy nezapomeneš a rozhodně stojí za to!

...
 

Vyhodnocení srpnových soutěží

Email Tisk

souteze 200Prázdniny už jsou skoro za námi a my vám přinášíme vyhodnocení soutěží, které na našem webu probíhaly do čtvrtka 29. srpna. Jsme rádi, že jste se zapojili v hojném počtu.

...
 

Vyhodnocení uplynulých soutěží

Email Tisk

souteze 200Prázdniny ubíhají a my vám opět přinášíme vyhodnocení soutěží, které na našem webu probíhaly do neděle 14. července. Nepatříte i vy mezi našich 9 šťastných výherců?

...
 

Soutěž: 3 x voucher do Jan Pauker Bistro v hodnotě 500 Kč

Email Tisk

Bistro rostbeef
Na Rohanském nábřeží v pražském Karlíně se pod vedením šéfkuchaře a lektora Gourmet Academy Gianfranca Coizzy v novém otevřel polyfunkční podnik Jan Paukert Bistro. Moderní bistro si zakládá na tradici rodiny Paukertů a můžete v něm kromě tradičních Paukertových chlebíčků ochutnat i speciality české a mezinárodní kuchyně.

 
Strana 1 z 2
Banner

Rozhovor

S Barborou Schneiderovou nejen o storytellingu a festivalu Vikingové

vikingove 200Od 23. do 26. září se v Městské knihovně v Praze bude konat festival Vikingové, jehož součástí bude Večer se staroseverskými bohy. Ten má pod taktovkou mimo jiné paní Barbora Schneiderová, ředitelka občanského sdružení Storytelling a také drama...

Partneři

Hledat


Literatura

V pražských Nuslích byla otevřena Ransdorfova knihovna


ransdorf knihovna 200Nedávno zahájily svou činnost Vzdělávací centrum a knihovna loni zesnulého politika KSČM Miloslava Ransdorfa. Veřejnosti bude postupně ke studiu zpřístupněno na 50 000 svazků, které za svůj život shromáždil.

Divadlo

Začátek roku 2018 ve znamení tance a pohybu

adi perexCooltour Ostrava chystá na rok 2018 bohatou nabídku z oblasti koncertů, párty, cestovatelských přednášek a také tance, kterému budou patřit hned dva večery na začátku února. K tomu se navíc chystá několik skvělých workshopů určen...

Film

Boj o Řím: návrat historického velkofilmu

boj o rimHistorické velkofilmy prožívaly svůj zenit v 50. letech, avšak v půli 60. let jsou již diváci těmito kolosálními produkcemi přesyceni. Smrtelnou ránu žánru zasahují především dva filmy, Kleopatra J. L. Mankiewicze, které utržila v ...