Wombat sessions s Cold Cold Nights v rozšířené sestavě

Wombat sessions s Cold Cold Nights v rozšířené sestavě

Tisk

wombat 200Písně z novinky Ten Years Later, debutu (The) Last Summer i dosud nevydanou skladbu, představují Cold Cold Nights v rámci hudební série živáků Wombat sessions.„Cold Cold Nights jsme chtěli do sessions už dlouho - je to jedna z oblíbených kapel našeho kolektivu. A s releasem jejich skvělé nové desky to nešlo neudělat,” říká za Mr. Wombat Barbora Luczy.

Skupina přizvala do studia Mr. Wombat, sídlícím v pražském Kampusu Hybernská, trombonistku Terezu Drvotovou, součástí záznamu je také rozhovor o aktuální desce, jejím vzniku i dalších plánech Cold Cold Nights.

Cold Cold Nights se zrodili ze sólo projektu J frontmana Jakuba Jiráska před sedmi lety. První deska (The) Last Summer získala nominaci na cenu české hudební kritiky Apollo a hudební ceny Anděl. Od svého vzniku vystupují pravidelně v České republice a zahraničí, zahráli v Německu, Belgii, Holandsku, Polsku, Slovensku, Maďarsku, Rumunsku, Bosně, Černé Hoře, Chorvatsku, Slovinsku, Rakousku a Francii.

Sestavu tvoří, kromě kytaristy a zpěváka Jakuba Jiráska, multiinstrumentalista Štěpán Oves, trumpetista Kryštof Knapp a bubeník Daniel Došek. S koncem roku se album Ten Years Later, jenž vznikalo mezi Čechami, Berlínem a Chicagem, začíná objevovat v žebříčcích nejlepších tuzemských nahrávek 2022, do svého výběru ji zařadil třeba Expres FM.

wombat1

Více informací:

Multilink Ten Years Later: songwhip.com/coldcoldnights/ten-years-later

Website: http://www.coldcoldnights.com/
Linktr.ee: http://linktr.ee/coldcoldnights/
Facebook: https://www.facebook.com/ColdColdNights/
Instagram: https://www.instagram.com/ColdColdNights
Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCey1QaerIO1GR-N_BQqgCjg
Spotify: https://open.spotify.com/artist/4rYcYZcByt9P3QjgZqnxkO
Soundcloud: https://soundcloud.com/coldcoldnights
Bandcamp: http://coldcoldnights.bandcamp.com


 

PřihlášeníVzpoura oceánů ohrožuje lidstvo

Tento fascinující ekothriller, v němž autor zobrazuje vzpouru přírody proti lidstvu jako hororový scénář, nad nímž se tají dech, se stal světovým bestsellerem. Jeho druhé vydání přináší na knižní trh nakladatelství Laser ze společnosti Euromedia Group. První díl už leží na pultech knihkupectví, díl druhý je aktuálně v předprodeji a můžeme se na něj těšit již v únoru 2023.


Laser

Zjistěte, jak přežít ve městě i v přírodě

Kurz přežití je název knihy od Amara Ibrahima, který se dlouhodobě věnuje přežití – pořádá kurzy i o něm přednáší. Tento titul by si měl přečíst každý.


BizBooks
Banner

Hledat

Je libo dystopii?

Kdo sleduje knižní svět, nemohl minout knihu Znamenitá mrtvola od argentinské spisovatelky Agustiny Bazterricy. Jaká je?


Fobos

Literatura

Zachrání přiznáním k vraždě svého bratra?

cizinec na plazi perexLiterární formou ICH, tedy psaní v první osobě, se lépe dají vyjádřit pocity i duševní stavy a proto ji autorka často použila pro svou hlavní osobu, zbohatlou Carolinu. Jejím protějškem je mladý muž Aidan, který nedáv...

Divadlo

Pražská konzervatoř zve na letošní Absolventské představení

tcp absolventske predstaveni 200Taneční centrum Praha, konzervatoř – gymnázium ve spolupráci s Mezinárodním centrem tance, z.s. pořádá 3. a 4. června ve Stavovském divadle Absolventské představení 2021. Zatančí zde studenti konzervatoř...

Film

Chuckyho nevěsta stírá rozdíl mezi roztomilou naivitou a škodolibostí

chuckyho nevestaVolné pokračování filmu Dětská hra s názvem Chuckyho nevěsta (1998) je snad tím nejlepším a zároveň nejsarkastičtějším, co může moderní horor nabídnout. Šikovně se zde stírá rozdíl mezi roztomilou...