Nu-jazzové uskupení Lesní zvěř vydává nový singl Passions

Nu-jazzové uskupení Lesní zvěř vydává nový singl Passions

Tisk

Lesní-Zvěř 200Po částečné odmlce, ve které se protagonisté kapely věnovali nezávisle svým dalším hudebním projektům, se Lesní zvěř vrací zpět s novým singlem, který je zároveň předzvěstí k chystané nové desce. Singl je odkazem na počáteční nastavení uskupení, stejně tak výhledem dalšího směřování, ve kterém se kapela vrací k instrumentální podobě své tvorby ve formě tria: Jiří Hradil (klávesy/synths), Martin Čech (bicí), Marek Steyer (trumpeta).

 

Odklon od písňové formy, znatelné na předchozích deskách, umožňuje Lesní zvěři volnější pohyb a přirozenost, která je pro kapelu důležitým aspektem k vyjádření všech jejích poloh a nuancí. Výchozí stylovou platformou je nu-jazz, ve kterém se mísí jak jazzové, tak elektronické, ambientní a breakbeatové prvky. Singl Passions je tímto důkazem a zobrazuje zároveň čistý odraz koncertní energie, kterou Lesní zvěř vytváří.

Singl vznikl ve vlastní produkci Lesní zvěře. Nahrávání nástrojů proběhlo částečně ve studiu JAMU na Orlí v Brně, dále pak v domácích studiích Jiřího Hradila a Martina Čecha, kde byl zhotoven i mix. O mastering se postarali Adam a Pavel Karlíkovi ze SONO Records Doupě a vychází pod hlavičkou Indies Scope.

Lesní zvěř - Passions
Autor hudby: Jiří Hradil, Martin Čech, Marek Steyer
Nahráno: studio DnO na Orlí, Jiří Hradil, Martin Čech
Mix: Martin Čech, Jiří Hradil
Mastering: Adam Karlík, Pavel Karlík - SONO Records Doupě
Produkce: Jiří Hradil, Martin Čech

Lesní zvěř:
Jiří Hradil (klávesy/synth bass)
Martin Čech (bicí)
Marek Steyer (trumpeta)

Lesní Zvěř 1

Více informací:

Multilink: https://orcd.co/zver24

https://www.facebook.com/lesnizver.lz/


 

PřihlášeníRomán Všechny naše životy je skvělé čtení na léto. Je snazší žít životy druhých, než ten vlastní

Jako závan letního vánku, který nese chvíle pohody, přátelské atmosféry a příslibu blížících se prázdnin. Takový je román „Všechny naše životy“ od francouzské spisovatelky Sophie Astrabie. Pohladí vás po duši a zahřeje u srdce. Nemusíte nad ním hlouběji přemýšlet, stačí se jen nechat unášet jeho jemným kouzlem. Co si více přát, když si potřebujete prostě jen odpočinout a uvítáte společnost nenáročné a milé knihy.

Setkání s C. G. Jungem poskytlo nakladatelství Portál. Schůzka je to parádní!

Pokud patříte mezi příznivce C. G. Junga, nová knížka z nakladatelství Portál bude pro vás opravdovou lahůdkou, která vám rozzáří oči. Publikace přináší výběr z Jungovy tvorby i pozůstalosti, ale i vzpomínky jeho blízkých či dalších osob, které se s ním setkaly a spolupracovaly. Knížka je velmi pestrá a zajímavá, můžete se k ní opakovaně vracet. Já jsem neskutečně nadšená, protože patřím mezi velkou obdivovatelku Junga a takovou knihu jsem si nemohla nechat ujít.

Banner

Hledat

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!


Literatura

Jak chutná moc?

Jak chutna moc perexKaždá doba má politiky, kteří jsou schopni likvidovat svoji zemi a občany z jediného důvodu,

Divadlo

Zveme vás na komedii Na Zlatém jezeře

na zlatem jezere200V loňském roce měla premiéru divadelní hra, Na Zlatém jezeře se Simonou Stašovou a Ladislavem Frejem v hlavních rolích.

...

Film

Filmy pod taktovkou orchestru FOK

 

fok 200Filmexport si (nejen) pro fanoušky české filmové klasiky u příležitosti 80. výročí založení Symfonického orchestru hlavního města Prahy FOK přichystal výběr 29 písní, které nahrával právě zmíněný orchestr. Na DVD můžete najít snad tu nejznámější ...