Když lásku mám: Markéta Poulíčková a Markéta Schimmerová Procházková nazpívaly píseň o lásce

Když lásku mám: Markéta Poulíčková a Markéta Schimmerová Procházková nazpívaly píseň o lásce

Tisk

Kdyz lasku mam200Muzikálové zpěvačky a herečky Markéta Poulíčková a Markéta Schimmerová Procházková spojily hlasy ve zbrusu novém singlu s názvem Když lásku mám. Společně jej představily veřejnosti 24. ledna 2023."Nápad se zrodil spontánně během kávy s Markétkou, se kterou se alternuji v muzikálech Divadla Lucie Bílé. Našly jsme důvod potkávat se častěji a těší nás to,” říká o připravovaném singlu a videoklipu Markéta Poulíčková, alias MAKY.

Na singlu se navíc Markéta Poulíčková sama podílela jako autorka hudby, a to ve spolupráci s klavíristou a skladatelem Václavem Tobrmanem. Ten napsal také text.

Kdyz lasku mam1

Skladbu doprovází jemný čistý videoklip za nímž stojí Zbyněk Raušer, který má na svém kontě videoklipy např. pro Terezu Černochovou, kapelu Portless nebo Dymytry.

"Poselstvím písničky je láska. Ať už nás v životě rozděluje cokoliv, láska je to, co všechny spojuje. Vždyť každý touží po spřízněné duši.",” vzkázala fanouškům Markéta Schimmerová Procházková.

Více informací:

Markéta Poulíčková:
https://www.instagram.com/makymusicofficial/
https://www.facebook.com/makymusicofficial/

Markéta Schimmerová Procházková:
https://www.instagram.com/marketaschimmerova/
https://cs-cz.facebook.com/MarketaProchazkovafcb/


 

PřihlášeníVzpoura oceánů ohrožuje lidstvo

Tento fascinující ekothriller, v němž autor zobrazuje vzpouru přírody proti lidstvu jako hororový scénář, nad nímž se tají dech, se stal světovým bestsellerem. Jeho druhé vydání přináší na knižní trh nakladatelství Laser ze společnosti Euromedia Group. První díl už leží na pultech knihkupectví, díl druhý je aktuálně v předprodeji a můžeme se na něj těšit již v únoru 2023.


Laser

Zjistěte, jak přežít ve městě i v přírodě

Kurz přežití je název knihy od Amara Ibrahima, který se dlouhodobě věnuje přežití – pořádá kurzy i o něm přednáší. Tento titul by si měl přečíst každý.


BizBooks
Banner

Hledat

Je libo dystopii?

Kdo sleduje knižní svět, nemohl minout knihu Znamenitá mrtvola od argentinské spisovatelky Agustiny Bazterricy. Jaká je?


Fobos

Literatura

Kde leží biblické země?
ImageKdysi při čtení biblických příběhů mne mnohokrát napadlo: kde byl onen Ráj, kudy asi putoval Abrahám, jak poutníci přežili v stepi, jak vypadal obytný dům, starověké město, chrám nebo vojenské ležení? Tehdy jsem byla odkázána jen na s...

Divadlo

Dorian Gray, manipulátor v třpytivém oblaku

dorian 200Už je to více než sto dvacet let, co si svět může přečíst příběh o obrazu Doriana Graye. Mladíka, který si užívá života a díky záhadnému portrétu nestárne. Všechno špatné v jeho životě se odráží v obrazu a on zůstává krásný a neposkvrněný. Švandovo ...

Film

Nový film režiséra Romana Vávry Svět podle Muchy vstoupil do kin 1. října

svet podle muchy 200Symbolicky v roce 160. výročí narození jednoho z nejznámějších českých malířů Alfonse Muchy bude do kin uveden dokumentární film Svět podle Muchy. Režisér Roman Vávra divákům nabídne nový, v mnohém překvapivý pohled na život pro...