Ad Infinitum zveřejňují novou píseň

Ad Infinitum zveřejňují novou píseň

Tisk

ad infinitum 200Moderní metalová jednotka AD INFINITUM si připravuje půdu pro zcela novou kapitolu v historii kapely! Vydali nový single „Outer Space“! Song přichází s vizuálně zajímavým hudebním videem, které otevírá brány do vzrušujícího a nečekaného vesmíru, který chce být objeven!

 

 

AD INFINITUM na „Outer Space“: „Vítejte na nové stránce příběhu AD INFINITUM, kde začíná nová éra. Cesta ze zlověstné temnoty propasti do osvobozujících a energizujících snových krajin Elysia, procházející nadějí a zmocněním nalezeným na povrchu. Objevte náš nový singl „Outer Space“, píseň, která zní jako upřímný a intimní kousek deníku. Šedá ukolébavka podbarvená několika kapkami nadějných barev.“

Poté, co v březnu 2023 opět nepochybně zvýšili laťku vydáním své úspěšné třetí nahrávky, „Chapter III – Downfall“, a ovládli pódia největších evropských festivalů, jako jsou Wacken Open Air, Summer Breeze či Masters of Rock, je tato čtyřka nyní zpět s novým a vynikajícím cyklem s velmi svěžím zvukem. V čele s chameleonským hlasem zpěvačky Melissy Bonny, obklopenou prestižními kytarovými riffy, představuje „Outer Space“ bezkonkurenční moderní metalové zvukové úrovně, propletené djentovými vibracemi a podmanivými melodiemi. Píseň vás rozbije už v první vteřině a ukazuje, že AD INFINITUM budou letos zářit silněji než kdy jindy!

AD INFINITUM uvidíte naživo už v půlce srpna, přesně ve čtvrtek 15. srpna po poledni v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ na festivalu ROCK CASTLE 2024 a na podzim, 18. října přijedou do ZLÍNA, Masters of Rock Café s KAMELOT na jejich „Awaken The World Tour 2024“!


 

PřihlášeníRomán Všechny naše životy je skvělé čtení na léto. Je snazší žít životy druhých, než ten vlastní

Jako závan letního vánku, který nese chvíle pohody, přátelské atmosféry a příslibu blížících se prázdnin. Takový je román „Všechny naše životy“ od francouzské spisovatelky Sophie Astrabie. Pohladí vás po duši a zahřeje u srdce. Nemusíte nad ním hlouběji přemýšlet, stačí se jen nechat unášet jeho jemným kouzlem. Co si více přát, když si potřebujete prostě jen odpočinout a uvítáte společnost nenáročné a milé knihy.

Setkání s C. G. Jungem poskytlo nakladatelství Portál. Schůzka je to parádní!

Pokud patříte mezi příznivce C. G. Junga, nová knížka z nakladatelství Portál bude pro vás opravdovou lahůdkou, která vám rozzáří oči. Publikace přináší výběr z Jungovy tvorby i pozůstalosti, ale i vzpomínky jeho blízkých či dalších osob, které se s ním setkaly a spolupracovaly. Knížka je velmi pestrá a zajímavá, můžete se k ní opakovaně vracet. Já jsem neskutečně nadšená, protože patřím mezi velkou obdivovatelku Junga a takovou knihu jsem si nemohla nechat ujít.

Banner

Hledat

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!


Literatura

Držíte-li dietu, nečtěte Poslední tango s Carmen

200littNe, že by to bylo špatné čtení, ale pořád se tam vaří laskominy, pořádají se hostiny a baští se, až se dělají protagonistům (a tím i čtenářům) boule za ušima. Alena Jakoubková přivedla na svět ženu s netradičním jménem Carmen, zajímavým povoláním (zubařka...

Divadlo

Dvě roviny Mistra a Markétky v Moravském divadle

MaM 1Představení Moravského divadla Olomouc na motivy Bulgakovova slavného románu Mistr a Markétka se odehrálo v sobotu 20. 5. v 16:00 v rámci 21. ročníku festivalu Divadelní Flora.

 

...

Film

Týždeň slovenského filmu 2016

tyden slovenskeho filmu 200Prehliadka Týždeň slovenského filmu 2016, ktorá sa koná od 11. do 17. apríla v bratislavskom Kine Lumiére sa predstaví domácou tvorbou uplynulého roka. Nadväzuje tak na priaznivo prijatý prvý ročník, ktorý vznikol m...