Výtvarná soutěž magazínu Kultura21: Nakresli obrázek k vítězné pohádce

Výtvarná soutěž magazínu Kultura21: Nakresli obrázek k vítězné pohádce

Tisk

banner soutez (2)V pondělí 19. prosince 2022 jsme vyhlásili výsledky literární soutěže "Pohádka nebo příběh pro děti", jejíž patronkou byla spisovatelka Lucie Hlavinková. A právě k vítěznému příspěvku s názvem Praštený nápad kuny Elišky se váže naše nová soutěž, tentokrát výtvarná. Odstartuje 1. ledna 2023 a přihlásit se do ní mohou všichni nadšení výtvarníci a ilustrátoři od 14ti do 100 let, kteří budou mít za úkol zaslat nám jeden autorský ilustrační obrázek k vítězné pohádce. Patronem výtvarné soutěže magazínu Kultura21 je ilustrátor Petr Vyoral.


Vítěznou pohádku, která je podkladem k výtvarné soutěži, si můžete přečíst ZDE.

Podmínky soutěže:

Časový interval: 1. 1. - 31. 3. 2023

Zadání: zašlete nám autorský ilustrační obrázek k pohádce Praštěný nápad kuny Elišky vytvořený libovolnou technikou

Formát obrázku: PDF, JPG nebo PNG

Maximální velikost obrázku: 4MB

Uzávěrka: 31. března 2023

Vyhlášení výsledků: do 30. dubna 2023

Zasláním obrázku do soutěže dáváte souhlas s jeho nekomerčním využitím v rámci magazínu Kultura21 a se zveřejněním na webu a facebookovém profilu Kultury21.

Kritéria hodnocení:

Dodržení zadaného úkolu (námět, téma), výtvarné dovednosti, originalita díla

Patron soutěže:

Patronem soutěže je kreslíř a ilustrátor Petr Vyoral, který pochází z malebné beskydské vesničky Čeladná.

Odměna pro vítěze:

Autoři, jejichž díla budou vyhodnocena jako tři nejlepší, získají pěknou odměnu a s absolutním vítězem soutěže uděláme také rozhovor. Právě jeho obrázek bude publikován společně s pohádkou na našem webu.

Zasílání příspěvků:

Obrázky zasílejte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Do předmětu mailu napište "POHÁDKOVÝ OBRÁZEK".
Uveďte své jméno a příjmení, věk, případně pár informací o sobě.
Připojte svou mailovou adresu + poštovní adresu pro doručení případné odměny.
Můžete nám zanechat i telefonický kontakt. 

Dodatek redakce:

Samozřejmostí je, aby ilustrace byla originálním autorským počinem a nebyla dosud nikde publikována. Každý soutěžící může do naší soutěže přihlásit maximálně 1 příspěvek.

Organizátoři si vyhrazují možnost při nedostatku příspěvků zrušit celou soutěž. Administrátor soutěže si taktéž vyhrazuje právo kdykoli v průběhu soutěže vyřadit z ní a jejího hodnocení práce prokazatelně nepůvodní, kopie a odvozeniny prací již zveřejněných, stejně jako příspěvky s nevhodným obsahem.

Osobní údaje slouží pouze k účelům pořádání soutěže, pro lepší komunikaci se soutěžícími a statistickým účelům a nebudou poskytnuty třetí straně bez svolení autora. Autor zasláním svého díla do soutěže souhlasí s případnou publikací obrázku na webu www.kultura21.cz a s možným sdílením na facebooku. Autor se nesmí účastnit soutěže jako porotce.

banner soutez

Těšíme se na vaše výtvarná dílka!


 

Partneři

Hledat

Epocha nároků: Christopher Caldwell o soumraku demokracie

Epocha nároků s podtitulem Zákon o občanských právech a soumrak americké demokracie popisuje na příkladu Ameriky od šedesátých let do současnosti, jak se může dobře míněný zákon zvrhnout ve svůj protiklad. Dílo v překladu Aleše Valenty vychází v edici Agora, ve které nakladatelství Leda představuje nekonformní knihy zaměřené na politiku a společnost.


LEDA

Literatura

Lobo a nejen storka jménem Incident na pánských záchodcích

lobo coverKaždý rok se pravidelně setkáváme s novou komiksovou knížkou a o trampotách velkýho šéfa, lovce lidí, věhlasného Loba. V září vydalo nakladatelství Crew Lobo – Incident na pánských záchodcích a další příběhy. Kdo by se netěšil na pořádnou řežbu, klas...

Divadlo

Repríza Dvořákovy opery Rusalka ve Státní opeře v Banské Bystrici bude událostí sezóny

opera banska bystrica perexHvězdného obsazení se dočká ve Státní opeře v Banské Bystrici repríza Dvořákovy opery Rusalky, která proběhne 4. června. V hlavních rolích tohoto mimořádného představení vystou...

Film

Febiofest záhy ovládne Prahu i regiony

Febiofest perexLetos se pověstný FEBIOFEST koná již po devětadvacáté. Začíná v Praze, kde má vyhrazeny dny mezi 28. dubnem a 4. květnem, poté se stěhuje do dalších měst (Děčín, Otrokovice, Ostrava, Valašské Meziříčí). V Ostravě celá akce také končí – 14....