Vánoční mejdan Vypsané Fixy
Banner

Vánoční mejdan Vypsané Fixy

vypsana-fixa-koncert-200Partička, která se seznámila na drogovém večírku. Ale pozor, nejedná se o žádnou východoněmeckou kapelu! Jen o jednu z nejoblíbenějších koncertních kapel u nás. Čtyři slunce, pardon, čtyři kluci ze San Piega se vracejí ze své krasojízdy u sousedů, aby mohli svým fanouškům nadělit ten nejlepší možný dárek. Vánoční koncert!

 

Ve čtvrtek 20. prosince se otestuje pevnost základů Lucerna Music Baru. Každý koncert téhle pardubické čtyřky je sám o sobě dost šílenou tančírnou, ale tento bude ještě o něco větší událost, a to hned z několika důvodů. Fixa si s sebou přiveze svou Podivnou dvojku, aneb dvojsingl, který už těžko někde jinde seženete. Jedná se o remake jednoho z nejslavnějších hitů 1982, jednoduše přejmenovaný na 82:

A zcela novou skladbu, která vznikla během koncertování na Slovensku s názvem 150 sekúnd slovenčiny:

CD se singly je limitované a tak ani na vánočním mejdanu není radno vyčkávat s nákupem. Máte rádi i „fixí“ módní doplňky? Pak určitě nezapomeňte okouknout nová tematická trička k 1982.

Kluci ze San Piega ale nepřichystali jen toto. Pro svoje fanoušky vytvořili anketu, kde se kdokoliv může zapojit do hlasování pro svou oblíbenou písničku a zvýšit tak šanci, že jí v Lucerna Music Baru uslyší. Anketu naleznete na eventu na jejich Facebookovém profilu (http://www.facebook.com/#!/events/308716032570162/?fref=ts ). Ale protože kluci nejsou žádný papírový hyeny, tak myslí i na ty, kteří se na koncert dostat nemůžou. Skoro všemohoucí japonskou „kittinku“ použila Vypsaná fixa jako prosbu směrem k fanouškům. Kdo nebude líný a vzpomene si, může donést hrníček právě s čičinou či jiným zvířátkem a kluci slibují, že je „rozdají dětem a ty pak budou mít radost“. A vzhledem k tomu, že mají rádi detaily, tak vzniklo k tomu i video:

Tak nějaký čapněte doma, či kupte „vše za 39,-“ a udělejte radost i těm nejmenším. Odměnou bude nejen dobrý pocit, ale pochválí vás možná i odvážní mladí muži z kapely Chiki liki tu-a, slovenské partičky, která přijede Fixu náležitě podpořit.

vypsana fixa vanocnio koncert

Klenot mezi vánočními koncerty už je za chvíli. Bude to destrukční, pro někoho splnění absolutního snu, pro někoho možná objev. Jisté ale je, že fanoušci se nemohou dočkat a samotná kapela taky. Tuhle událost si zkrátka nenechte ujít!

vypsana-fixa-koncert

Vypsaná Fixa – vánoční koncert a křest nového singlu
Místo a datum konání: Lucerna Music Bar 20. prosince 2012
Předprodej vstupenek: http://www.eventim.cz/

Zdroj foto: fotograf Radek Brázdil a fb profil Vypsané FixySouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 


Literatura

Karel IV. Lucie Seifertové – nadšený kluk, co dosáhl svého cíle

pohadka o krali karlovi v prevlekuEdice Dějiny pro nejmenší vyšla druhá knížka. Po Bruncvíkovi se hlavním hrdinou stal král Karel IV. Lucie Seiferová na dvaatřiceti stranách předsta...

Divadlo

SMLOUVA - premiéra v Divadle v Rytířské

etz 200Divadlo v Rytířské uvede v pátek 24. října 2014 premiéru tragikomedie SMLOUVA  světově uznávaného polského dramatika Slawomira Mrožka v hlavních rolích s Miroslavem Etzlerem a Ka...

Film

Století rádia ukazuje, kudy se ubíralo rozhlasové vysílání

200filmV ostravském televizním studiu vznikl střihový dokument k 90. výročí rozhlasového vysílání, nazvaný Století rádia. Režisér Roman Vávra jej pojal jako mozaiku jednotlivých dochovaných relací od nejstarších dob téměř po dnešek, aniž by vložil jediné slov...